Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Django

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 24-01-2013, 10:40    Temat postu: Django Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zwiastun

Reżyseria: Quentin Tarantino
Scenariusz: Quentin Tarantino
Obsada: Christoph Waltz, Leonardo DiCaprio, Kerry Washington, Samuel L. Jackson, Don Johnson, Bruce Dern, Zoe Bell, Walton Goggins, M.C. Gainey, Jonah Hill

Tytułowym bohaterem filmu jest Django (Jamie Foxx) wyzwolony niewolnik, który pod skrzydłami niemieckiego dentysty Schultza uczy się fachu, łapiąc łotrów. We dwóch wyprawią się po żonę wyzwoleńca, która jest niewolnicą bezwzględnego plantatora Calvina Candie (Leonardo DiCaprio).

Polecam obejrzeć z całego serca, trzy godziny naprawdę świetnego filmu, dialogi i obsada pierwsza klasa, dużo humoru, ja bardzo lubię taki klimat filmów. Także polecam polecam polecam! Uśmiechnięta

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 24-01-2013, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam i nie podobał mi się aż tak bardzo jak Majek ale jest godny polecenia. Bardzo lubię filmy Tarantino więc z łatwością dałam się namówić M. na ten film. Leonardo DiCaprio ma tutaj bardzo dobrą rolę, świetnie zagrał, powiem szczerze, że nie spodziewałam się tego po nim. Parę momentów śmiesznych, niektóre smutne. Na końcu ładny zwrot akcji. Generalnie polecam ale jak ktoś liczy na nie wiadomo co to może się przejechać. Uśmiechnięta
Acha i to, że ten film trwał 3 godziny to gruba przesada ze strony twórcy. Ciężko mi było wysiedzieć do końca. Ale to moja wina, bo nie lubię długich filmów, obojętnie jakie one by to nie były fajne. Złośliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 24-01-2013, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko jak widać wszystko zależy od tego co kto lubi. Ja takie klimaty uwielbiam, czarny humor też, a teksty Christopha Waltza w filmie były rewelacyjne, moim zdaniem. Nawet sceny strzelanin gdzie flaki latały dla mnie były śmieszne, bo o to chodzi w tym filmie by połączyć swego rodzaju smutny temat niewolnictwa z humorem.

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 24-01-2013, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tarantino w swojej doskonalosci. Film bardzo mi sie podobal. Uśmiechnięta

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Czw 24-01-2013, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
Oczko jak widać wszystko zależy od tego co kto lubi. Ja takie klimaty uwielbiam, czarny humor też, a teksty Christopha Waltza w filmie były rewelacyjne, moim zdaniem. Nawet sceny strzelanin gdzie flaki latały dla mnie były śmieszne, bo o to chodzi w tym filmie by połączyć swego rodzaju smutny temat niewolnictwa z humorem.

Domyśliłam się, że o to chodziło w tym filmie. Puszcza oko
Owszem sceny gdzie flaki latały były śmieszne, bo takie miały być. Jak w każdym filmie Tarantino. Ale temat traktowania niewolników dla mnie śmieszny nie był. I chyba nie będzie. Ot takie poczucie humoru kiepskie mam widocznie. Puszcza oko

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Więc
Administrator Forum
Administrator Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 29-01-2013, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podobał mi się, bardziej od Bękartów...
I że się powtórzę... - ta muzyka....:
http://www.youtube.com/watch?v=CMoqA7RtNrM
http://www.youtube.com/watch?v=gc1v_qnk4iw

Podpis Jak nie chcesz mieć problemów na tym forum to przeczytaj:
1. Regulamin!
2. Zapoznaj sie z przyklejonymi tematami w "Ogłoszeniach"
3. Ważny jest dla nas styl i ortografia
4. Zakładając nowy temat, nazwij go tak, aby jasno wynikało co jest w środku. Długie tematy mile widziane.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 29-01-2013, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno obejrzę, bo uwielbiam Tarantino! Zakochany
Zresztą jak już widziałam zwiastuny to zapowiadało się dobre kino. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 29-01-2013, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Na pewno obejrzę, bo uwielbiam Tarantino! Zakochany

To tak jak ja Uśmiechnięta.
Zapowiada się dobry film Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 31-01-2013, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałam na dwie raty, bo na raz nie daliśmy rady. Uśmiechnięta I mam mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo mi się podobał. Było wszystko co charakterystyczne dla kina Tarantino, ale z drugiej strony pod koniec jakby akcja siadła. Chodzi mi o moment, kiedy zabijają Schulza. Zupełnie jakby Tarantino nie wiedział co z tym fantem zrobić i tak przez jakiś czas akcja szla, bo szła i dopiero na koniec znów wskoczyła na właściwe tory.
Christoph Waltz jak zawsze fenomenalny! Patrzenie na niego i słuchanie go to czysta przyjemność. Glob oczywiście w pełni zasłużony i trzymam kciuki za Oscara! Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 27-02-2013, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:

Christoph Waltz jak zawsze fenomenalny! Patrzenie na niego i słuchanie go to czysta przyjemność. Glob oczywiście w pełni zasłużony i trzymam kciuki za Oscara! Uśmiechnięta

Super, że dostał Oscara, bo zasłużył w 100%, grał w tym filmie naprawdę świetnie.

Powrót do góry

kineszka

PostWysłany: Sro 03-04-2013, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rewelacyjny, byłam pod bardzo dużym wrażeniem Soundtracku.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 09-04-2013, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszyscy grali swietnie, a Tarantino chyba z wiekiem lagodnieje, bo byłam w szoku jak mało krwi brzygało po ekranie, a możliwości były wielkie... Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 09-04-2013, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Swietny film, bardzo mi się podobał Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 09-04-2013, 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się zakochałam w tym filmie, rewelacyjna gra, dialogi, muzyka... Nawet nie zauważyłam, że film trwał 3 godziny, siedziałabym i drugie tyle, gdyby było trzeba. Złośliwa

Co tu pisać - Tarantino. Zakochany
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 09-04-2013, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

scoto napisała:
Ja się zakochałam w tym filmie, rewelacyjna gra, dialogi, muzyka... Nawet nie zauważyłam, że film trwał 3 godziny, siedziałabym i drugie tyle, gdyby było trzeba. Złośliwa

Co tu pisać - Tarantino. Zakochany

Ja chyba też! Zero zmęczenia oglądaniem.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: