Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Długie sukienki do kostek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Moda i jej trendy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kornelka5

PostWysłany: Czw 17-07-2014, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodze własnie w takich sukienkach
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZlotaLinia

PostWysłany: Sob 02-08-2014, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pamiętam, że swego czasu była właśnie moda na takie długie sukienki do kostek. Teraz przyznam, że czasem latem też zdarzy mi sie ją założyć, ale to rzadkość a tym bardziej kiedy pada deszcz, wtedy szybko się brudzi i moknie.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 07-10-2014, 7:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja ulubiona długość sukienek, spódnic Puszcza oko No a druga to taka do kolan
Natomiast takich maksi mam całkiem sporo, na lato szczególnie jak znalazł
Powrót do góry

ance

PostWysłany: Wto 07-04-2015, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam <3 noszę latem, ładnie skrojone zawsze wysmuklają sylwetkę Uśmiechnięta
Powrót do góry

Balowiczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 24-07-2015, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też je uwielbiam:) ostatnio kupiłam sobie taką jedną w fashion house i chodzę w niej prawie codziennie.. będę musiała chyba dokupić sobie jeszcze chociaż ze dwie
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Nie 26-07-2015, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A w jakim sklepie? Też mam fazę na takie sukienki, ale nie mogę znaleźć nic ładnego. Smutna
Powrót do góry

oliwia875

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 20-11-2017, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Natala napisała:
A w jakim sklepie? Też mam fazę na takie sukienki, ale nie mogę znaleźć nic ładnego. Smutna

Ja polecam internetowy sklep: /link/ Mają naprawdę szeroki wybór, jesli chodzi o sukienki maxi, czyli sukienki do kostek. W dodatku przepiękne modele w calkiem fajnych pieniądzach.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

fashionvictim

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 09-04-2018, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sukienki maxi są super, szczególnie latem!
Powrót do góry

marzenaroza

PostWysłany: Czw 12-04-2018, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo lubię nosić długie sukienki. Ostatnio dostałam w prezencie ładną bordową sukienkę, którą siostra kupiła mi w ZOiO. Jakość jest naprawdę dobra, a teraz mają tam wyprzedaże więc polecam.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 17-04-2018, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio dostałam taką w drobne kwiatki i kupiłam na lumpach gładka czarną Puszcza oko
Powrót do góry

nowojorczyk8

PostWysłany: Wto 15-05-2018, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wydaje mi się, że warto zostawić ten temat specjaliście. Dzięki temu można sobie wielu problemów oszczędzić.

Podpis Jeśli nie potrafisz wykorzystać minuty, to zmarnujesz i godzinę, i cały dzień, i całe życie!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Moda i jej trendy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: