Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobra lokalizacja dla rodziny z dzieckiem we Wrocławiu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Budowa i Remont
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
owca

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pią 03-07-2015, 11:07    Temat postu: Dobra lokalizacja dla rodziny z dzieckiem we Wrocławiu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie jakie osiedle jest przyjazne dla rodziny z małym dzieckiem? Zawsze myślałam, że najlepiej szukać czegoś na północy, np. Psie Pole ze względu na to, że jest tam znacznie spokojniej niż na Krzykach, nie ma takiego ruchu samochodowego i podobno jest bardziej bezpiecznie. Jednak teraz dużo osób zachwala Klecinę i jej nowe inwestycje. Słyszałam, że buduje się tam coraz więcej nowych mieszkań i co ważne ma bardzo duże przedszkole, mieszczące się w 2 budynkach.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 03-07-2015, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chcesz spokoju to emigruj na Maslice, albo Stablowice.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

djerbanote

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob 04-07-2015, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem właśnie Klecina jest ciekawym miejscem, właśnie ze względu na szybki wyjazd na Bielany na zakupy i ogólnie na A4. Faktycznie, powstaje tam coraz więcej nowych inwestycji, wprowadza się dużo rodzin z dziećmi. Jednak jej dużym plusem jest to, że jest tam naprawdę spokojnie, jednak nadal jest to miasto
Powrót do góry

olciaff

PostWysłany: Sob 04-07-2015, 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A orientuje się może ktoś gdzie mogę poszukać jakiś mieszkań na Klecinie? Patrzyłam jak na razie na gumtree i na olx, jednak mało tam interesujących ofert z tego rejonu :C
Powrót do góry

owca

Zodiak: Skorpion
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Nie 05-07-2015, 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

olciaff napisała:
A orientuje się może ktoś gdzie mogę poszukać jakiś mieszkań na Klecinie? Patrzyłam jak na razie na gumtree i na olx, jednak mało tam interesujących ofert z tego rejonu :C

To możesz jeszcze sobie sprawdzić morizona. Tam masz mieszkania z rynki pierwotnego i wtórnego wyszukujesz ich po kryterium lokalizacji, wklejam linka, może akurat coś ci się spodoba: /LINK/

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

Lenka33

Zodiak: Baran

PostWysłany: Pon 23-07-2018, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mogę polecić Ci domy szeregowe developera Scandi Home villescandi.pl położone na granicy Zalesia, Kowal i Zacisza. Piękna zielona okolica z dala od zgiełku i hałasu, a jednocześnie do centrum miasta jest zaledwie 9 minut drogi autem. To świetna lokalizacja, blisko Parku Szczytnickiego. Idealne miejsce do zamieszkania dla rodziny z dziećmi.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Budowa i Remont Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: