Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Daję nam rok

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smerfetka007

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 06-03-2013, 7:09    Temat postu: Daję nam rok Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ten film to spełnienie marzeń miłośników dobrych komedii. Producenci „To właśnie miłość”, „Dziennika Bridget Jones” i scenarzysta „Borata” połączyli siły tworząc film, który już został okrzyknięty „absolutnie genialną, najzabawniejszą brytyjską komedią roku! - Go Magazine”.

I trudno się temu dziwić, bo to, co zazwyczaj dzieje się tuż po ślubie, to gotowy scenariusz na oscarową komedię. Nat (Rose Byrne) jest atrakcyjna i przedsiębiorcza, Josh (Rafe Spall) to niezbyt znany pisarz ze specyficznym poczuciem humoru. Jego denerwuje jak ona śpiewa, ona wstydzi się, kiedy on tańczy. Pierwszy kryzys małżeński zbiega się z pojawieniem się przystojnego i bardzo pomysłowego Amerykanina (Simon Baker) i byłej dziewczyny Josha – Chloe (Anna Faris). Kiedy przeciwieństwa przestają się przyciągać, a prawdziwa miłość wciąż może czekać za rogiem, wspólny pierwszy rok zaczyna wydawać się nieosiągalny.

Wczoraj byłam na tym w kinie. "Kino na obcasach" podawało, że zagrają komedię romantyczną. Ten film ma bardzo mało wspólnego z romantycznością. Uśmiechnięta Ale jest świetny! Naprawdę doskonała komedia. Śmiech na sali niemal bez przerwy. Uśmiechnięta Polecam!!! Uśmiechnięta

Podpis Codziennie budze sie piękniejsza, ale dzis to juz przesadziłam... Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 06-03-2013, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to trzeba będzie obejrzeć jako odskocznia od bardziej poważnych filmowych produkcji:).

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 07-03-2013, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam wczoraj. Dla mnie rewelacja, uśmiałam się do łez. Bardzo uśmiechnięta

Samo założenie filmu może nie każdemu się podobać, ale wg mnie w końcu ktoś pokazał w komedii romantycznej coś innego. Puszcza oko
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 08-03-2013, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:

Samo założenie filmu może nie każdemu się podobać, ale wg mnie w końcu ktoś pokazał w komedii romantycznej coś innego. Puszcza oko

No to jestem ciekawa co to jest to coś innego. Obejrzę z przyjemnością ten film.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

jula35

PostWysłany: Sob 09-03-2013, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po takich opiniach z przyjemnością wybiorę się na ten film ! Uśmiechnięta
Powrót do góry

arika

PostWysłany: Nie 17-03-2013, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam ochotę obejrzeć ten film. Uśmiechnięta

Podpis Teraz już wiem.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: