Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Dekoracja Okien
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 13-04-2008, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:

Są montowane do okien, do ścian i wieszane jak firanki na karniszach. Uśmiechnięta
Super sprawa... ja się w nich zakochałam. Bardzo uśmiechnięta

Puszcza oko
dokladnie moje sa pod karniszem , ale sa na cala dlugosc okna, dlatego jak bym chciala otworzyc okno na calosc, to roleta mi przeszkadza, ale nie powoduje ona tego ze sie dusze, Bardzo szczęśliwa bo okno da sie otworzyc, tylko nie calkowicie. A mam z tych rolet co teraz sa.
Tylko montowanie poszlo do przodu, bo teraz sa do okien- dawniej nie bylo to mozliwe Podejrzliwa Podejrzliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Martinez

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 13-04-2008, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tu też niezła aranżacja

Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 20-04-2008, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

roleta w moim pokoju.
Nie patrzcie tylko na taki nieład- bo u mnie remontowo i wszystko - wszędzie.

Mam roletę przeszło 6 lat, jestem zadowolona, jednak teraz już jej montowanie jest lepsze i wygodniejsze.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 20-04-2008, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jasylwia napisała:

Mam roletę przeszło 6 lat, jestem zadowolona, jednak teraz już jej montowanie jest lepsze i wygodniejsze.

Co to znaczy, że łatwiejsze?
Czy mogłabym to zrobic sama?
U mnie w oknach jak na razie są tylko szyby i nie bardzo wiem, co z tym zrobic, a tradycyjny zestaw firanka + zasłonka jakoś mi się nie podoba. Skonsternowana
Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 20-04-2008, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita nie wiem czy sama sobie poradzisz, ale są montowane do okna bezpośrednio. Najlepiej idź do sklepu , gdzie są rolety i zapytaj. W zależności jakie masz okna taki montaż. Inaczej do okien plastikowych inny do drewnianych.
Ja jak będę u siebie mieszkała to też będę miała inaczej, jeśli chodzi o firanki, zasłonki.
Moja mamcia nie wyobraża sobie pokoju bez firanki. Niezdecydowana Przewraca oczami a ja tak.
Później wkleję tutaj jak mi się podoba dekoracja okna.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 20-04-2008, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jasylwia napisała:

Moja mamcia nie wyobraża sobie pokoju bez firanki. Niezdecydowana Przewraca oczami a ja tak.

Ja bym jeszcze dodała babcię i teściową .... i chyba właśnie dlatego nie lubię. Puszcza oko

Najgorsze jest to, że nie mam pomysłu. Chciałabym, żeby było ładnie, praktycznie i oryginalnie.
Okna mam plastikowe (i brudne Zakłopotana ).
Z jednej strony wolałabym, żeby rolety zamontował mi fachowiec, ale z drugiej, jak wyobrażam sobie siebie w ogrodniczkach i z wiertarką w ręku... Bardzo szczęśliwa

Tylko że ja jeszcze nigdy niczego nie zamontowałam sama, więc stąd było moje pytanie, czy to trudne zadanie. Skonsternowana
Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 20-04-2008, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

chyba to nie jest bardzo skomplikowane, u nas w kuchni robił fachowiec, ale tato powiedział, że to dziecinnie proste.
Może poczytaj na necie, z pewnością są jakieś porady.
Poszukam to dodam, to widzę, że Ty też "złota rączka" - podobnie jak ja.
A ja szukałam pomocnika do remontu.
co do wystroju okna, to ja tez marze o orginalnym wystroju, u nas jednak na osiedlu mało kto nie ma firanek , stąd mam roletę i firanke i zasłonki - raczej dla ozdoby.
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 20-04-2008, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie w pokoju w oknie nie mam długiej firanki, tylko króciutki lambrekin (bardzo mi się takie podobają) i szczerze mówiąc to jak bym miała zmieniać na dłuższą to nigdy w życiu bym się nie zgodziła. Tylko że mamy dodatkowo rolety (montowane przez fachowca), w razie gdy trzeba zasłonić okno.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 22-04-2008, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sylwia urocza ta Twoja roleta Złośliwa
Choc dodam, że zupełnie nie w moim stylu Złośliwa

Ja dostałam od mojej siostry cudną firankę - jak powieszę to pstrykne fotkę i wrzucę Uśmiechnięta

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

zelwa1115

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 17-08-2008, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kobiety!
jestem tutaj nowa, ale bynajmniej w tym temacie mam coś do powiedzenia/projektuje dekoracje okienne od ponad 10 lat.
Wszystkie trendy mam w jednym paluszku. odpowiem na wszelkie pytania, policzę Wam tkaninę dla krawcowej, doradzę i poradzę użycie odpowiedniego materiału do wnętrza(a nie każdy materiał na roletę rzymską czy `sciankę japońską się nadaje).
Pamiętajcie , ze w tych czasach łanie wystrojone okno,poduchy, czy pokrowce na krzesła etc. stanowią nowy mebel w Waszym wnętrzu, więc zarówno można niem wiele naprawić jak i sknocićUśmiechnięta
pozostaję do Waszej dyspozycji w miarę możliwości.
Pozdrawiam, papatki;)
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 22-08-2008, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie póki co udało się stworzyć coś takiego:

Nie przepadam za oknami z firanami i zasłonami. Wolę rolety w delikatnym kolorze i albo delikatną firankę, albo zasłony Puszcza oko Rolety mają już rok, ale jestem bardzo zadowolona i bardzo łatwo się zakłada, sama dałam radę. Jeśli chodzi o firaneczkę, to wyszperałam coś z szafy, bo na razie brak funduszy. Marzą mi się jasne zasłony do ziemi... ale to nie do tego pokoju.
Powrót do góry

Itka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Nie 01-03-2009, 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zelwa1115 napisała:
Kobiety!
jestem tutaj nowa, ale bynajmniej w tym temacie mam coś do powiedzenia/projektuje dekoracje okienne od ponad 10 lat.
Wszystkie trendy mam w jednym paluszku. odpowiem na wszelkie pytania, policzę Wam tkaninę dla krawcowej, doradzę i poradzę użycie odpowiedniego materiału do wnętrza(a nie każdy materiał na roletę rzymską czy `sciankę japońską się nadaje).
Pamiętajcie , ze w tych czasach łanie wystrojone okno,poduchy, czy pokrowce na krzesła etc. stanowią nowy mebel w Waszym wnętrzu, więc zarówno można niem wiele naprawić jak i sknocićUśmiechnięta
pozostaję do Waszej dyspozycji w miarę możliwości.
Pozdrawiam, papatki;)

Czy oferta dalej aktualna? Bo ja właśnie potrzebuję takiej pomocy...
Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 02-03-2009, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko Fajnie tam u Ciebie.
Całkiem podobnie mi się podoba, tylko u mnie - mieszkam z rodzicami to nie realne tymczasowo, jak pisałam.
Podobają mi się bardzo firanko- zasłonki po bokach.
Najlepiej jak to jest jeden kolor, bez wzoru.
Z racji tego, ze mam okno na cała szrokość pokoju- mama nie pozwala mi nie zawiesic firanki, pomimo,ze mam roletę. Cóż tak już dawniej było.

Ostatnio bardzo podobają mi sie rolety drewniane, robiłam projekt i klientka tylko o takich marzyła. Do tego zasłony cieniutki- tylko dla ozdoby i wyglądało to cudnie. A nie takie "gracenie" okna i światła. Cóż "moda" się zmienia ale nie wszystkim się podoba - nie gracenie okna.

Podpis ...Śpiewamy bluesa, bo czwarta nad ranem
Tak cicho, by nie zbudzić sąsiadów ....
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 12-03-2009, 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jasylwia napisała:

Ostatnio bardzo podobają mi sie rolety drewniane,

Jasylwia piszesz o takich zewnętrzych roletach? Czy może o drewnianych żaluzjach? Podejrzliwa

Ja w kuchni i w jednej z sypialni mam własnie drewniane żaluzje, bez firanek, w takim samym kolorze jak ramy okna. Do tego duży parapet. Kilka ozdób na nim, bo tez nie jestem za tym, żeby zagracać okno.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Markizeta

PostWysłany: Czw 01-09-2011, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak dla mnie to rolety i firanki i zasłony w jednej aranżacji to za dużo. Moim zdaniem trzeba się napocić żeby (jak ktoś chce) w jednym oknie umieścić firany i zasłony z roletami. Chyba jedynym sposobem żeby to się komponowało jest bardzo delikatna firanka z jakąś gustowną zasłoną i stonowaną roletą. A aurinko się to udało chociaż bez zasłon a myślę, że by się przydała jakaś lekka, zwiewna tkaninka zasłonowa bo jak dla mnie to daje wrażenie że coś brakuje.

Podpis Regulamin!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: