Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Czy życie seksualne ma wpływ na relacje między partnerami ?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
justinkowa

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 11-09-2011, 19:41    Temat postu: Czy życie seksualne ma wpływ na relacje między partnerami ? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś M. zapytał mnie czy moim zdaniem, seks ma wpływ na relacje w związku, moim zdaniem tak, ma duży wpływ i jest też ważnym elementem w związku, całkowitym oddaniem się drugiej osobie, tudzież nie mogłabym żyć z partnerem, który jest jednocześnie słabym kochankiem, albo mężczyzna, który nie potrafi dać mi tyle bliskości ile potrzebuje.

Chciałabym poznać Wasze opinie na ten temat.

(Jeśli taki temat był, to przepraszam i proszę o usunięcie)

Podpis Żyję chwilą. Lubię to.
17.01.2010- tak. Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Nie 11-09-2011, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie że tak. Wiem że są takie pary co sex nie jest dla nich ważny. Ale dla mnie jest i jakoś nie potrafię sobie wyobrazić życia bez tego elementu. To jak oddychanie czy jedzenie. Jest potrzebne i koniec. Do normalnego funkcjonowania i do normalnego funkcjonowania związku.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 11-09-2011, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I ja jestem tego zdanie, że sfera seksualna każdego związku jest bardzo istotnym elementem. Wszystkie inne sfery, które składają się na związek można równiez fantastycznie poukładać sobie z innym mężczyzną na bazie przyjaźni. Ta więź, przyjaźń i właśnie udane życie seksualne to już coś co wchodzi w skład związku.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

justinkowa

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 11-09-2011, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znam wiele par, którym zaczęło psuć się w związku, bo ich życie seksualne spadło do niemal zera.

Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 11-09-2011, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

justinkowa napisała:
Znam wiele par, którym zaczęło psuć się w związku, bo ich życie seksualne spadło do niemal zera.

No i masz odpowiedź na pytanie, które zadałaś w temacie. Puszcza oko
Powrót do góry

justinkowa

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 11-09-2011, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
No i masz odpowiedź na pytanie, które zadałaś w temacie. Puszcza oko

To tylko moje wnioski.

Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 11-09-2011, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem, seks ma ważny wpływ na związek, ale nie powinien górować, jeśli tak się dzieje to związku nie ma. Uśmiechnięta

justinkowa napisała:
Myślę że dzieje się tak wtedy, gdy do sypialni wkrada się nuda. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Monia :)

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Nie 11-09-2011, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Seks jest bardzo ważny w związku i ma wpływ na jego kształt. Twierdzę tak z całą pewnością. Nie wiem, czy mogłabym być z mężczyzną, z którym w ogóle nie układałoby mi się w łóżku i który miałby inny temperament, niż ja. Ktoś może powiedzieć: "jeśli się kocha, seks nie jest ważny". Nieprawda. Można się kochać, ale kiedy seks jest niesatysfakcjonujący dla jednej lub dwóch stron narasta napięcie, dochodzi do coraz częstszych kłótni, które z czasem zaczynają dominować w związku. Wiem, co mówię, bo widziałam takie pary i kiedy wyobrażam sobie siebie w takiej sytuacji myślę, że byłoby tak samo.
Za to kiedy seks jest fantastyczny związek kwitnie, jest cudownie, jesteśmy blisko, okazujemy sobie w najpiękniejszy sposób czułość i wtedy nic więcej do szczęścia nie trzeba. Uśmiechnięta
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 11-09-2011, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

justinkowa napisała:
To tylko moje wnioski.

Czyli sama wyciągnełaś takie wnioski, że te związki mają problemy przez brak sexu, czy masz taką pewność na podstawie pewnych i prawdziwych informacji? Bo jeśli to tylko Twoje wnioski i podejrzenia, to mogą być mylne. Puszcza oko
Powrót do góry

justinkowa

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 11-09-2011, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Czyli sama wyciągnełaś takie wnioski, że te związki mają problemy przez brak sexu, czy masz taką pewność na podstawie pewnych i prawdziwych informacji? Bo jeśli to tylko Twoje wnioski i podejrzenia, to mogą być mylne. Puszcza oko

Mogą. Dlatego pytam. Wnioskowałam tak na podstawie tego co usłyszałam. Brak seksu jest równe z brakiem bliskosci, jeśli w związku nie ma bliskości to nie ma także związku.

Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 12-09-2011, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Seks jest może mieć bardzo duży wpływ na związek, wszystko zależy od temperamentów partnerów.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 12-09-2011, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W normalnie funkcjonującym związku sex jest nierozerwalną jego częścią.
Ale nie zgodze, się ze stwierdzeniem, że brak sexu zawsze początkuje kłopoty partnerskie. Czasem brak sexu jest wynikiem tych kłopotów, a nie skutkiem. Natomiast wiadomo, tak jak o inne sfery związku tak i o tą powinno się dbać i odkrywać co dzień na nowo. Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 12-09-2011, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niczym nowym nie zabłysnę. Uśmiechnięta Również uważam, że to jest bardzo ważna część związku.
W końcu już nie da się być bliżej z drugim człowiekiem, fizycznie.

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

Monia :)

PostWysłany: Pon 12-09-2011, 9:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
nie zgodze, się ze stwierdzeniem, że brak sexu zawsze początkuje kłopoty partnerskie.

Oczywiście. Przypadków może być mnóstwo, przykładów rozpadu związku też, ale akurat ja pisałam o przypadku, kiedy wszystkie elementy grają poza seksem właśnie. I wtedy zaczynają się problemy.
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Pon 12-09-2011, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uważam, że ma wpływ. Kiedyś babcia mi nawet powiedziała coś takiego : Jaki seks taki związek.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: