Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy zdarzyło się Wam przytyć przez pracę?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klaudia

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 29-11-2007, 20:49    Temat postu: Czy zdarzyło się Wam przytyć przez pracę? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi tak. Od roku pracuję w cukierni i muszę przyznać, że przez ciągłe próbowanie wypieków, jak i nie ograniczony dostęp do przysmaków trochę się zaokrągliłam.

Uwagi  Poprawiłam błąd ort. w tytule
dotka.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 29-11-2007, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na pewno przytyję przez pracę Mojego Połówka, bo codziennie przynosi różne pyszności, typu pączki, muffinki - to co nie zostanie sprzedane w ciągu dnia mogą zabrać do domku pracownicy, i tym samym codziennie po 22 objadam się słodkim Jesteś głupek

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

klaudia

PostWysłany: Czw 29-11-2007, 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

majekbe napisała:
Ja na pewno przytyję przez pracę Mojego Połówka, bo codziennie przynosi różne pyszności, typu pączki, muffinki - to co nie zostanie sprzedane w ciągu dnia mogą zabrać do domku pracownicy, i tym samym codziennie po 22 objadam się słodkim Jesteś głupek

Ja staram się nie przynosić nic do domu, ale często z pośpiechu rano nie zdąże zrobić śniadania i zjadam coś dopiero w pracy najczęsciej jakieś drożdżówki..
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 29-11-2007, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdybym miała taką pracę, to pewnie też bym przytyła Złośliwa

majekbe fajnie masz, przynajmniej nie musisz nic piec ani kupować Bardzo szczęśliwa

Przez moją pracę zdażyło mi się tylko schudnąć Bardzo szczęśliwa Bywały takie miesiące, że przez 10 godzin dzień w dzień pracowałam na tak wysokich obrotach, że dopiero wychodząc z pracy uświadamiałam sobie, że cały dzień nic nie jadłam Podejrzliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Rosalinda

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 29-11-2007, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W mojej pracy też raczej nie da się przytyć, jak wiadomo muzycy nie mają kasy na jedzenie i umierają na gruźlicę. Bardzo szczęśliwa

Podpis 14 lipca 2007-początek nowego życia Zakochany
"Kocham Cię"- 27 października 2007 Zakochany
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 29-11-2007, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rosalinda, tak było w okresie zwanym Romantyzmem. Puszcza oko

Ja w każdej nowej pracy chudnę na początku - ze stresu.
Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Czw 29-11-2007, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita, ale brak kasy pozostał. Bardzo szczęśliwa A tak serio, to ja ze stresu też raczej chudnę.

Powrót do góry

klaudia

PostWysłany: Pią 30-11-2007, 0:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Gdybym miała taką pracę, to pewnie też bym przytyła Złośliwa

majekbe fajnie masz, przynajmniej nie musisz nic piec ani kupować Bardzo szczęśliwa

Przez moją pracę zdażyło mi się tylko schudnąć Bardzo szczęśliwa Bywały takie miesiące, że przez 10 godzin dzień w dzień pracowałam na tak wysokich obrotach, że dopiero wychodząc z pracy uświadamiałam sobie, że cały dzień nic nie jadłam Podejrzliwa

Ja przez stres pośpiech też nie pamiętam, ale ile zjadam. Dodatkowo koleżanki w pracy raczej nie pomagają mi schudnąć - zawsze podtykają coś do spróbowania lub ocenienia. W efekcie czasem pod koniec dnia czuję się bardzo pełna i nawet nie wiem dokładnie po czym.

jeżeli kobiety w mojej pracy uważają, że jestem szczupła, a nawet lepiej bym wyglądała z paroma kg więcej, no ale większość raczej do chudych zaliczyć nie można.

Czy uważacie, że powinnam się tym zacząć przejmować?
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 30-11-2007, 1:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Klaudia kiedys w koncu przejdzie Ci podjadanie, znudzi Ci sie Puszcza oko
Ja w mojej pracy to w alkoholizm moge popasc Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Rosalinda

PostWysłany: Pią 30-11-2007, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:

Zuzka, no ja w mojej również!! Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Te słynne imprezy po koncertach, demolowanie hoteli itp, fajna zabawa, no i schudnąć można, taka utrata energii. Śmiejąca się

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 30-11-2007, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Roska ja dodatkowo mieszkam w klubie, wiec... Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

klaudia

PostWysłany: Pią 30-11-2007, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Klaudia kiedys w koncu przejdzie Ci podjadanie, znudzi Ci sie Puszcza oko

Czyli w końcu okres obżarstwa powinien minąć i nie ma sobie co głowy tym zawracać. W pracy jestem dobrze postrzegana, ale chdzę w fartuchu, więc nie widać tego, że trochę zaokrąglił się mój brzuch, bo w sumie całe 12kg, które przytyłam przez ostatni rok właśnie w niego poszło i mimo że większość bluzek nadal pasuje bez większego problemu o tyle jak już uda mi się wcisnąć w stare spodnie czy spódnicę to tylko pod brzuchem mogę się jeszcze dopiąć. O to efekt zniszczeń:

http://img27.picoodle.com/img/img27/5/11/30/f_1m_46daa61.jpg

http://img02.picoodle.com/img/img02/5/11/30/f_2m_708f3b1.jpg

Liczę, że w końcu znudzą/z powszednieją mi słodycze o ile mnie tylko nie będą dokarmiać w pracy jak teraz i w końcu brzuch przestanie mi rosnąć.

Ostatnio zmieniony przez klaudia dnia Pią 30-11-2007, 18:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

mako.mako

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 30-11-2007, 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Klaudia gdybym ja pracowała w cukierni to pewnie też bym się zaokrągliła Bardzo smutna Bo jestem ciasteczkowym potworem Przewraca oczami Po prostu uwielbiam słodycze Cool Nie dziwię Ci się, że kuszą Ciebie smakołyki.

Klaudia widziałam Twoją fotkę i brzuszek rzeczywiście masz zaokrąglony, te 12 kg zrobiło swoje. Postaraj się nie podjadać, rób sobie kanapki do pracy a powstrzymaj się od drożdżówek.

Lepiej w porę zareagować bo jeszcze 2 lata pracy i możesz mieć problem.

Pozdrawiam

Podpis Nowy lajf
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 30-11-2007, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No brzusio calkiem calkie, wiec czas pomyslec o powstrzymaniu sie od podjadania Puszcza oko

Powrót do góry

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 30-11-2007, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak byłam na stażu to strasznie się nudziłam, nie miałyśmy z dziewczynami co robić to cały czas coś jadłyśmy z nudów.

Może zmień pracę Przewraca oczami

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: