Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dla faceta, golić nie golić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
królik

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 23-11-2010, 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja jak tylko chciałam zacząć się depilować w miejscach intymnych to nawet nie umiałam sobie wyobrazić jak mam to zrobić żeby wszystkiego nie wygolić... No i od tamtej pory nie wyobrażam sobie innej depilacji niż brazylijska Uśmiechnięta dla mnie właśnie to jest higieniczne.

i to nie to, że to niby jakaś moda, bo wtedy nawet nie wiedziałam jak inne dziewczyny się depilują.. Po prostu zrobiłam tak jak mi było najwygodniej Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

klementynka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 27-11-2010, 14:48    Temat postu: Komfort Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój mąż proponował mi coś takiego i powiem, że w pewnym momencie zrozumiałam, że rzeczywiście to jest higieniczne i w ogóle. Dlatego do tamtego czasu jestem zwolenniczką. Lepiej się nie czuję. I nie myślę, tylko o lepszych doznaniach, ale o poczuciu komfortu w majteczkach Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

furia

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 23-05-2012, 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Osobiście, to nie robię tego dla mojego faceta, tylko dla samej siebie ze względów higienicznych. Dopiero potem dowiedziałam się, że łączę przyjemne z pożytecznym, bo i on włosów tu i ówdzie nie lubi. Jeśli chodzi o włosy u Mojego, nie robią mi żadnej różnicy.

Monia Uśmiechnięta napisała:
macabre, jeśli chodzi o higienę, to bardziej higieniczne jest właśnie posiadanie włosów w intymnych miejscach. Nie są tam one bez powodu; chronią przed bakteriami i właściwie każdy ginekolog powie, że lepiej je mieć, niż nie mieć, ale usuwamy je raczej ze względów estetycznych. Puszcza oko

Tu się z Tobą nie zgodzę. Włosy intymne przestały spełniać swoją funkcję, kiedy człowiek nauczył się na dobre obcować z bielizną i higieną. Z tych samych powodów golimy włosy pod pachami. Uśmiechnięta
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Wto 12-06-2012, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój mąż goli miejsca intymne, nie tyle dla mnie co dla siebie, bo to jest higieniczne i wygodnie. Jeśli chodzi o inne miejsca na ciele to goli jeszcze pachy.

Podpis 05.09.2008 r.Zakochany
Every moment is good to change everything.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 12-06-2012, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jaMaja napisała:
Mój podobnie. Mamy wrażenie, że miejsca ogolone mniej się pocą.

Raczej pocą się tak samo, tylko nie ma włosków na których utrzymuje się pot i tak tego nie czuć. Złośliwa
Powrót do góry

Monia :)

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Czw 14-06-2012, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co do większej wyczuwalności potu w przypadku osób niedepilujących się też myślałam, że jest ona większa, ale okazuje się, że wcale nie Puszcza oko. Mój Połówek nie goli się pod pachami, a ja jeszcze nigdy nie czułam żadnego brzydkiego zapachu z tamtych okolic Złośliwa.
Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 30-07-2012, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój Właściwy goli się pod pachami i niżej też. Nie lubię kiedy facet goli coś poza tym- to mało męskie.

Ostatnio zmieniony przez dudi dnia Sro 08-08-2012, 21:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Sook

PostWysłany: Nie 05-08-2012, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uważam, że golenie się to nie całkiem kwestia ochoty. Każdy ginekolog Ci powie, że owłosienie intymne właśnie tam powinno zostać. Jak chcesz to przytnij ale aby zachować dobrą florę bakteryjną radzę nie golić. No i później możesz mieć tarkę między nogami.

Czyli popieram wczesniejsze wypowiedzi Moni.
Powrót do góry

wysokie_obcasy

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 11-09-2012, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie do końca się zgodzę z przedmówczynią... Od niepamiętnych czasów golę c..kę na zero i nigdy nie miałam najmniejszej infekcji, a koleżanka, która tak jak przedmówczyni uważa, że włoski są ochroną przed bakteriami, stale coś łapie. Mnie się nawet wydaje, że będąc dobrze wydepilowaną, łatwiej zaprowadzić czystość "w tych miejscach" Puszcza oko
Powrót do góry

ania233

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 22-11-2012, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sie depiluje, ale nie robie tego dla faceta tylko dla siebie samej. jak kiedyś zapytałam (teraz już męża) czy woli wydepilowane czy nie to oczywiscie powiedział ze gładkie ale sam przyznał że tak go przyzwyczaiłam więc przypuszczam ze gdybm nie goliła z początku naszej znajomości to by mu nie przeszkadzało i by si przyzwyczaiłUśmiechnięta
Powrót do góry

Sszura

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 22-11-2012, 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też depiluję się sama dla siebie i moim zdaniem mój partner lubi jak mam "tam" gładko, ale bardzo często mówi mi: " Daj odpocząć skórze", więc dla niego to nie problem jak włoski "tam" są.

Podpis Every moment is good to change everything! <3

A ;*
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Czw 06-02-2014, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sie gole, maz nie zawsze. Złośliwa
Nie naciska na golenie, ani ja tego nie robie. Gole sie dla wygody, nie lubie miec krzkow w majtkach.
Powrót do góry

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 26-05-2014, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Menju napisała:
Akurat tu jesteś w wielkim błędzie. Całkowita depilacja miejsc intymnych jest z punktu medycyny niehigieniczna i niezdrowa, ponieważ włosy łonowe u kobiet stanowią naturalną dodatkową barierę ochronną przed bakteriami. Kobiety wydepilowane w tych miejscach znacznie częściej zapadają na wszelkiego rodzaju infekcje pochwy.
Właśnie to chciałam napisać i wiem po sobie,że tak jest, więc depilacja brazylijska jest nie dla mnie. Z powodów estetycznych bikini jak najbardziej. Poza tym jak dla mnie, całkowicie bez włosów wygląda się w tym miejscu jak mała dziewczynka. Gdzieś kiedyś czytałam na blogu u studentki, wnioski po przeprowadzonej przez nią ankiecie, nie mam bladego pojęcia czy słuszne, pewnie nie do końca, że faceci lubiący całkowicie wygolone miejsca intymne u kobiet, nie mieliby problemu żeby współżyć z nastolatkami, a to już podchodzi pod pedofilie Zszokowana .

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga

PostWysłany: Wto 23-02-2016, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wymagam od faceta całkowitej depilacji. Ja sama takiej również nie stosuję. Ale paseczek u mnie a u faceta ładnie przystrzyżone włosy to norma. Nie wyobrażam sobie buszu. Obrzydza mnie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: