Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Depilacja nog
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bajkolandia

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 10-04-2013, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, polecam Wam skorzystanie z depilacji laserowej. Uśmiechnięta Mialam 6 zabiegów laserem IPL i skóra jest gładziutka. Co prawda trochę boli i dlugo to trwa (około miesiąc odstępu między poszczególnymi depilacjami) ale warto!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Oleńka22

PostWysłany: Sro 05-06-2013, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja polece coś od siebie. Depilowanie zwykłą maszynką jednorazową - może być z paskiem nawilżającym. Ale zamiast kremów czy żeli do golenia, najlepiej użyć odżywki lub szamponu z odżywką do włosów. Słyszałam jeszcze o szamponie zwykłym, ale to dopiero przetestuje. I koniecznie golić nogi (i inne części ciała) w gorącej kąpieli. Uśmiechnięta

Uwagi  Emotka nie zastępuje kropki.
scoto.
Powrót do góry

Xawa

PostWysłany: Pią 07-06-2013, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bajkolandia napisała:
Dziewczyny, polecam Wam skorzystanie z depilacji laserowej. Uśmiechnięta Mialam 6 zabiegów laserem IPL i skóra jest gładziutka. Co prawda trochę boli i dlugo to trwa (około miesiąc odstępu między poszczególnymi depilacjami) ale warto!

Ja też polecam IPL Uśmiechnięta. Miałam 7 zabiegów w odstępach 6tygodniowych i od tego czasu mam spokój z włoskami. Ale akurat w przypadku tego zabiegu ważne, żeby trafić do dobrego zakładu.
Powrót do góry

Gochaas

PostWysłany: Sro 26-06-2013, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja się przekonałam, że metoda epilfree naprawdę w skuteczny sposób wydłuża działanie depilacji. Czas naprawdę wydłuża się i widać, że "jakość" włosków jest inna, gorsza. są poprostu słabsze i jest ich mniej. Chciałabym wykonać sobie depilację bikini ale nie wiem czy będzie mnie stać na taką odwagę.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 28-06-2013, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Próbowała któraś w Was tego Veeta do depilacji woskiem?
Zastanawiam sie, czy warto w coś takiego inwestować.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Kossodrzewina

PostWysłany: Pią 28-06-2013, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja przywiązałam się do depilacji woskiem, bo jak się włos wyrwie w odpowiedniej fazie to nie odrośnie. Ja na nogach mam już tylko włoski w niektórych miejscach i podejrzewam, że jak będę dalej systematycznie robić to pozbędę się wszystkich na dobre. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Tulipan

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 30-07-2013, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gochaas napisała:
A ja się przekonałam, że metoda epilfree naprawdę w skuteczny sposób wydłuża działanie depilacji.

A można ją stosować w lecie ?
Powrót do góry

katarzyna_kilar

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 12-03-2014, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja niestety na jakiś czas zrezygnowałam z depilatora przez wrastające włoski, to ogromny minus depilatora. ;-(
Powrót do góry

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 07-05-2014, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bajkolandia napisała:
polecam Wam skorzystanie z depilacji laserowej. Uśmiechnięta
Też bym sie poddała takiej depilacji, niestety z powodów finansowych pozostaje mi depilator ale wolę to niż maszynka i golenie bo na dłużej działa.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 05-03-2016, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli chodzi o golenie nóg to zwykla maszynka do golenia pod prysznicem. Paszki też traktuje maszynką. A rejony bikini kremem do depilacji.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 05-03-2016, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kiciaricia napisała:
Jeśli chodzi o golenie nóg to zwykla maszynka do golenia pod prysznicem. Paszki też traktuje maszynką. A rejony bikini kremem do depilacji.

Ja kiedyś tak goliłam nogi i potem miałam takie czerwone paski, jakbym skórę sobie pocięła. Od tego momentu używam kremu do depilacji. Złośliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

kiciaricia

PostWysłany: Sob 05-03-2016, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ło kurcze! A czemu to tak Ci się działo? Może zbyt mocno maszynke dociskałaś i "goliłaś" zarost razem z naskórkiem?
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 05-03-2016, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kiciaricia napisała:
Ło kurcze! A czemu to tak Ci się działo? Może zbyt mocno maszynke dociskałaś i "goliłaś" zarost razem z naskórkiem?

Wiesz co ja mam bardzo suchą skórę i podejrzewam ze to przez to. Niby woda była bi na sucho nie goliłam ale jednak cos się działo. Innych koncepcji nie mam.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

kiciaricia

PostWysłany: Nie 06-03-2016, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Masakra. Kiedyś na sucho nogi ogoliłam i też mi zdarło naskórek. Ale wyczytałam, że można przed goleniem posmarować nogi odżywką do włosów któa zmiekczy zarost. Faktycznie działa Uśmiechnięta .
Powrót do góry

Psotka

PostWysłany: Wto 20-09-2016, 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tulipan napisała:
A można ją stosować w lecie ?

Epilfree - jak najbardziej - mimo, że teraz nie ma już lata to nie zastanawiaj się jedna z druga jak przyjdzie czasami Wam jechać na wycieczkę życia w ciepłe kraje - do gabinetu na kilka zabiegów i po sprawie
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15

Skocz do: