Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dla faceta, golić nie golić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 04-04-2008, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju napisała:
Dziewczyny chyba się nie zrozumieliśmy. Ja tylko mówię o włosach łonowych, które są naturalną barierą przed bakteriami atakującymi pochwę. KAŻDY UCZCIWY GIN WAM TO POWIE. Golenie w tym miejscu nie ma nic wspólnego z higieną. Tylko z modą i seksapilem. Raczej w tym miejscu wasze ciało posiada delikatnie mówiąc otworek i delikatną bonę śluzową narażoną na atak bakteri, grzybków. Co ma do tego skóra pod pachami. Pod pachami nie macie okresu Bardzo szczęśliwa
Nie mówię, że nie macie sobie włosków wygalać. To nas rajcuje. Złośliwa

Oczywiście, że owłosienie łonowe ma swoją ważna funkcję, ale jego nadmiar już niestety aż tak "pożyteczny" nie jest. Przewraca oczami
Jeśli kobieta jest mocno owłosiona to delikatna depilacja moim zdaniem jest wskazana. Wiadomo nie do zera, ale chociaż "skracanie" owłosienia ułatwi codzienną higienę...
No i nie mówię już o lecie, kiedy jest gorąco i co nieco też się poci... Puszcza oko

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

elek

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 05-04-2008, 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A była któraś z was kiedyś w takiej sytuacji, że facet naciskał na to?
Jak o tym rozmawiać?
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 05-04-2008, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój facet kiedyś mi zaproponował żebym się wydepilowała "w tych miejscach", ja się na to zgodziłam bo niby czemu nie? Nie miałam żadnych wątpliwości, a gdyby mi się nie spodobało zawsze mogą odrosnąć. Teraz bez depilacji nie wyobrażam sobie zycia, ale zostawiam co nie co Puszcza oko

Rozmawiać o tym trzeba wprost, jak zwykle. Nie warto się obrażać, nie warto krytykować itp. Każdy może lubić coś innego. Musicie znaleźć kompromis...
Z Twoich postów wynika, że nie chcesz tego robić. Zastanawiałaś się dlaczego? Może jak odpowiesz sobie na to pytanie będzie Ci łatwiej rozmawiać o tym i, być może, zmienić decyzję.

Jedno Ci powiem: niczego nie ryzykujesz, więc może warto spróbować?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

kati

PostWysłany: Wto 08-04-2008, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Facet naciska? To go trzask prask gorącym woskiem na jądra i niech sobie depiluje:) A co!!!

A szczerze powiedziawszy dla mnie całkowita depilacja nie jest ani estetyczna, ani seksowna. Dla mnie tym kobieta różni się do dziewczynki, że ma włosy łonowe. Uważam, że są fajne - oczywiście każda gąszcz trzeba trochę uporządkować, co by na tereny niepożądane się nie przedostawał, a i jego kształt był odpowiedni. Ale nie wyobrażam sobie, żeby NIC tam nie było, tylko zawstydzone (srom po staropolsku to wstyd) wargi Puszcza oko A będą na miejscu faceta, pociągała by mnie zadbana, estetyczna, świadoma swojej własnej kobiecości kobieta koniecznie tajemniczo w odpowiednich miejscach osłonięta np. włosami Uśmiechnięta Co by wszystko nie było takie od razu, już teraz, natychmiast widoczne.
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 17-04-2008, 9:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moj P poprosil mnie o ogolenie calkowite okolic bikini. Bylam troszke przeciwna, bo czasami sobie nie radze i jest lekki zarost ale zrobilam to i powiem szczerze ze czerpalam o wiele wieksza przyjemnosc z seksu niz wczesniej, przed ogoleniem Puszcza oko

To tak na marginesie Śmiejąca się

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

darek.....

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Smok
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 09-10-2009, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej.
Jesli o mnie chodzi, to uwielbiam jak kobieta jest całkowicie wygolona .Nogi i dół bez niczego ..wtedy takie ciało cały czas można dotykać.
Ale .Kij z tym. ROBTA CO CHCETA !

Podpis Jak każdy realista, nie wierze w jakieś tam nadzieje i pobożne żale.
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 01-09-2010, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

darek..... napisała:
ROBTA CO CHCETA !

Pewnie, będziemy robiły tak jak nam jest najlepiej Uśmiechnięta
Powrót do góry

Monia :)

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 01-09-2010, 23:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Depiluję się w tych miejscach dokładnie, ale nie tyle dla faceta (choć oczywiście dla niego też), co w pierwszej kolejności dla siebie. Czuję się strasznie niekomfortowo, posiadając owłosienie czy to pod pachami, czy na nogach, czy na łonie i wcale nie czuję się przez to małą dziewczynką.
Zdaję sobie sprawę z tego, że depilacja włosów z miejsc intymnych nie jest ani zdrowa ani specjalnie higieniczna, ale niestety, w tym wypadku względy estetyczne stawiam wyżej.
Powrót do góry

AdzyndzinPałka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 03-09-2010, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Mi sie cos wydaje, ze to chodzi o damskie golenie

Hehe no trudno by dziewczyna chłopakowi goliła jaja.

a tak na poważnie to lepiej żeby była o golona Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

esiane

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 12-09-2010, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wydaję mi się, że powinno się golić te miejsca intymne. Ja osobiście źle się czuję gdy mam tam włosy, a i dla partnera jest to jakieś udogodnienie.
Powrót do góry

kasienka-pl

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 17-09-2010, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój facet nigdy nie prosił (a tym bardziej nie naciskał) żebym się tam goliła. Robię to w głównej mierze dla siebie choć cieszę się, gdy jemu też się podobają moje "fryzurki" Bardzo szczęśliwa
A jak facet naciska to poproś go o to samo, ciekawe czy się zgodzi.
Ja kiedyś poprosiłam, powiedział że mu się nie chce ale kilka dni później mnie zaskoczył gdy zobaczyłam, że nie ma tam owłosienia Śmiejąca się

Podpis "Jeżeli ktoś nie kocha Cię tak jakbyś tego chciał, nie oznacza to, że nie kocha Cię z całego serca i ponad życie"
Powrót do góry

miedsiestra

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 01-10-2010, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Golę się nie dla faceta a dla siebie.....uważam że owłosienie w miejscach intymnych to najgorszy wynalazek Boga!!!!Po co nam te kłaki?????Stosuję maszynke....czasem wosk Bardzo szczęśliwa woskiem boli zajebiście ale spokój na długi czas.....nie cierpię tych włosów!!!!Marzy mi się depilacja laserem ale narazie kasy nie mam Smutna

Podpis Wolę najgorszą prawdę niż piękne kłamstwo....
Powrót do góry

raptor

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 12-10-2010, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciekawy wątek. Ciekawy, ponieważ 90% kobiet na innym kobiecym forum, a także w luźnych rozmowach w realu, zarzeka się, że depiluje. Bo higiena, bo estetyka bla bla bla...Tak samo faceci: zakrzyczeli mnie, że " tylko wygolone" i nie ma od tego żadnych odstępstw. Tu, jak widzę nie jest to takie oczywiste. I dobrze. I bardzo dobrze. Bo nic mnie tak nie nakręca jak biała koronka, a pod nią...ymmm Bardzo uśmiechnięta Uważam, że laska nie powinna pozbywać się w tym miejscu owłosienia i nie boję się o tym głośno mówić. Szkoda, że panuje taki trend (bo panuje, nie ?), aby golić wszystko co popadnie Smutna

Podpis Chrzanić podpis
Powrót do góry

esiane

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 26-10-2010, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widzę, że zdania są podzielone i to bardzo ;d
Powrót do góry

kasia_maciak

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 10-11-2010, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Wyobrazasz sobie depilacje woskiem TYCH miejsc Zszokowana

Jeśli chodzi o depilacje woskiem robię to juz od jakichś 6 miesięcy i nie ukrywam, że to boli bo boli Smutna ale jestem zadowolona bo włoski zdecydowanie wolniej rosną i nie są tak twarde jak po zwykłej maszynce Uśmiechnięta więc jeśli ktoś się nie boi bólu to polecam.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: