Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Dobra linergistka w Warszawie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Makijaże
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klakierska

PostWysłany: Pon 12-03-2018, 22:38    Temat postu: dobra linergistka w Warszawie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

po długich przemyśleniach zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi:) bardzo mi się to podoba jak wygląda u niektórych gwiazd, a poza tym naczytałam się, że to jest po prostu bardzo wygodne:) teraz zastanawiam się nad metodą oraz kogo wybrać. Czytałam że jest kilka metoda do wyboru - możemi doradzicie którą wybrać? No i do kogo się zgłosić na makijaż permanentny?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kostro-kostro

PostWysłany: Nie 18-03-2018, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a na jakim efekcie Ci zależy Uśmiechnięta jak napiszesz to wtedy pomogę w doborze metody Uśmiechnięta
Powrót do góry

klakierska

PostWysłany: Wto 27-03-2018, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

na pewno NIE CHCĘ takiego sztucznego efektu jakby wyrysowanych brwi jak np. słynne ostatnimi czasy siostry GPuszcza oko chciałabym, aby efekt był naturalny, ale jednocześnie, aby brwi było widoczne bo teraz to prawie ich nie mam Puszcza oko nie wiem jak inaczej opisać to co chce:D
Powrót do góry

kostro-kostro

PostWysłany: Pon 02-04-2018, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zatem metoda włosowa powinna okazać się dla ciebie najlepsza. Jeśli chodzi o linergistkę-specjalistkę w tym temacie to wybierz się do Dominiki Kossakowskiej (Warszawa jak coś). Dziewczyna potrafi idealnie dobrać i kształt i kolor i grubość brwi do całości twarzy, a przy tym efekt jest taki naturalny Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Makijaże Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: