Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Dbamy o zęby!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grisalle

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 10-05-2011, 19:38    Temat postu: Ząbki Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziś umówiłam się na wizytę u stomatologa. Na dzień dobry kazał mi na konsultację ze zdjęciem panoramicznym przyjść. Więc już zdjęcie mam za sobą, oczywiście omówione przez lekarza - teraz czekam na zapisany termin. Mam nadzieję że dobrego lekarza wybrałam. Smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

silver_light

PostWysłany: Czw 30-08-2012, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O zęby staram się dbać, myć trzy razy dziennie itd, nie jestem zwolenniczką płynów do płukania, ale to wydaje mi się jest kwestią gustu. Od jakiegoś czasu stosuję bardzo dobrą, wypróbowaną i wszem i wobec polecaną pastę email diamant rogue, oczywiście niecodziennie bo zawiera w sobie amoniak, który łatwo może popsuć szkliwo. Ale efekt po niej jest piorunujący.
Powrót do góry

amelkaz

PostWysłany: Wto 23-04-2013, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Macie jakiś sprawdzony sposób na wybielenie zębów?
Powrót do góry

lilianka11

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 25-04-2013, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dentysta polecił mi kiedyś pastę wybielającą, ale jest jeden warunek - wyeliminowanie kawy, herbaty, papierosów, czyli tego co jest powodem przebarwień.

Podpis 25.08.2012
Powrót do góry

bober

Zodiak: Koziorożec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 02-05-2013, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co to za pasta? Bardzo uśmiechnięta
Ja kawy nie piję, papierosów nie palę, więc może spróbuję. Bardzo szczęśliwa

Podpis Bo zawsze jest ktoś kto powie: nie dasz rady ,nie możesz,wtedy wstań, odwróć się i powiedz:" no to patrz…. ”Puszcza oko
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 20-05-2013, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie pomogła Biała perła ale z płynem.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry

UmkaOlik

PostWysłany: Wto 10-06-2014, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczerze powiedziawszy, odradzam wybielania zębów za pomocą past do zębów, ponieważ przy dłuższym stosowaniu najzwyczajniej niszczą szkliwo. Na początku tego nie odczujemy, będziemy zadowolone z "piorunujących" efektów wybielania, a po jakimś czasie zaczną się prawdziwe problemy z ubytkami i wtedy stwierdzimy, że nie było warto. Podobną rzecz powiedzą Wam w każdym gabinecie stomatologicznym i zamiast stosować agresywnych past do zębów może warto albo pogodzić się z odcieniem zębów (jeśli nie jest do drastyczne odbarwienie) albo skorzystać z profesjonalnego wybielania...
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 10-06-2014, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wlasnie z tego powodu zebow nie wybielam. Mam i bez tego okropne problemy, a zewszad slysze, ze pasty i inne preparaty zwyczajnie scieraja szkliwo. Nawet nie bede probowac.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

komiksa

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 03-04-2015, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Biały uśmiech stał się ciężki do osiągnięcia. Jedni nie muszą w ogóle dbać o swoje zęby a drudzy chodzą co weekend do stomatologa. Mnie na szczęście problem nie dotyczy lecz wiem, że kiedyś się wybiorę na wizytę kontrolną po latach. Sprawdzałam sobie ile kosztuje wizyta i nie jestem w ogóle zaskoczona z uwagi na to, że ludzie po prostu nie dbają o "zgryz" Złośliwa
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga

PostWysłany: Wto 23-02-2016, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Staram się chodzić regularnie do dentysty, na chwilę obecną mam jeszcze 2 ząbki do zrobienia. Używam pasty Pearl Drops Coffee %Tee albo Pearl Drops Hollywood smile. Po umyciu płucze usta listerinem wybielającym ząbki.
Powrót do góry

GaleriaUsmiechu

PostWysłany: Sro 06-04-2016, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie każdy jest w stanie, nawet po profesjonalnym wybielaniu zębów w gabinecie dentystycznym osiągnąć śnieżnobiały uśmiech. Naturalny kolor naszych zębów może nie być idealnie biały i nic się z tym nie da zrobić.

Podpis Dentysta Częstochowa - www.galeriausmiechu.net.pl
Powrót do góry

alunia82

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Czw 19-05-2016, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

UmkaOlik napisała:
Szczerze powiedziawszy, odradzam wybielania zębów za pomocą past do zębów, ponieważ przy dłuższym stosowaniu najzwyczajniej niszczą szkliwo. Na początku tego nie odczujemy, będziemy zadowolone z "piorunujących" efektów wybielania, a po jakimś czasie zaczną się prawdziwe problemy z ubytkami i wtedy stwierdzimy, że nie było warto. Podobną rzecz powiedzą Wam w każdym gabinecie stomatologicznym i zamiast stosować agresywnych past do zębów może warto albo pogodzić się z odcieniem zębów (jeśli nie jest do drastyczne odbarwienie) albo skorzystać z profesjonalnego wybielania...

Powiem Ci, że u mnie np profesjonalne wybielanie właśnie najbardziej zniszczyło szkliwo... Nigdy nie miałam tak wrażliwych zębów jak po zabiegu z lampą... Dlatego pozwolę się nie zgodzić, tym bardziej że używam już od dłuższego czasu pasty wybielającej firmy iwhite i ząbki są bielsze a dodatkowo paradoksalnie mocniejsze, bo widzę ogromną różnicę przy jedzeniu i piciu zimnych rzeczy Uśmiechnięta
Powrót do góry

IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 22-07-2016, 9:58    Temat postu: Implanty Zębów Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja ciocia zastanawia się nad implantami. Zaczęłam czytać na ten temat bo specjalistów jest wiele więc liczą się dla nas opinie. Oglądam różne strony, ostatnio zajrzałam na artykuł o wstawieniu implantów na tekstowy.net. Pewne informacje są ważne i dobrze o nich wiedzieć przed zabiegiem. Zobaczymy jaki będzie efekt Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Chanelka85

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 21-03-2018, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama robiła sobie protezę zębową...niestety implanty nawet jeden to duży koszt...a jak ktoś ma praktycznie wszystkie żeby w opłakanym stanie. Z tego co wiem to chodziłam jako grupa wsparcia z mamą do Pani Gregorczyk Małgorzaty na Wojska Polskiego 11 w Puławach. Mama teraz ma bardzo ładny uśmiech chociaż zrobiony ale jest Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: