Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Depilacja nog
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 12-06-2009, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od jakiegoś czasu po goleniu maszynką dostawałam uczulenia i nie pomagały żadne kremy ani oliwki. Kupiłam dzisiaj krem do depilacji Veet i zobaczymy ile to warte. Uśmiechnięta Mam nadzieję, że po nim chociaż z dwa dni spokojnie nogi wytrzymają. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 12-06-2009, 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gienia ja po kremie miałam ok 5 dni spokój. Teraz we wtorek zrobiłam nogi depilatorem i jak na razie gładziutkie jak pupka niemowlaczka. Warto było cierpieć. Śmiejąca się
A jaki krem kupiłaś z gąbką czy szpatułką. Bo ja miałam zawsze z gąbką, gdyż gąbka lepiej zbierała włosy.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 12-06-2009, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja właśnie wczoraj goliłam nogi i chyba coś nie tak było z maszynką, bo krostki się porobiły Niezdecydowana. Oby zeszło do wtorku, bo iść na obronę z nogami w czerwonych krostkach tak średnio Puszcza oko.

Ja chyba mam za mocne włoski na kremy. Kiedyś stosowałam, ale nie wyłaziły wszystkie.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Donata_

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 12-06-2009, 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dziś miałam doczynienia pierwszy raz z depilatorem, ale nogii nie są idealnie gładkie Bardzo smutna gdzieniegdzie są pojedyńcze włoski.. juz mam dość tych depilacji!! Faceci mają najlepiej.

Podpis Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać
w twoim uśmiechu.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 13-06-2009, 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko kupiłam ze szpatułką, bo był na promocji i 50ml gratis. Puszcza oko Na pierwszy raz średnio jestem zadowolona. Niezdecydowana Trzymałam 6 minut, ale dla mnie to za krótko i w efekcie nie wszystkie włosy mi usunęło. I następnym razem nałożę krem szpatułką, a nie ręką jednak, ale ja zawsze muszę być mądrzejsza od instrukcji. Złośliwa
Ale wielka zaleta kremu-brak czerwonych kropek i nie zacięłam się ani razu! Śmiejąca się

Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 13-06-2009, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A sa u nas jakies kremy z gabka?
Ja znam same ze szpatulkami...
A chetnie bym wyprobowala, ale oby nie smierdzialo jak Veet.
Ciekawe jaki jest ten nowy Veet w sprayu, miala ktoras z Was?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 13-06-2009, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś była promocja Veeta z gąbeczką, od tamtej pory same szpatułki:( Ja dokupuję osobno gąbkę, jest dużo lepsza od szpatułki, która nie zbiera włosków. W ogóle z depilacji nóg kremami zrezygnowałam, bo trzymając tyle minut ile trzeba (a czasem chwilkę dłużej), pojedyncze włoski zostawały, a i podrażnienie występowało. A co do depilatora - ja stosuję do bikini:) Idzie się przyzwyczaićUśmiechnięta Mam na to taki sposób, że robię to, kiedy się gdzieś spieszę, wtedy nie mam czasu "przeżywać" i szybko jest po wszystkim:) Ale pachy - nigdy w życiu zwykłym depilatorem, tu potrzeba nakładki na wrażliwe miejsca.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 13-06-2009, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Landrynka ja mam różowego Veet'a i nie śmierdzi, ale nie powiem żeby pachniał pięknie. Kiedyś miałam jakiś spray robiony przez Rossmana i ten dopiero śmierdział.

Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 13-06-2009, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gieniusiu ja mialam zielony chyba, to smierdzial strasznie!
Nie wiem czy te w sprayu tez tak smierdza Veeta?
A z gabka nie znam zadnego kremu, a to moze byc taka zwykla gabka?
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 13-06-2009, 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie są z gąbką i ze szpatułką. Ja zawsze kupuję z gąbką bo lepiej usuwa włoski.
A nie wiedziałam, że w Polsce nie ma z gąbeczką. Zszokowana

Landrynka to jest taka zwykła gąbka ale w wersji mini. Z jednej strony jest miękka a z drugiej szorstka. I tą szorstką stroną masuje się nogę (jak w trakcie peelingu) i usuwa włoski. To są kremy przeznaczone pod prysznic.

Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 13-06-2009, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko moze i sa z gabka, ale ja nie widzialam jeszcze.
DO Natury sie przejde moze lub sieciowki jakiejs tam zawsze wiekszy wybor.
To nie bede ryzykowala moze zwyklej gabki, tylko najpierw poszukam Uśmiechnięta.
Wolalabym depilowac kremem niz ciagle maszynka.
Na widok depilatora wlosy mi staja na nogach, nawet jak ich nie mam Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 13-06-2009, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Landrynko jeśli nie znajdziesz nigdzie z gąbką to mogę ci kupić tu i wyślę w lipcu jak będę w Polsce. Zostawisz sobie gąbeczkę a będziesz dokupywać tylko kremy. Puszcza oko

Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 13-06-2009, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale można wykorzystać nawet taką zwykłą, żółtą gąbkę do zmywania naczyń - miękka strona świetnie usuwa włoski.
Powrót do góry

Donata_

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 13-06-2009, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I ja kiedyś stosowałam Kremy Veet, masz rację Landrynko ten zielony ma nieprzyjemny zapach Smutna Na dodatek są mało wydajne.. a nie należą do tanich.. kupa kasy na to szła. Przeszłam na depilator.

Podpis Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać
w twoim uśmiechu.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 14-06-2009, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Veet mają kremy do depilacji pod prysznic z gąbką właśnie. Ja sama nie używałam, bo obawiam się, że nie zejdą wszystkie włoski.
Tutaj link do nich: http://www.veet.pl/veet-in-shower-hair-removal-cream.php

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

Skocz do: