Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Dbamy o zęby!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaju

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co prawda nie jest polecane, żeby do wszystkich zabiegów stosować znieczulenie, ale jeśli ktoś boi się dentysty to jest to rewelacyjne rozwiązanie.Uśmiechnięta

Podpis "Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 04-05-2011, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No raczej mówię tylko o tych ostatnich zębach, gdzie mocniej boli, albo przy jedynkach, bo to dla mnie ból nie do zniesienia Uśmiechnięta.
A tak te środkowe można przeżyć, ja tylko jeden wytrwałam bez znieczulenia, a tak to robiłam po 2 naraz, żeby mniej się znieczuleniami męczyć Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 05-05-2011, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio kupiliśmy sobie z G. szczoteczki elektryczne:). A do dentysty się wybieram od stycznia, ale coś się nie mogę wybrać;P. Trochę poboało i przestało, ale domyślam się, że jeszcze poboli i to pewnie w najmniej oczekiwanym momencie... Trzeba się wziąć za siebie i wybrać, muszę wziąć z was przykład, bo wy tak ładnie, grzecznie i regularnie chodzicie;).

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

grisalle

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 05-05-2011, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się nigdy nie bałam dentysty. Boje się tego że nie będzie mnie stać na leczenie tego co jutro znajdzie.

Dołączone po 4 minutach 38 sekundach:

Ja u dentysty nie byłam od 10 lat...a mam prawo się bać, bo wcześniejsza dentystka nie leczyła dobrze zębów, tylko jak się dowiedziałam pogarszała ich stan...
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 05-05-2011, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

grisalle napisała:
J

Ja u dentysty nie byłam od 10 lat...a mam prawo się bać, bo wcześniejsza dentystka nie leczyła dobrze zębów, tylko jak się dowiedziałam pogarszała ich stan...

Masz prawo się bać bo zaniedbałaś sprawę, zęby po dentystce można było poprawić, a teraz sama sobie zaszkodziłaś. Złośliwa

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 05-05-2011, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Ostatnio kupiliśmy sobie z G. szczoteczki elektryczne:).

Też korzystam z elektrycznej już od dłuższego czasu i po pierwsze jest bardzo wygodna, a po druga sama zauważyłam, że zęby "czyszczą się" lepiej. Taka szczoteczka pewnie bardziej szkodzi na szkliwo zębów, ale zawsze jest coś za coś.
Poza tym używam płynu do płukania jamy ustnej, po umyciu zębów.
Dentystki się nie boję bo mam swoją Panią Dr od dobrych kilku lat i ostatnio chodzę do niej tylko średnio raz do roku na usuwanie kamienia, bo ząbki są zdrowe. A po 25-tym roku życia zęby też już mniej się psują.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

kaju

PostWysłany: Czw 05-05-2011, 19:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
Też korzystam z elektrycznej już od dłuższego czasu i po pierwsze jest bardzo wygodna, a po druga sama zauważyłam, że zęby "czyszczą się" lepiej. Taka szczoteczka pewnie bardziej szkodzi na szkliwo zębów, ale zawsze jest coś za coś.
Poza tym używam płynu do płukania jamy ustnej, po umyciu zębów.
Dentystki się nie boję bo mam swoją Panią Dr od dobrych kilku lat i ostatnio chodzę do niej tylko średnio raz do roku na usuwanie kamienia, bo ząbki są zdrowe. A po 25-tym roku życia zęby też już mniej się psują.

Szczoteczki elektryczne wcale nie niszczą szkliwa zębów. Wszystko zależy jakiej techniki używamy do czyszczenia.
Ogólnie rzecz biorąc zwykłe szczoteczki są tak samo dobre jak elektryczne. Wszystko zależy od odpowiedniej techniki czyszczenia i indywidualnych upodobańUśmiechnięta.

Podpis "Każdy ranek daje szansę na to, by wieczorem móc powiedzieć: to był szczęśliwy dzień."
Powrót do góry

grisalle

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 05-05-2011, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam pietra...chyba przejdę do forum "niech mnie ktoś przytuli..." Co do kontroli i odwiedzania dentysty - proszę nie komentować bo będzie mi jeszcze bardziej źle na duszy.
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Nie 08-05-2011, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny trochę czasu temu zaczęła mi wychodzić ósemka.
Byłam u dentysty kazała mi zrobić zdjęcie ale jakoś nie miałam czasu. Po jakimś czasie ból ustąpił.
Dentystka powiedziała, żebym lepiej i tak go usunęła bo potem mogą być problemy większe. Teraz mi chyba rośnie bo dziąsło w tej okolicy jest nadgryzione i nie mogę zamknąć buzi.
Myślicie, że chirurgiczne usuwanie ósemki to dobry pomysł?

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Nie 08-05-2011, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja wszystko zależy od Ciebie i od tego, jak mocno przeszkadza Ci ta ósemka. Ja mam wszystkie 4 (tzn miałam Puszcza oko ). Jedna z nich była dość popsuta, więc lekarka poradziła mi usunąć ząb. Natomiast pozostałe 3 mogę usunąć, ale nie muszę... tak powiedziała dentystka. Dlatego na razie, póki ósemki się nie psują, to postanowiłam oszczędzić sobie nerwów i strachu. Puszcza oko

Myślę, że najdokładniej powie Ci dentysta - czy usuwać, czy zostawić.
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 08-05-2011, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja dentystka powiedziała tak jak Twoja- że to moja sprawa czy usuwamy czy nie.
Mnie ten ząb nie boli tylko te dziąsło się przygryza i to jest denerwujące.
Ale ja się boję chirurgicznie usuwać.

Największa miłość!
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Nie 08-05-2011, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To pocieszę Cię, że mnie wyrywanie ósemki W OGÓLE nie bolało! Później Śmiałam się, że wole wyrywać niż borowanie. Minuta roboty i po krzyku. Nawet nie wiedziałam, że już po wszystkim. Uśmiechnięta
Obecnie znieczulenia są tak skuteczne, że wyrywanie zębów nie jest żadną tragedią. Uśmiechnięta
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 08-05-2011, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie wiem co z nim robić. Myślę, że poczekam czy będzie mnie bolał Złośliwa.
A Ty miałaś normalne usuwanie czy chirurgiczne?

Największa miłość!
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Nie 08-05-2011, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja18 napisała:
A Ty miałaś normalne usuwanie czy chirurgiczne?

Normalnie, w gabinecie, na fotelu, ze znieczuleniem. Chociaż usuwała mi pani chirurg.
Dostałam zastrzyk, po kilku min pani podeszła i zaczęła mi "dłubać" w buzi. Myślałam, że coś sprawdza, a ona mówi "dziękuję, to wszystko". Uśmiechnięta
Byłam w szoku, że to tak szybko i NIC nie bolało. Uśmiechnięta
Powrót do góry

kaju

PostWysłany: Nie 08-05-2011, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

maja18 napisała:
Dziewczyny trochę czasu temu zaczęła mi wychodzić ósemka.
Byłam u dentysty kazała mi zrobić zdjęcie ale jakoś nie miałam czasu. Po jakimś czasie ból ustąpił.
Dentystka powiedziała, żebym lepiej i tak go usunęła bo potem mogą być problemy większe. Teraz mi chyba rośnie bo dziąsło w tej okolicy jest nadgryzione i nie mogę zamknąć buzi.
Myślicie, że chirurgiczne usuwanie ósemki to dobry pomysł?

Zrób zdjęcie, idź do chirurga.
Ja miałam usuwane 2 ósemki, bo krzywiły mi zęby. Nic się nie bój, idź jak najszybciej żeby Ci te 8 nie pokrzywiły reszty ząbkówUśmiechnięta.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Skocz do: