Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Decoupage- co jak i dlaczego
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Hand Made
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 25-10-2016, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smaluszku jeśli to są farby akrylowe to możesz je rozrobić wodą jeśli konsystencja nie taka Puszcza oko.

Masz już wzór wymyślony?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 26-10-2016, 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Smaluszku jeśli to są farby akrylowe to możesz je rozrobić wodą jeśli konsystencja nie taka Puszcza oko.

A wiesz, że nie pomyślałam o tym Złośliwa. W sumie najprostsze rozwiązania są najlepsze ale jak widać najtrudniej je wymyślić Złośliwa.

monika2222 napisała:
Masz już wzór wymyślony?

Będzie coś takiego :

Niestety, jak widać, serwetka mi się pomarszczyła, no ale to mój pierwszy raz i nie spodziewałam się od razu cudów.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 27-10-2016, 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajny wzór Puszcza oko. Mi serwetka się marszczyła i później, tylko ja od siebie perfekcjonizmu nie wymagam, więc mi nie przeszkadzało Złośliwa.

A masz takie malutkie (albo cienkie na końcach) nożyczki? Bo lepiej by wyglądało, gdyby wzór był dokładniej wycięty Puszcza oko.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 27-10-2016, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajnie to wyglada Uśmiechnięta. Calosc bedzie sie fajnie prezentowac Uśmiechnięta.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 27-10-2016, 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika ja tez nie wymagam od siebie perfekcjonizmu, więc spoko Uśmiechnięta. Tym bardziej, że robię rzeczy na swój użytek, a nie na sprzedaż, więc na niedoróbki mogę przymknąć oko.
Wycinać postaram się lepiej, na razie rzeczywiście przypomina to trochę naklejkę. Na jakichś filmikach instruktażowych widziałam jeszcze, jak dziewczyna mokrym pędzelkiem obrysowuje kształt, a potem go po prostu wydziera.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 27-10-2016, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Na jakichś filmikach instruktażowych widziałam jeszcze, jak dziewczyna mokrym pędzelkiem obrysowuje kształt, a potem go po prostu wydziera.

Wow Puszcza oko. Tego nie wiedziałam Złośliwa.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Romka22

PostWysłany: Pią 28-10-2016, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj są takie sposoby o których jeszcze długo nie będziemy wiedzieć. Ten z tym obrysowywaniem to naprawde ciekawa sprawa.
Powrót do góry

beata_smol1983

PostWysłany: Sro 20-03-2019, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Decoupage to coraz popularniejsze hobby, bo można z jego pomocą stworzyć naprawdę cuda! Gdybyście szukali dobrych materiałów do decoupage (ale także do innych rzeczy typu handmade) to polecam wam floradekora.pl Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Hand Made Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: