Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Dexter
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
melinda81

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 28-06-2010, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też oglądam 4 serie właśnie na nfilmie. Już nie pamiętam jaki mi się serial tak podobałUśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 18-08-2010, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dexter wraca 26 września Uśmiechnięta
Powrót do góry

DariaAngel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 20-08-2010, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gizmowa napisała:
Dexter wraca 26 września Uśmiechnięta

Super wiadomość, jeszcze tylko miesiąc i ciut Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 23-09-2010, 8:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to jeszcze trochę i zabieram się za mojego Dexa, a naoglądałam się już zwiastunów jak głupia zosia. Ciekawe czy będzie to najlepszy czy też najgorszy sezon.

Podpis Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 27-09-2010, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie ściągamy pierwsz odcinek nowiusieńkiego sezonu Uśmiechnięta
Powrót do góry

DariaAngel

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Nie 03-10-2010, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pierwszy odcinek nowej serii wydaje mi się nijaki. Można to jednak tłumaczyć kontynuacją wątku z poprzedniego sezonu. Mam nadzieję, że ten sezon się rozkręci i Dexter będzie jak dawniej.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 03-10-2010, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Napewno się rozkręci. Moim zdaniem pierwszy odcinek był bardziej informacyjny.
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 03-10-2010, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądam 1-2 odcinki jak jestem u mojego A. zazwyczaj przy obiedzie;P Ciekawie jest;).

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

brunecia

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Nie 12-12-2010, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Swego czasu oglądałam bardzo chętnie. Ale później brak czasu i późna pora emisji i nie oglądam.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Sob 01-02-2014, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam Dextera. Zakochany Nie ogladalam od poczatku, nadrabialam sezony w interncecie i to jeden z moich ulubionych seriali.
Powrót do góry

lea82

PostWysłany: Pią 07-02-2014, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dziuba napisała:
Ja się zawiodłam na finale. Smutna Pierwsze sezony były wyborne. Potem, niestety, poziom serialu pikuje ostro w dół. Ale zmęczyłam całe 8. ;]

I ja miałam problem z zakończeniem - choć cały serial bardzo pozytywnie oceniam.
Powrót do góry

magic78

PostWysłany: Pią 25-04-2014, 7:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
No to mnie pocieszyłaś. Śmiech do łez

Szkoda że się już skończył.
Powrót do góry

ink

PostWysłany: Nie 08-06-2014, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądam w internecie, żaluję, że wcześniej nie usłyszałam o tym serialu, ale Dexter stał się moim idolem <3
Powrót do góry

dedorena7

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 24-06-2014, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo dobry serial, wiadomo że każdy z czasem się trochę nudzi ale przez tyle sezonów utrzymali naprawdę wysoki poziom i będę go miło wspominała.
Powrót do góry

lativa

Zodiak: Bliźnięta

PostWysłany: Czw 11-09-2014, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podchodziłam do niego dwa razy, ale jakoś mnie nie zachwyca, nie mogę się przemóc...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: