Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dlaczego lakier hybrydowy trzyma się tak krótko?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Makijaże
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oleczka26

PostWysłany: Wto 10-10-2017, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zmień firmę! U mnie Semilac nie wytrzymywał nawet tygodnia, lakier schodził mi płatami, masakra jakaś. Kolezanka poleciła mi lakiery firmy Makear , no i bez porównania, mają genialną jakość, ponad 3 tygodnie nie musze się martwić o wiecznie odpadającą hybrydę, jak to było wcześniej
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Auroraa

PostWysłany: Czw 12-10-2017, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja robię sobie hybrydy od dwóch lat, trzymają mur beton...
Matowię płytkę, odtłuszczam, ewentualnie primer (kwasowy nadaje się bardziej pod żele, jest bardziej żrący, bezkwasowy jest delikatniejszy i na początek dobrze jest właśnie jego wypróbować) no i baza, lakier, top. Lampę mam 48W, utwardzam 30 sekund każdą warstwę. No i nie używam semilaca....miałam po nim niestety uczulenie:( a szkoda, bo mają ładne kolory. Teraz używam Claresa, neonail a jako bazę to proteinę z indigo.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 07-11-2017, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli nie jest to kwestia złego przygotowania i nałożenia lakieru, zawsze może być to też wina hormonów.
Powrót do góry

Justi1512

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 17-11-2017, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też miałam problem z krótko trzymającymi się hybrydami na początku swojej przygodu z manicure. Myślałam, że to wina braku wprawy, a jak się okazało wystarczyło zmienić bazę. Teraz używam bazę firmy /link/ i jest o niebo lepiej. Hybrydy ściągam średnio po dwóch tygodniach ze względu na odrost.
Powrót do góry

malapcha

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 21-11-2017, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A używałyście lakierów Konad? Ja dostałam je w prezencie od męża, razem z lampą, bazą itd i nie mam żadnych problemów z odchodzeniem lakieru. Lakiery są akurat w promocji. Sam zestaw startowy też można kupić na /reklama/ Trzymają się od 3-4 tygodni, oczywiście wszystko zależy od tego, jak intensywnie eksploatuję moje dłonie Puszcza oko
Ja sobie bardzo chwalę te lakiery, zwłaszcza, że mają bardzo dużą paletę kolorów.
Powrót do góry

NattkaSop

PostWysłany: Czw 25-01-2018, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A może kładziesz za grubą warstwę lakieru? Zawsze jak robiłam u kosmetyczki nigdy nie miałam problemu z wysychaniem lakieru, więc nie wydaje mi się, żeby to była wina Semilaca
Powrót do góry

mary_bee

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 01-03-2018, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja robie sobie sama hybrydy tylko wcześniej żel i mam wlasnie lakiery semilaca i dobrze mi sie trzymaja, ale robiłam kolezance samą hybryde i jej po tygodniu po prostu odpadl lakier
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Makijaże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: