Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Czym fotografujemy czyli nasz sprzęt
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Fotografia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 29-04-2010, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wybrałam Canona, mimo wszystko jeżeli chodzi o obsługę, jakoś bardziej mi odpowiada Bardzo szczęśliwa
Bo cała reszta to i tak kwestia umiejetności a potem dopiero sprzęt Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 29-04-2010, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa wiesz ja akurat leciałam na opinii. Ten nikon miał dobre, znajomy go miał więc wzięłam. Tym bardziej że w tej cenie był najlepszy. Zastanawiałam się nad pentaxem ale znalazłam faceta co ma pentaxa i po jego opinii miałam mieszane uczucia.
Chciałam Canona d400 i do tego jakieś na prawdę dobre szkło ale tego modelu tak łatwo się nie kupi. Długo sie wahałam między 450D a moim ale jednak wybrałam nikona. Ma lepsze opinie.

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 02-05-2010, 9:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ty nim będziesz robiła zdjecia i to Tobie musi pasować pod każdym względem Uśmiechnięta
Ja radziłam się kumpla który zajmuje się fotografią, mam do niego szacunek i właśnie zaufałam jemu Puszcza oko
A że On jest wierny Nikonowi, ale to tak naprawde wierny, a polecił mi mimo wszystko Canona - to już coś dla mnie znaczyło Bardzo szczęśliwa

Ja się dobrze czuje akurat z Canonem, że tak powiem, dobrze lezy mi w łapkach Uśmiechnięta
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Nie 02-05-2010, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Ja się dobrze czuje akurat z Canonem, że tak powiem, dobrze lezy mi w łapkach Uśmiechnięta

Właśnie... ja przemacałam ostro aparat przed zakupem co by później nie powiedzieć, że do siebie nie pasujemy pod tym względem Puszcza oko Cool
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 02-05-2010, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czyli ktoś mnie rozumie, super Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Lexie

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 06-05-2010, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja fotografuje Canonem 500D. Mam jak narazie dwa obiektywy 18-55 oraz 55-250. Marzy mi sie jeszcze do robienia zdjec w marko i mam nadzieje ze jeszcze w tym roku uda mi sie go zakupic Uśmiechnięta

Podpis 29.08.2007 (*)(*)(*)---- na zawsze w mojej pamieci
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 16-05-2010, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio do naszego "gospodarstwa domowego" trafił Panasonic fz38. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

szpileczka909

PostWysłany: Sob 01-12-2018, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prawda jest taka że aparat trzeba umieć obsługiwać a niektorzy nawet profesjonalnym sprzętem porzadnego zdjecia nie zrobia. Mi póki co wystarczy aparat w tym telefonie https://leasinglaptopa.pl/Huawei_P20_Pro_Dual_SIM_128GB_Czarny-93693269-0625-4584-97d5-ede0cafd5241?Category=a1caa583-138c-4610-bbfd-b9aa58a97aad Wzięłam go w leasing sprzetu i mam za grosze wiec się nie przejmuję.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Fotografia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: