Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Depilacja nog
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 30-06-2009, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia pewnie daj znać! Puszcza oko.

A ja w końcu nie wiem na jaką długość włosków można używać kremów czy pianek do depilacji...
Czy mogą to być np 3-4 dniowe włoski, czy powinny być to dłuższe np tygodniowe i późniejsze...
Tak samo z plastrami, na jakie włoski powinno się ich używać...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 30-06-2009, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Landrynko nigdy się nie zastanawiałam nad długością Zszokowana bo ja używam kiedy mam potrzebę, kiedy zaczynają mi przeszkadzać.

Wczoraj z braku czasu przejechałam się jednorazówką i moje nogi wyglądają jakbym wyszła od rzeźnika. Nigdy więcej.... Płacze

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 30-06-2009, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Heh to widać, że tylko ja mam jakieś dylematy życiowe Złośliwa.
Ale np. nie wiem czy jak posmaruję takie dopiero co wychodzące 3 dniowe to one wypadną przy kremie Złośliwa.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 01-07-2009, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli chodzi o plastry to włoski powinny mieć długość ok. 4 mm. Z kremami nie wiem Puszcza oko.
Ja wczoraj robiłam i jesteś średnio zadowolona. Zeszły włoski, ale nie wszystkie przy skórze. Niektóre zostały na jakiś milimetr. Na razie nie odrastają, ale to w końcu dopiero doba Puszcza oko. No i bez bólu, bez zadraśnięć Bardzo uśmiechnięta.
Raz na jakiś czas i przy braku czasu i innych środków może być Puszcza oko.

Teraz czekam aż odrosną i testuję plastry.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

RedBerry

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 02-07-2009, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja używam tylko i wyłącznie depilatora, maszynką się zacinałam, plastry mnie przerażają i nie bardzo mnie stać z mojej kaski a krem nie działają jak trzeba, nigdy nie usuwają wszystkich włosów

ale ja to chyba masochistką jestem Zszokowana nogi, okolice bikini i pachy tez Zakłopotana i już nigdy maszynki Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa

Podpis Każdy nowy dzień rodzi nowe paranoje...
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 02-07-2009, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja używam depilatora. Jeżeli robię to regularnie to jest w miare do zniesienia. Ale jeżeli mam przerwę w depilacji to diabelską machinerią to jest masakra. Ostatnio siedziałam chyba z dwie godziny w łazience i depilowałam nogi. Skóra na nich wyglądała jak zaorana . miałam mnóstwo czerwonych plamek i bąbli. Jak ja tego nie lubię. Fakt , że potem jest dłuższy czas spokój . A włoski nie odrastają już takie mocne.
Jeszcze wspomnę że prawie nigdy nie podjeżdżam w okolice bikini i górnych partii ud. Chyba bym się popłakała z bólu. Moze wypróbuje jakiś krem ?
Ale sama nie wiem . Kiedyś jak jeden testowałam to mnie podrażniał.

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

Donata_

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 02-07-2009, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio zauważyłam,po użyciu depilatora,że niektóre włoski wrastająNeutralna nie wygląda to ładnie.. Już opadają mi ręce na tą depilacje Skonsternowana
wogóle po tygodniu już są małe odrosty..

Podpis Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać
w twoim uśmiechu.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 02-07-2009, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio zaczęłam używać męskiej pianki do golenia Nivea twardy zarost czy coś, bo zostało jak tata wyjechał. Musze przyznać, że sprawdza się wyśmienicie. Nie ma podrażnień, dwa dni spokoju z goleniem, gładka skóra po goleniu. Poza tym dużo tańsze rozwiązanie niż pianka do golenia dla kobiet, także przerzucam się. Uśmiechnięty
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 02-07-2009, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Donata_ napisała:
Ja ostatnio zauważyłam,po użyciu depilatora,że niektóre włoski wrastająNeutralna nie wygląda to ładnie.. Już opadają mi ręce na tą depilacje Skonsternowana
wogóle po tygodniu już są małe odrosty..

Ja też mam takie problemy z wrastającymi włoskami. Staram się je likwidować. Podczas prysznica szoruje nogi szorstką gąbką. Ale czy pomaga to nie wiem Przewraca oczami .
Często się zdarza , że włoski podczas depilowania po prostu się urywają a nie wyrywają . Wydaje mi się że to stąd tak szybkie odrastanie.
Wychodzi na to , że najpierw muszę wzmocnić włosy aby je potem dokładniej likwidować .
Ale to już zakrawa o obłęd...

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 02-07-2009, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja byłam b. zadowolona z używania depilatora w okolicach bikini, ale od jakiegoś czasu strasznie mi włoski wrastają; jestem przerażona, bo ani się rozebrać, ani na plażę wyjść, że też akurat w wakacje się musiałam tak załatwićNiezdecydowana
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 10-07-2009, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mari ja też się boję wrastania włosków. Bardzo smutna
Ostatnio kupiłam sobie Veet w sprayu, tylko jeszcze go nie użyłam.

A tak wogóle to ja mnóstwo kasy wydaję na tą depilację Bardzo smutna Faceci się mają lepiej.

Powrót do góry

ptycha

PostWysłany: Pią 10-07-2009, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

RedBerry napisała:

ale ja to chyba masochistką jestem Zszokowana nogi, okolice bikini i pachy tez Zakłopotana i już nigdy maszynki Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa

Matko, jestem w szoku. Nie wyobrażam sobie usuwania włosków pod pachami depilatorem! Kiedyś usuwałam w okolicach bikini depilatorem właśnie, ale później włoski wrastały niemiłosiernie.
Do pach i bikini używam maszynki, a do nóg depilatora philips.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 10-07-2009, 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

UFFFF jestem po pierwszej w życiu depilacji woskiem.
Nogi nie bolały w sumie az tak mocno, chyba najgorzej przy kolanach.
Za to bikini...musiała mi robić malusieńkimi kawałeczkami, bo myślałam, że zejdę na zawał Złośliwa.
Ona była cierpliwa i nie zmuszała mnie do niczego na szczęście, ale się uparłam, że zrobię i już.

Jednym słowem bikini nie polecam zdecydowanie!
Ja pokochałam maszynki jednak w tych miejscach Złośliwa.

Nogi zaś może poprawię może plastrami jak mi włosy odrosną, o ile zechcę je tak uchodować, bo muszą mieć ponad 0.5 cm... a z gąszczem też cięzko chodzić.

Na nogach niestety zostały mi te mikroskopijne włoski, których nie wziął wosk, bo są za krótkie, ale może je poprawię zaraz depilatorem, choć może nie chwycić, albo maszynką.

Babka kazała mi zrobić mocny peeling jak znikną czerwone kropeczki, aby włosy nie wrastały.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 10-07-2009, 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Landrynko to masz już za sobą... Puszcza oko
A ile płaciłaś jesli mogę wiedzieć, bo moze i ja się skuszę jak będę w Polsce.

Monia a jak twoje depilowanie wszystkimi specyfikami które kupiłaś? Śmiejąca się

Jezu dziewczyny ja się już wszystkiego łapię, byleby tylko mieć pięknie gładkie nogi i żeby były jak najdłuzej takie. Momentami się zachowuje jak zdesperowana. Śmiejąca się

Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 10-07-2009, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko płaciłam 50 zł za nogi i 45 za całkowite bikini, ale babka mi spuściła, więc 90 zł dałam Puszcza oko.
Ale było warto, sobie bym nie zerwała ani 1 plastra! No chyba, że z nóg Puszcza oko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 6 z 15

Skocz do: