Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dbamy o zęby!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Avantii

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 18-03-2009, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mari_cruz ja wyrywałam jakis miesiąc temu ósemkę i w sumie bolało do wieczora. Na drugi dzień było już spoko. Proponuję wybrać się do dentysty!!

Podpis 03.06.2006 - Szczęśliwa żonka
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Sro 18-03-2009, 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Naprawde nie bolało mnie długo i zaraz pojechałam do pracy,pewnie ze byłam troche oszołomiona i wogóle ale szybko to mineło.dostałam przed wyrwaniem znieczulenie i tak nic nie pomogło bo bolało jak diabli,podobno tak jest przy stanie zapalnym.Wogole to czułam sie jakbym rodziłaBardzo szczęśliwa Dentystka do mnie "juz go widze,juz wychodzi jeszcze troche" a asystentka " spokojnie oddychaj,głębokie oddechy ".Wesoło było Bardzo szczęśliwa Kochana idz do dentysty bo to chyba nie jest dobrze jak tak długo boli,a po drugie po co sie meczyc:)

Idz idz i koniecznie napisz co ci mowila dentystka Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Anielica

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 20-03-2009, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari_cruz mnie bolało 2 dni, potem po płukankach przeszło. Oczywiście stosowałam sie do zaleceń, by nie spać na tej stronie, lód przykładałam, nie jadłam tą strona itp.

Koniecznie do lekarza wstąp.
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 20-03-2009, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ok, byłam u dentysty. Powiedział, że to naturalne, bo tam było zapalenie, więc bakterie lubią to miejsce i, chociaż stosuję się do zaleceń (jem drugą stroną itd.), to czasem kawałek jedzenia dostanie się tam, napój podrażni i stąd ból. Założył mi tam lekarstwo, powiedział, że gdyby ból nie mijał, mam przyjść po następne. Ale od wczoraj nie wzięłam żadnej tabletki przeciwbólowej, więc działaUśmiechnięta Życie bez migreny jest piękne, mimo pogody!Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 20-03-2009, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to dobrze ze wszystko wporzadku Uśmiechnięta
Powrót do góry

czarnywas

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 22-03-2009, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie kiedyś po wyrwaniu wdał się stan zapalny- jeździłam wtedy na naświetlania do dentysty - ale to było bardzo dawno temu i nie pamiętam dokładnie co to było. Smutna
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 22-03-2009, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja od zdjęcia aparatu nie miałam kiedy iść do dentysty a już minęły 3 miesiące, więc po wizycie u ortodonty w kwietniu biegnę do dentysty zobaczyc co się święci Puszcza oko.
Powrót do góry

Anielica

PostWysłany: Pon 23-03-2009, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tiia... ja po zdjęciu byłam 2 razy i chyba już minął z rok, a jednak powinnam się co jakiś czas pokazać..

Wiec tez mi po głowie chodzi jakaś wizyta kontrolna.
Powrót do góry

dianka

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 31-03-2009, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam pytanie czy podczas leczenia aparacikiem chodziłyście na wizyty kontrolne do dentysty?

Podpis "W cenie twojego biletu na życiowe pielgrzymowanie są już zawarte Twoje Marzenia, również te spełnione Marzenia, są tam już Cuda." K.M - Niebo na Ziemi
Powrót do góry

Anielica

PostWysłany: Pon 04-05-2009, 1:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście. Co 4-5 tygodni regularnie.
Powrót do góry

łolcia

PostWysłany: Pią 08-05-2009, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od pewnego czasu poluję na szczoteczkę do czyszczenia języka. Widziałyście może gdzieś w sprzedaży bezpośredniej? Bo ani w drogeriach, ani w aptekach nie mogę dorwać a jak zamówiłam przez internet, to po 2 tygodniach odezwali się, że nie mają Niezdecydowana

Podpis "Mężczyźni nie potrafią poznać kobiet, ale wciąż próbują. Kromka chleba i dwa komplementy całkiem wystarczą kobiecie, aby przeżyć dzień." - Marcel Achard
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 08-05-2009, 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja język myje zwykłą szczoteczką Złośliwa
Nie wiem czy można, ale czuję się z tym bardziej świeżo Uśmiechnięta.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 08-05-2009, 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też język myję szczoteczką po każdym myciu zębów Puszcza oko.
A z aparatem byłam u dentysty chyba 3 razy tylko...teraz muszę się wybrać porządnie zobaczyć co po zdjęciu, ale nie mam kiedy Smutna.
Powrót do góry

Madzio

Zodiak: Waga
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 13-07-2009, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A Ja chciałabym was babeczki ostrzec.
W listopadzie zeszłego roku plombowalam reszte ząbków i okazało się, ze jeden z nich jest chory z wewnątrz... a próchnica na zewnatrz była niewielka... stąd nie dokońca zdawałam sobie sprawę z zaawansowanej próchnicy. PAni dentystka wyczyścila wszystko i orzekła: leczenie kanałowe... na wszelki wypadek dała lekarstwo i kazala nosić i przyjść za pół roku... . Jednak z powodu hiperbolicznych sum za takie leczenie ( 150 zł za kanał, a to była górna szóstka, więc trzy kanały, co daje nam 450 zł za samo leczenie kanałowe) w danym gabinecie, zaczełam szukać innej dentystki. Dzisiaj wróciłam od niej... okazało się, że wcale nie trzeba leczyć kanałowo! Korzeń jest zdrowy, a mnie nic nie boli... Więc nie ma żadnych podstaw do podjęcia takiego leczenia. Zrobiono zdjęcie rtg i nowa dentystka powiedziala stanowczo NIE. Dostałam nowe lekarstwo i za miesiac do zwyklego zaplombowania... .

I tak zaoszczedziłam 450 zł i będę mieć żywego zęba... . Niestety poprzedni gabinet był nastawiony na konsumpcję. Przekonałam się potym, jak nowa Pani dentystka przedstawiła mi zabiegi refundowane (chociażby zwykłe usuwanie kamienia nazębnego, cyz też samo lekarstwo). W poprzednim gabinecie chcieli od zwykłego usuwania kamienia 50 zł za łuk... czyli za całość 100 zł... .

Proponuje skonsultować wam niektóre decyzje z innymi lekarzami, bo jak widać może się okazać, ze nie jest tak źle jak niektórzy z nich twierdzą... .

To tak jako przestrogę Uśmiechnięta

Podpis "Życie to gra, więc grajmy w nią."
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 13-07-2009, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam u dentysty, okazało się, że po 2 latach noszenia aparatu mam tylko 1 ząb do leczenia, a drugi ma malutką dziurkę, którą zrobiłam też za 1 zamachem Bardzo szczęśliwa.
Bólu nie było, bo ja zawsze ze znieczuleniem Puszcza oko.

Od października bedę wymieniała wszystkie amalgamaty na światłoczułe białe plomby, zostały mi 3 ćwiartki do wymiany czyli 6 zębów.
A w lipcu za rok wybielanie zrobię.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Skocz do: