Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Dieta z dowozem?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vasur

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 22-06-2018, 11:17    Temat postu: Dieta z dowozem? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam serdecznie Jako że z wagą u mnie na bakier a tonący brzytwy się chwyta, zastanawiam się nad wykupieniem usługi diety na dowóz. Czy mieliście może okazję z tego skorzystać? Może znacie jakieś firmy godne polecenia? Trafiłam ostatnio na /reklama/. Wygląda świetnie, ale tak szukam i szukam i nigdzie nie ma konkretnych opinii. Cenowo to może sporo wynosić ale z pewnością oszczędzam na tym czas i wiem, że jest to zdrowe i dobrane do moich potrzeb. Współpracował ktoś z nimi? Z góry dzięki za polecenia, pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Majka2312

PostWysłany: Czw 25-10-2018, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja posiłki zamawiam z Wygodnejdiety i jestem z nich bardzo zadowolona. Dania są smaczne, syte i świeże a ja w końcu jem regularnie co bardzo ułatwia zrzucanie wagi;)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: