Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Depilacja nog
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milka12

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 21-09-2016, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się właśnie też zastanawiam, bo mnie koleżanka namawia. W Gliwicach na Śląsku w Victoria Day Spa jest promocja na polecenia i dają rabaty na depilacje laserową i koleżanka kusi. Wiem, ze na jednym zabiegu się nie skończy, bo muszą być 3-4 ale opinie są bardzo dobre za równo o samym zabiegu jak i o tym gabinecie, a skoro ona jedzie to rozważam tą możliwość. Myślicie że jechać?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Melizza

PostWysłany: Sob 24-09-2016, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym wolała Epilfree, ale to już od Ciebie zależy, jakie masz włoski, próg bólowy i ile kasy
Powrót do góry

yenka

PostWysłany: Sro 12-07-2017, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Klinika Estetica też z tego co się orientuje teraz na okres wakacyjny sa rabaty na depilacje laserowa - bylam tam raz i uslugi na naprawde dobrym poziomie wiec moze do nich sie zglos? Uśmiechnięta
Powrót do góry

88Maja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 25-09-2017, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Taki depilator laserowy mozna sobie zakupic i stosowac w domu.
Powrót do góry

maroko

PostWysłany: Sro 31-01-2018, 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z Wrocławia i Leszna ja polecam gabinet /reklama/. Wpiszcie sobie w Google. Generalnie sama zastanawiam się nad depilacja laserową, bo większość moich koleżanek miało ja wykonywana. Mówią, że nie boli aż tak bardzo, a efekty sa wudoczne do serii zabiegów. Włoski przestają odrastać raz na zawsze. To się bardziej opłaca niż tracenie czasu na golenie zwykłą maszynką czy woskiem Puszcza oko
Powrót do góry

MalwinaP

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 04-02-2018, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja ostatnio zastanawiam się nad depilacją ipl - ma któraś z was i podzieli się opiniami?
Powrót do góry

Wiewióra

PostWysłany: Wto 06-02-2018, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Epilacja wcale nie jest taka bolesna jak opowiadają Uśmiechnięta
Poza tym korzyści są nieziemskie, masz po kilku zabiegach na kilka dobrych lat spokój od owłosienia! Ja tylko czekam aż to centrum zdrowej skóry Damian otworzy nową działalność i lecę na kolejne zabiegi xD
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

Skocz do: