Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 
bi簑teria srebrna sklep

Dieta, si這wnia. suplementy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Monikkk89

P貫: Kobieta

Do陰czy豉: 10 Lip 2018
U篡tkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWys豉ny: Wto 10-07-2018, 8:40    Temat postu: Dieta, si這wnia. suplementy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny nied逝go planuje zacz望 ucz瘰zcza na si這wni i pytam si was, mo瞠 kto doradzi: czy warto u篡wa od篡wek, czy kt鏎a z was u篡wa豉 i mo瞠 co o tym powiedzie? Czy / reklama/ diety warto stosowa czy tylko skupi si na diecie i pozyskiwania tego wszystkiego dobrego do budowania mi窷ni w豉郾ie z takich produkt闚?
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

kobitka77

Do陰czy豉: 04 Sty 2018

PostWys豉ny: Sro 15-08-2018, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio zmieni豉m diet, przerzuci豉m si na wszystko co bezglutenowe i waga posz豉 w d馧, ostatnio moim ulubie鎍em jest makaron ry穎wy bezglutenowy,kt鏎y kupi豉m https://www.polenastole.pl uwielbiam te od nich czipsy ziemniaczane U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

Nun

Do陰czy豉: 22 Sie 2018
U篡tkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWys豉ny: Sro 22-08-2018, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W moim przypadku dieta bezglutenowa w formie cateringu dietetycznego r闚nie doskonale si sprawdza, cho ja unikam glutenu z powodu nietolerancji pokarmowej. Generalnie fajn spraw jest taki catering. Mo積a przy nim zaoszcz璠zi du穎 czasu i naprawd sporo schudn望. Mnie zawsze brakowa這 wolnych chwil na w豉snor璚zne przygotowywanie posi趾闚, wi璚 jestem teraz jak najbardziej zadowolona.

Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

primavera

Zodiak: Panna
Zodiak chi雟ki: Ko
Do陰czy豉: 13 Mar 2018

PostWys豉ny: Pon 10-09-2018, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie stosuj diet takich typowych - bo og鏊nie "dieta" to spos鏏 odzywiania Podejrzliwa staram si po prostu zdrowo je嗆. Fajnie te wprowadzi do diety wi璚ej bia趾a, zamieni bia造 cukier na n ksylitol (albo i wcale nie s這dzi Puszcza oko). Fajnie kupowa produkty w sklepach ze zdrow 篡wno軼i, ja mam sprawdzon swojsk piwniczk akurat, mo瞠cie sobie sprawdzi U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

Fotlermijrak

Do陰czy豉: 19 Wrz 2018
U篡tkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWys豉ny: Sro 19-09-2018, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dieta i 獞iczenia to podstawa by zrzuci par kilogram闚, nie m闚i tutaj oczywi軼ie o ekstremalnych sytuacjach, po prostu warto wiedzie co si je danego dnia i ile powinno si z tego powodu 獞iczy Puszcza oko ja korzystam z suplement闚 diety jak tu: /reklama/ ale wszystko zale篡 od cz這wieka, jego metabolizmu itp U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

domi78

Do陰czy豉: 21 Cze 2018

PostWys豉ny: Pi 26-10-2018, 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ka盥y kto 獞iczy na si這wni bierze jakie suplementy diety, m鎩 brat te od dawna 獞iczy i widz 瞠 co tam ma ale nawet nie wiem co ale penie takie suplementy kt鏎e s niezb璠ne. ja sama te mimo 瞠 nie 獞icz bior suplement diety, i szukam czego na stawy, mo瞠 polecicie dobre suple bo p鏦i co tu znalaz豉m https://mejores-suplementos.es/ ale nie wiem czy jest dobry.
Powr鏒 do g鏎y

szpileczka909

Do陰czy豉: 24 Wrz 2018

PostWys豉ny: Pi 30-11-2018, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zamiast si這wni wybra豉m jazd na rowerze i te stosuje suplementy i od篡wki i nie widz w tym nic z貫go. Dieta te jest jak najbardziej wskazana ale razem z ruchem. Ja wiedze na temat co je嗆 i pi je盥膨c na rowerze zdobywam z artyku堯w na portalach bran穎wych jak ten https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16179/odzywki_co_jesc_i_pic_na_rowerze Efekty widz zar闚no ja jak i moi bliscy.
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach