Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Deser dla dorosłych.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Desery bez pieczenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
runway18

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 28-01-2009, 2:26    Temat postu: Deser dla dorosłych. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś znalazłam go w Internecie i od tej pory bardzo lubię.

1 słoik wiśni
1 torebka budyniu waniliowego
200ml pojemnik kwaśnej śmietany
200ml kremówki
250g twarożku waniliowego
2 cukry waniliowe
Ewentualnie cukier
1/2l. Advokata

Wiśnie wraz z sokiem ze słoika zagotować, po czym dodać budyń w proszku do zagęszczenia. Kremówkę należy ubić na sztywno. Twarożek łączymy z cukrami waniliowymi i kwaśną śmietaną. Można ewentualnie dodać cukru. To już kwestia smaku. Wymieszaną masę połączyć z ubitą kremówką. Wiśnie przełożyć do dużej przezroczystej miski, na to białą masę i polewamy adwokatem. Deser można też podać w w przezroczystych miseczkach, kieliszkach lub filiżankach. Wtedy są jednakowe porcje i nie ma problemu z nakładaniem przy gościach.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

niki_82

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brzmi pysznie. Niech no tylko znajdę jakiś słoik z wiśniami u rodziców. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Biegnę do piwnicy po wiśnie ! Uśmiechnięta.
Powrót do góry

niki_82

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hehe, ja na wiśnie jeszcze trochę poczekam, ale może w drugim tygodniu już je zdobędę. Uśmiechnięta
Powrót do góry

królik

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 16-02-2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Te wiśnie i adwokat. Musi być pyszne. Uśmiechnięta Tylko, że ja na diecie jestem akurat. ;/ Ech, wchodzę i czytam takie świetne przepisy. Internecie - zgrozo. :]

Podpis "Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic, a nic..." Dżem Uśmiechnięta
Powrót do góry

loka006

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 16-02-2011, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurde aż ślinka cieknie. Koniecznie spróbuję przy chwili wolnego czasu Uśmiechnięta

Podpis `żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi bo nie jesteś sam...`
Powrót do góry

królik

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 16-02-2011, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No nie, muszę zjeść coś dobrego, bo nie wytrzymam. Szkoda, że nie mogę zrobić sobie w tej chwili tego deseru. Smutna Aż ślinka cieknie.

Podpis "Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic, a nic..." Dżem Uśmiechnięta
Powrót do góry

niki_82

PostWysłany: Sro 16-02-2011, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja jutro lecę w końcu po te wiśnie. Przypomniałyście mi dziewczyny. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Desery bez pieczenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: