Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Dekoracje do domu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 20-10-2017, 20:31    Temat postu: Dekoracje do domu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lubicie robić jakieś dekoracje samodzielnie? Lubię przeglądać kanały diy, ostatnio nawet udało mi się kupić tanio fajne mebelki na balkon, wymagały sporo czyszczenia, szlifowania i malowania ale wkręciło mnie to, teraz szukam różnych rzeczy i chcę zrobić parę mebli do domu, ale niestety mam problem z brakiem odpowiedniego sprzętu, na pewno szlifierka by się przydała. Mój facet zna się na tym gorzej ode mnie a ja nie wiem co kupić Niezdecydowana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kratka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 20-01-2018, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo lubię tego typu prace , tym bardziej że pomaga mi przy tym córka. Obie się świetnie przy tym bawimy. Ostatnio zrobiłyśmy stojak na opaski córki, bo ma ich tak dużo. Taśmę do jego dekoracji kupiłam w hurtowni /link/.
Powrót do góry

stokr0tka

PostWysłany: Sro 21-02-2018, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dekoracje jak najbardziej, zwlaszcza ze mozna w to zaangazowac rowniez rodzine. Z meblami jak dla mnie za duzo roboty, raczej jakies drobniejsze rzeczy, decoupage, jakieś kolaże w ramkach, ozdoby na ściane (z szablonów). Kiedyś jak córka była młodsza to zrobiłam na urodziny takie papierowe ozdoby na stół z winietkami.
Powrót do góry

martakurek0

PostWysłany: Wto 17-04-2018, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dekoracje świetna sprawa. Córka (lat 7) uwielbia kiedy coś razem robimy do domu. Ze mną - wyłącznie rzeczy drobne, decupage, czy inne tego typu bibleloty, za to tata poznaje córę z narzędziami większego kalibru... Teraz mają w planach zrobić domek. Córce marzy się taki na drzewie, ale chyba nie mamy warunków (same nie duże drzewka owocowe Bardzo szczęśliwa ) A jak domek powstanie, to i zielsko jakieś posadzimy (zioła w doniczkach), bo domek ma mieć oczywiście również taras...
Powrót do góry

andziocha

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 16-05-2018, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zazwyczaj robię jakieś drobnostki, na przykład dekoracje świąteczne. Ostatnio kupiłam też poduszkę dekoracyjną na indelo.pl/poduszki-dekoracyjne-cat-36 i zastanawiam się, czy samej nie zrobić czegoś w podobnym klimacie. Mam kilka skrawków materiału i to chyba nie problem zszyć je przy pomocy maszyny do szycia.
Powrót do góry

dobek

PostWysłany: Sro 23-05-2018, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakiś czas temu trafiłem w sieci na naklejkomania.eu - bardzo fajny sklep z artykułami dekoracyjnymi. W szczególności z oferty bardzo spodobały mi się ścienne zegary - naklejkomania.eu/zegary-scienne/9519-zegar-scienny-centrum.html.
Powrót do góry

pmarek

PostWysłany: Sro 01-08-2018, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takie dekoracje są najlepsze, bo nie dość, że robimy to całkiem po swojemu, to jeszcze do tego mamy satysfakcję, jak wyjdzie coś fajnego Bardzo szczęśliwa Ja staram się na święta z żoną dużo robić rzeczy ozdobnych na choinkę.
Powrót do góry

kobitka77

PostWysłany: Pią 17-08-2018, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja tez zawsze kupuję mnóstwo fajnych rzeczy na ozdobę do mieszkania. Ostatnio głównie zaopatruję się w girlandy na stół i balony i świece urodzinowe https://godanparty.pl/ bo zbliżają się moje urodziny, a że jeszcze do tego mam tanie, bo te dodatki sa przecenione to już w ogóle rewelacja Uśmiechnięta
Powrót do góry

Nun

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 12-09-2018, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No nie da się ukryć, że dekoracje odgrywają w domu całkiem istotną rolę i jak najbardziej warto kupić coś, co będzie prezentowało się dobrze i nadawało wnętrzom ciekawego charakteru. Polecić Wam mogę przede wszystkim sklep https://wallcolors.pl, z którego sama chętnie korzystam raz na jakiś czas. Kupić tam można wiele dekoracji naściennych.

Złośliwa
Powrót do góry

Majka2312

PostWysłany: Czw 25-10-2018, 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dużo fajnych tekstyliów można znaleźć na Room99. Produkty dobrej jakości z nowoczesnym i oryginalnym designem;) Sama dużo rzeczy do swojego domu zamówiłam właśnie od nich;)
Powrót do góry

sara23

PostWysłany: Sob 24-11-2018, 1:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupując dekoracje do domu w sklepach internetowych warto sprawdzić co inni o nich sądzą na opiniuj24.pl
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: