Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Depilacja nog
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
domi

PostWysłany: Sro 25-02-2009, 21:21    Temat postu: Depilacja nog Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MOj koszmar to golenie nóg a raczej ich stan po goleniu. Już nie wiem co mam robić Smutna Ciągle po goleniu czy depilacji na nogach pozostają mi kropki Smutna Może ktoś zna jakiś sposób na pozbycie sie kropek ? Uśmiechnięta W ogóle mam problem również z tym, iż włosy mi starsznie szybko odrastają i to już nie tylko na nogach może jakoś można to spowolnić ? Pozdrawiam,

Uwagi  Przeniosłam temat do właściwego działu
dotka.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Aniołek

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 25-02-2009, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam Cie:)Uśmiechnięta:)no to normalne ze włosy ci szybko odrastaja to chyba normalne jak kazdej kobiecie...moze powinnas kupic sobie depilator podobniez po nim wlosy dlugo odrastaja albo do kosmetyczki isc na depilacje nog jakims wloskiem moze to ci pomoze:)UśmiechniętaUśmiechniętaUśmiechnięta
Powrót do góry

Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 25-02-2009, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwazam, że depilator to świetna sprawa. Trzeba tylko sie przygotować na to, że pierwsze depilacje będą dość bolesne, ale da się przeżyć. Puszcza oko
Z biegiem czasu można się do tego przyzwyczaić i już nie będziesz odczuwać takiego bólu. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że masz gładkie nogi przez około 3 tygodnie.

Co do tych kropek, to ja akurat nie mam takich problemów, ale ostatnio rozmawiałam na ten temat z koleżanką. Ona smaruje nogi oliwką od razu po goleniu i ponoć te brzydkie kropki znikają.
Spróbuj, może to pomoże. Uśmiechnięta

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

Iksiiik

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 26-02-2009, 0:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam ten sam problem i właśnie zainwestowałam w depilator. Mam nadzieje że pomoże.

Podpis 03.03 Uśmiechnięta Aruś :**** "Bo każdy szuka kogoś by pójść ta samą drogą i Kochać dniem i nocą Do utraty tchu i Tak na zawsze już"
Powrót do góry

domi

PostWysłany: Czw 26-02-2009, 8:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No włąsnie tez myslałam ze depilator pomoże ale niestety nie Smutna Sprobuje z oliwką. Używam róznych balasmow po depilacji i to nic nie daje. Sparwdze oliwkę Uśmiechnięta Zobaczymy co to da mam nadzieje ze cosik da Uśmiechnięta Dzieki
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 26-02-2009, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam odkąd pierwszy raz ogoliłam nogi podobny problem ( oprócz podrażnienia skóry ) włosy bardzo szybko mi odrastają. Po goleniu maszynką jednorazową gładkość zachowują na ok 4-5 godzin. Przewraca oczami Do tego są ciemne i bardzo twarde. Próbowałam wielu metod i najskuteczniejsza jak dla mnie jest depilacja woskiem.

Już po dwóch sesjach ( co dwa tygodnie ) następną można powtórzyć za miesiąc, a włos staje się cienki i miękki. Kolejna depilacja jeszcze bardziej go osłabia itd.

Na podrażnienia - jeśli masz to przez delikatną skórę raczej niewiele ci pomoże. Ale balsamy po depilacji, czy oliwka mogą złagodzić. Jeśli takie kropki utrzymują się dłużej dobrze skonsultować to z dermatologiem, może on coś podpowie.
Dobrze jest też pamiętać o zasadzie: jeśli depilujesz się woskiem lub depilatorem po depilacji nie wolno moczyć nóg! To dodatkowo podrażnia.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Iksiiik

PostWysłany: Czw 26-02-2009, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

"jeśli depilujesz się woskiem lub depilatorem po depilacji nie wolno moczyć nóg! To dodatkowo podrażnia". Tego nie wiedziałam. Dziękuje za cenną rade:)

Podpis 03.03 Uśmiechnięta Aruś :**** "Bo każdy szuka kogoś by pójść ta samą drogą i Kochać dniem i nocą Do utraty tchu i Tak na zawsze już"
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 26-02-2009, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co pamietam powinno sie wstrzymać od kąpieli i moczenia nóg co najmniej 12 godzin od depilacji ( ale nie wiem czy nie dłużej ). Dlatego warto przed depilacją wziąć kąpiel, przy okazji zmiękczy to włoski i odtłuści skórę. Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Kwiat_sniegu

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 01-03-2009, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja używam depilatora a po goleniu smaruje nogi mleczkiem opóźniającym odrastanie włosków i wrastanie się ich.
Kropki mam przez jakieś 10 minut bezpośrednio po depilacji - potem znikają.
Depilator to faktycznie super sprawa, i faktycznie pierwsze depilacje bolą - ja przy swojej pierwszej aż płakałam Złośliwa

Podpis ..You can't feel anything that your heart don't want to feel...
Powrót do góry

Cela84

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 01-03-2009, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja najpierw,moczę nogi pod prysznicem,potem nakładam żel do golenia(skóra wrażliwa) dla kobiet.A potem golę zwykłą maszynką,jednorazówką.Następnię opłukuję letnią wodą,i delikatnie osuszam ręcznikiem.Na koniec smaruję balsamem Nivea Body do skóry bardzo suchej.Nogi nie mają żadnych krostek,czy podrażnień Uśmiechnięta
Powrót do góry

Iksiiik

PostWysłany: Nie 01-03-2009, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Użyłam tego depilatora i muszę powiedzieć ze jestem zadowolona. Chociaż strasznie bolało Smutna ale przeżyłam i moje nogi mają się dobrze.

Powrót do góry

motylka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 09-06-2009, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiecie co? kupiłam depilator.Uśmiechnięta wróciłam do domu. Przeczytałam instrukcje i do dzieła.Na początku przestraszyłam tym hałasem i głowicą, normalnie miałam stracha. uuuuuuuu bolało straaaszniee;/ już chciałam przerwać ale jechałam dalej.Nogi mam brzydkie dostałam krosty i wyglądają jakby sinawe. Posmarowałam balsamem.Ale wiem że zejdzie to.Już nie ma mowy golić bikini i pod pachami. Na razie nogi.
Taki cytat.,,Chcesz być piękna, musisz cierpieć" No i my cierpimy Uśmiechnięta
Aby to nasi mężczyżni docenili kobiet.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 09-06-2009, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj i ja się wczoraj ocierpiałam... Śmiejąca się
Pierwszy raz użyłam depilatora i aż mnie zęby od zaciskania bolą.
Ale poszło. Jednak na bikini i pachy nie mam odwagi i dłuuugo pewnie zostanę przy kremie. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

motylka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 12-06-2009, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko własnie ja też chyba nie dałabym rady na bikini i pachy.Ale podziwiam innych ludzi że potrafią. A jakie kremy używać do bikini??
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 12-06-2009, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Motylka ja używam tylko Veet. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowe SPA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

Skocz do: