Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Depilacja laserowa w Gdyni light sheer czy Vectus

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Isia

PostWysłany: Nie 15-07-2018, 11:00    Temat postu: Depilacja laserowa w Gdyni light sheer czy Vectus Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pytanie kieruję tutaj do dziewczyn które zdecydowały się na depilacją laserową i mogą mi napisać efekty po zabiegu Uśmiechnięta
Nastawiałam sie początkowo na zapisanie sie na light sheer ale potem wyczytałam gdiześ w sieci, że jeszcze skueczniejszym sposobem depilacji będzie laser vectus. Może ktoś ma porónanie albo był na jednym z tych laserów i napisze efekty? I czy jest zadowolony?
Macie równiez namiary na gabinet depilacji w Gdyni
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 16-07-2018, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiele osób będzie polecało light sheer duet bo jest to najpopularniejszy laser, jednak własnie dlatego Sama polecam vectusa bo jest to nowsze urządzenie tego samego typu ale nowsza generacja.Radzi sobie z jaśniejszymi włosami, trzeba mniej zabiegów. Sama jestem z Gdyni i miałam wykonane zabiegi w clinica cosmetologica, mają tam swoj gabinet na powstania styczniowego, w Gdańsku chyba również z tego co wiem.
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Wto 17-07-2018, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co depilowałas konkretnie i ile musiałas mieć zabiegów?
Powrót do góry

różyczka

PostWysłany: Sro 18-07-2018, 9:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lydki i miałam 4 zabiegi. Depilowałam w kwietniu.Jak na razie nie pojawiają mi się żadne włoski tak wiec mam nadzieję,że będe miala już spokój na długo. Chociaż w gabinecie zalecili mi powrót na zabieg przypominający gdzies tak za rok. Ponoć jest to takie utrwalenie efektu depilacji.
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Pią 20-07-2018, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurczę no to teraz mam dylemat. Bo już nastawiałam sie na depilację light sheer duet bo taniej wychodzi ale skoro piszesz ze vectus skuteczniejszy....Ciekawi mnie jak wygaldają efekty po roku czy po kilku latach czy rzeczywiście nic nie odrasta. Dasz jakiś konkretniejszy kontakt tam gdzie robilas?
Powrót do góry

różyczka

PostWysłany: Pon 23-07-2018, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak jak pisałam jest to klinka na Powstania Styczniowego. Rejestracja jest pod tym numerem telefonu: 58 506 65 94 Wpisz sobie clinica cosmetologica Gdynia to powinnaś również znalezć ich stronę www ( nie będe tutaj na forum spamowała). Z tego co mi mówili to efekty depilacji są na stałe jeśli wykona się ten zabieg przypominający po roku.Liczę, ze tak będzie. Ale jesl będzie tutaj jakaś dizewczyna, która robiła zabieg kilka lat temu to również chętnie sobie poczytam Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: