Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Dla faceta, golić nie golić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Wyobrazasz sobie depilacje woskiem TYCH miejsc Zszokowana

Ja bym raczej nie miała odwagi, żeby przed obcymi się rozebrać, ale chwilę bólu bym zniosła. Nogi i ręce sama sobie woskuję i juz się tak przyzwyczaiłam, że nawet nie mogę tego uczucia bólem za bardzo nazwac hehe. Ale tam woskiem nie dałabym rady sama. Śmiejąca się Ale mam koleżankę która chodzi do kosmetyczki na depilację bikini i jedzie wtedy wszystko do zera.

elek, ale przecież można sobie też zostawić cieniutki paseczek? Albo nawet i wzorek. Śmiejąca się Wszystko zależy od naszej inwencji twórczej i tego z czym będziemy się czuć dobrze.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

martii

Zodiak: Panna
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie ściągasz tam majtek w ogóle;-). Dostajesz śliczne jednorazowe gatki, a depilacja dotyczy okolic bikini a nie przklejenia sobie wosku po całości krocza :O .

Podpis 25.07.2009 - już prawie 4 lata w poważanym związku:)
Powrót do góry

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Berlinie jest nawet damski salon fryzjerski, gdzie klientkom robi się tam fikuśne fryzurki Puszcza oko
Powrót do góry

dasy123

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

P.S. Możecie śmiało się wypowiadać drogie Panie w temacie golenia. Obiecuję, że nie będę tu zaglądał. U mnie słowo ważniejsze od pieniędzy. Tak, że bez skrępowania proszę.

No to widze, ze slowa dotrzymales Menju Bardzo szczęśliwa Widze temat Cie interesuje Bardzo szczęśliwa

Podpis Są ludzie których potrzebuję. Są ludzie których kocham. I są ludzie tacy jak Ty, których się potrzebuje bo się ich tak bardzo kocha.
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dasy123 napisała:
P.S. Możecie śmiało się wypowiadać drogie Panie w temacie golenia. Obiecuję, że nie będę tu zaglądał. U mnie słowo ważniejsze od pieniędzy. Tak, że bez skrępowania proszę.

No to widze, ze slowa dotrzymales Menju Bardzo szczęśliwa Widze temat Cie interesuje Bardzo szczęśliwa

Proszę, czytaj wszystkie moje posty uważnie. Wyjaśniłem dlaczego... Złośliwa
Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przepraszam Menju, rzeczywiscie nie przeczytalam posta wyjasniajacego Zakłopotana Mam nadzieje, ze mi wybaczysz Puszcza oko

Dołączone po 8 minutach 58 sekundach:

To moze i ja sie wypowiem w tym temacie, bo interesujacy Uśmiechnięta Od zawsze uwazalam tego typu depilacje, chodzi mi o calkowita depilacje, ma ona nawet nazwe brazylijskiej, nie tylko jako higieniczna ale i estetyczna, ale jak juz wiele osob sie wypowiadalo zalezy to tylko i wylacznie od podejscia i tego jak sie z tym bedzie czulo Uśmiechnięta Jezeli robisz cos z mysla o swoim polowku, i robisz to w zgodzie z sama soba jest OK, ale jezeli masz sie zmuszac do tego, to chyba swiat sie nie zawali, jezeli mu odmowisz ladnie. Jezeli cie kocha i jest wyrozumialy to zrozumie.

Podpis Są ludzie których potrzebuję. Są ludzie których kocham. I są ludzie tacy jak Ty, których się potrzebuje bo się ich tak bardzo kocha.
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dasy123 napisała:
Od zawsze uwazalam tego typu depilacje, chodzi mi o calkowita depilacje, ma ona nawet nazwe brazylijskiej, nie tylko jako higieniczna ale i estetyczna.

Akurat tu jesteś w wielkim błędzie. Całkowita depilacja miejsc intymnych jest z punktu medycyny niehigieniczna i niezdrowa, ponieważ włosy łonowe u kobiet stanowią naturalną dodatkową barierę ochronną przed bakteriami. Kobiety wydepilowane w tych miejscach znacznie częściej zapadają na wszelkiego rodzaju infekcje pochwy. Puszcza oko Ale cóż moda.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju napisała:
Akurat tu jesteś w wielkim błędzie. Całkowita depilacja miejsc intymnych jest z punktu medycyny niehigieniczna i niezdrowa, ponieważ włosy łonowe u kobiet stanowią naturalną dodatkową barierę ochronną przed bakteriami. Kobiety wydepilowane w tych miejscach znacznie częściej zapadają na wszelkiego rodzaju infekcje pochwy. Puszcza oko Ale cóż moda.

Menju ale to samo medycyna mówi o goleniu nóg, a ja sobie nie wyobrażam chodzić za przeproszeniem jak szympans. Śmiejąca się

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

dasy123

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Menju ale to samo medycyna mówi o goleniu nóg, a ja sobie nie wyobrażam chodzić za przeproszeniem jak szympans. Śmiejąca się

Hahaha, ja tez Bardzo szczęśliwa To samo tyczy sie chyba pach. Owlosienie w tym miejscu tez ma swoja role.

Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dasy123 napisała:
Hahaha, ja tez Bardzo szczęśliwa To samo tyczy sie chyba pach. Owlosienie w tym miejscu tez ma swoja role.

Dziewczyny chyba się nie zrozumieliśmy. Ja tylko mówię o włosach łonowych, które są naturalną barierą przed bakteriami atakującymi pochwę. KAŻDY UCZCIWY GIN WAM TO POWIE. Golenie w tym miejscu nie ma nic wspólnego z higieną. Tylko z modą i seksapilem. Raczej w tym miejscu wasze ciało posiada delikatnie mówiąc otworek i delikatną bonę śluzową narażoną na atak bakteri, grzybków. Co ma do tego skóra pod pachami. Pod pachami nie macie okresu Bardzo szczęśliwa
Nie mówię, że nie macie sobie włosków wygalać. To nas rajcuje. Złośliwa
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Względy zdrowotne to jedno a względy estetyczne to drugie Uśmiechnięta

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Menju

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka napisała:
Względy zdrowotne to jedno a względy estetyczne to drugie Uśmiechnięta

Taaa, czasami faceci wolą względy estetyczne, niż zdrowie partnerki. Masz 1000 proc. racji Bardzo szczęśliwa Jak estetyczna partnerka często choruje w tym miejscu, znajdują sobie zastępstwo u innej Złośliwa
Tu też jesteście zadziorne. I to nawet jeszcze lepiej niż w innym wątku Bardzo szczęśliwa
[/quote]

Dołączone po 7 minutach 11 sekundach:

efrell napisała:

Jak jakiś amerykański cwany idiota wymyśli nowego trenda w Kalifornii żeby zbić kasę, to niestety ale za 15-20 lat będziesz moja droga, będziesz miała nóżki jak szympansiczka.
Bo kolejne nowsze Hollywoodzkie względy estetyczne będą tego wymagały i z gładkimi nogami będą na Ciebie patrzeć latem na ulicy jak na dziwoląga. Śmiejąca się
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju napisała:
Jak jakiś amerykański cwany idiota wymyśli nowego trenda w Kalifornii żeby zbić kasę, to niestety ale za 15-20 lat będziesz moja droga, będziesz miała nóżki jak szympansiczka.
Bo kolejne nowsze Hollywoodzkie względy estetyczne będą tego wymagały i z gładkimi nogami będą na Ciebie patrzeć latem na ulicy jak na dziwoląga. Śmiejąca się

Próbuje sobie wyobrazić jak wszystkie kobiety na świeci będą chodzić jak szympansiczki. To byłby niesamowity widok Śmiech do łez Śmiech do łez Śmiech do łez
Ale chyba pora wrócić do tematu, bo nam się chyba mały OT zrobił.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

elek

Zodiak chiński: Kogut
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju napisała:

Po co holiłódzki idiota? Wystarczy jeden MenjuCreatorTrendów na babskim forum i się zacznie... pędzę lecę zapuszczać Uśmiechnięta
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

elek napisała:
Po co holiłódzki idiota? Wystarczy jeden MenjuCreatorTrendów na babskim forum i się zacznie... pędzę lecę zapuszczać Uśmiechnięta

Chapeau bas !Bardzo szczęśliwa Rozumiem, że to za pierwszego posta. Czyli jesteśmy kwita Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: