Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czym do pracy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zeszmartusia

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 20-05-2013, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmmm... Zazdroszczę szczególnie tym które mają do pracy blisko i mogą sobie pozwolić na spacerek, czy rower! Ja niestety często i daleko muszę wyjeżdżać i coraz częściej zastanawiam się jednak nad wypożyczaniem aut. Niby swoim wygodniej, ale skoro mam taką możliwość to chyba szkoda swojego autka???
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Linka

PostWysłany: Pon 27-05-2013, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak masz swój samochód to po co wypożyczać.
Ja mam 10km i swoim samochodem jadę.

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 27-05-2013, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zeszmartusia napisała:
Niby swoim wygodniej, ale skoro mam taką możliwość to chyba szkoda swojego autka???

Dlaczego szkoda? Samochód jest chyba po to, by nim jeździć, prawda? Chyba że finansowo bardziej opłaca Ci się wypożyczanie auta, ale jeśli tak, to inwestowanie w swój samochód mija się z celem, przynajmniej w mojej opinii.

Ja jeżdżę do pracy busem, mimo że mam samochód. Wynika to z prostej kalkulacji - bilet w dwie strony kosztuje mnie mniej niż benzyna do samochodu. No i mogę się w busie zdrzemnąć lub poczytać.

Ostatnio zmieniony przez september dnia Pon 25-11-2013, 11:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 27-05-2013, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja "awansowałam" z godzinnej jazdy z 2 przesiadkami - busem, metrem i tramwajem na 5-minutowy spacerek. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Doti1000pns

PostWysłany: Pon 27-05-2013, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przez prawie 5 lat korzystałam z samochodu służbowego (do i z pracy). Teraz nie kalkuluje mi się jeździć własnym autem, ponieważ straciłabym mnóstwo czasu na stanie w korkach, a poza tym koszt paliwa mnie przerasta. Dojeżdżam do pracy metrem w 15 min. Uśmiechnięta

Podpis „Człowieka można znacznie lepiej poznać obserwując jego reakcje wtedy, kiedy przegrywa, niż wówczas, gdy wygrywa.”
Powrót do góry

Ody

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 24-02-2014, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Komunikacja, czasami własne auto.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Pon 24-02-2014, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dojezdzalam komunikacja miejska. Mamy jeden samochod, maz wychodzil do pracy wczeniej to zabieral auto, a mamy jedno.
Powrót do góry

alice

PostWysłany: Wto 25-02-2014, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Komunikacja miejska, latem może zamienię na rower Puszcza oko.
Powrót do góry

skrzypka

PostWysłany: Nie 25-05-2014, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wbrew pozorom jak się mieszka niedaleko (czyli w odległości 3-5 km) to w Warszawie bardziej się opłaca pojechać samochodem niż komunikacją miejską, chociaż ja zdecydowanie stawiam na rower. Dla mnie jest najszybszy. Uśmiechnięta
Powrót do góry

nadka

PostWysłany: Czw 24-07-2014, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Samochodem. Niestety praca jest na drugim krańcu miasta.
Powrót do góry

Smieszka

PostWysłany: Pon 18-08-2014, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W wiekszym miescie samochod rzadko ma racje bytu - kominikacja miejska dzieki bus pasom jest o wiele szybsza, chociaz niestety nie tak komfortowa jak wlasny samochód Smutna
Powrót do góry

Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 19-11-2014, 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko tramwajem Uśmiechnięta Kiedyś jeździłam samochodem ale mam dość stania w korach .... a teraz kilka minut tramwajem i nie muszę wychodzić godzinę wcześniej .
Powrót do góry

renatazo

PostWysłany: Wto 25-11-2014, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tramwaj. We Wrocławiu ciężko się poruszać samochodem, nie chodzi nawet o korki ale o to że nie można znaleźć miejsca parkingowego.
Powrót do góry

marcys

PostWysłany: Wto 25-11-2014, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Biorąc pod uwagę odległość do pracy (ponad 30km) i bardzo kiepskie połączenie to zostaje mi tylko samochód.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 25-11-2014, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam dobrego meza, ktory wozi mnie do pracy. Złośliwa
Choc moze niedlugo znow bede sama dojezdzac.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Businesswoman Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: