Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Depilacja nog
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 11-06-2011, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem, być może.
Kupowałam z Brauna z nakładką wibrującą.
Musiałabym naprawdę długo depilować, zeby był ciut lepszy efekt, ale przez alergię skórną nie mogę.
Więc póki co traktuje to jako niepotrzebny wydatek, a szkoda.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 11-06-2011, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa, moj wyrywa nawet ledwo odstające włoski, z tym że teraz poprawiam po prostu po wosku bo mi tak łatwiej, depilacja depilatorem zajmuje za dużo czasu. Złośliwa
Mam zgrabnego Philipsa z taką nakładką chłodzącą.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 11-06-2011, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No cóż, nie mało za depilator dałam, więc nowego napewno nie kupię. Już mnie zniechęcił i tak wystarczająco. Złośliwa

Maszynką jest jednak dużo szybcej i bezboleśnie. Puszcza oko
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 11-06-2011, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale po maszynce szybciej odrastają. Złośliwa
No i ja jak za długo golę maszynką, to później już nawet po goleniu mam takie czarne kropeczki od włosków - więc co jakiś czas robię im mały wstrząs woskiem. Puszcza oko

Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 11-06-2011, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz rosną mi strasznie wolno, ale fakt, do tej pory rano, po wieczornym goleniu już miałam szorstkie nogi.

Wosk kupujesz jakiś gotowy? Masz coś sprawdzonego?
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 11-06-2011, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupuję gotowe plastry z Joanny, ale użyłam ich po raz pierwszy od paru miesięcy, bo dopiero przestała mi się przesuszać skóra.
Nie był zbyt delikatny, ale teraz to nawet się nie dziwię.
Następnym razem kupię jakiś inny, delikatniejszy albo po prostu pobawię się depilatorem. Puszcza oko

Powrót do góry

Sarah

PostWysłany: Nie 12-06-2011, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po depilatorze nigdy nogi nie będą takie gładkie jak po maszynce czy wosku.

Ja polecam ew. fotodepilację, ale to trzeba do zaufanego gabinetu chodzić, by niedoświadczona Pani nie poparzyła Wam skóry...

Podpis Regulamin
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 12-06-2011, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie zgodzę się. Znajoma po depilatorze po dwóch tygodniach miała jeszcze idealnie gładkie nogi.

Co do wosku, słyszałam, że zabawa z nim trwa tyle samo co z depilatorem czyli od 30 do 60 minut, to prawda?
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 12-06-2011, 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa, u mnie krótko zabawa z woskiem trwała - nie chcieliśmy ryzykować nie wiadomo czego, więc bawiliśmy się tym razem z Lubym. Puszcza oko
Poszło szybciutko, on jedną nogę a ja drugą - miał jakąś chorą radochę z tego. Złośliwa
No a później poprawki depilatorem zajęły tyle samo czasu co depilowanie woskiem całych łydek. Śmiejąca się

Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 13-06-2011, 5:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do tej pory używałam kremu depilacyjnego, czytając Was chyba też zdecyduję się na wosk. Puszcza oko
Powrót do góry

Sarah

PostWysłany: Pon 13-06-2011, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wosk jest fajny. Ja mam tylko po nim czerwone place, ale smaruje panthenolem na złagodzenie.

Ja się znów zastanawiam nad fotodepilacją!

Podpis Regulamin
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 15-06-2011, 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam depilator z takim wałeczkiem masującym(czytaj kłującym) i nie jest zły.Uśmiechnięta Woskiem mi bratowa depilowała raz, ale Ona ma takie profesjonalne maszynki rozgrzewające wosk, później smaruje nogi, przykłada papierek i odrywa. Też nieźle. Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Sarah

PostWysłany: Czw 16-06-2011, 7:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wosk jest świetny na bikini!!! Ale taki zabieg najlepiej zrobić w profesjonalnym salonie.

Czy ktoś był na fotodepilacji?

Podpis Regulamin
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 16-06-2011, 8:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sarah - jakąś reklamę chcesz robić? Podejrzliwa
Najpierw piszesz że polecasz, a później pytasz czy ktoś był, i że sama się zastanawiasz.
Skoro nikt się nie wypowiedział, to widocznie nikt nie korzystał - albo nie chce się wypowiadać.

Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 16-06-2011, 9:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja posiadam depilator, ale jakoś nie jestem do tego przekonana. Wynika to chyba z obawy, że będzie mnie boleć. Podejrzliwa

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 12 z 15

Skocz do: