Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Dobre okulary przeciwsłoneczne
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 19:05    Temat postu: Dobre okulary przeciwsłoneczne Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zamierzam zaopatrzyć się w dobre okulary przeciwsłoneczne. Po przeszukaniu kilku for postanowiłam kupić model firmy Arctica. Są to okularki sportowe, polaryzacyjne.
.

Może któraś z Was ma takie okularki, lub inne z Arctici? Albo inne tego typu.
No i czy w ogóle zwracacie uwagę na to by mieć dobre okulary z filtrami, czy raczej jest to Wam obojętne?

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek, w moim przypadku dobre okulary=zaraz będą zgubine/gdzieś zostawione. Puszcza oko
Dlatego też, dałam sobie spokój z jakością, chociaż mam z tego powodu poczucie winy, bo przecież zdrowie jest bezcenne. Przewraca oczami
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie Jowita ja nie z tych co Ty - w sensie gubiących okulary. Moje obecne już mam dość długo, czas na zmianę i to na taką zmianę na lepsze. Puszcza oko

Powrót do góry

szarotka_

Zodiak: Baran
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zaopatruje się w okulary marki Cool. Są ładne i mają filtr, co dla mnie jest bardzo ważne. Mogę je polecić, także ze względu na cenę, która w porównaniu z innymi firmami, nie jest aż tak wygórowana.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szarotka te Arctici też nie są drogie, ok. 80-90zł.
Będę musiała kupić je przez allegro bo Irlandia raczej uboga jest w takie okulary, na szczęście znalazłam świetnego sprzedawcę. Uśmiechnięta

Powrót do góry

szarotka_

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek jeśli wybrałaś sobie model, to faktycznie kupuj, bo to dobra cena za okulary.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szarotka w sumie wybrałam inny model na początku choć ten też brałam pod uwagę, ale sprzedawca polecił mi właśnie te jak dla kobiety - bo jego żona ma i jej znajome też i ponoć ładnie pasują kobietom. Puszcza oko

Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z racji tego, że filtry UV mam wszczepione w soczewkach to o okularki przeciwsłoneczne lepszej jakości już tak bardzo nie muszę się zamartwiać. Ale gdyby nie to to myslę, że tak do 150 zł byłabym w stanie na ten cel przeznaczyć. A tak w ogóle to marzą mi się kiedyś korekcyjne okulary przeciwsłoneczne (nie mylić z fotochromami) ale to już większy koszt...

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

szarotka_

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
Szarotka w sumie wybrałam inny model na początku choć ten też brałam pod uwagę, ale sprzedawca polecił mi właśnie te jak dla kobiety - bo jego żona ma i jej znajome też i ponoć ładnie pasują kobietom. Puszcza oko

Ja wolałabym okulary przymierzyć, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi, co się ma. Uśmiechnięta Skoro wszystkim paniom pasująUśmiechnięta

A. Czechow
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smaluszek tutaj okulary przeciwsłoneczne u optyka kosztuja 150€ a tyle nie wydam, nawet w sklepach sportowych nie widziałam dobrych okularów. Smutna

Szarotka no niestety nie mam jak przymierzyć, ale mam buzię pociągłą, owalną więc myślę, że takie będą mi pasować.

Powrót do góry

szarotka_

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli masz owalną,ale nie przesadnie drobną twarz, to każde będą Ci pasowaćUśmiechnięta

A. Czechow
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

szarotka_ napisała:
Jeśli masz owalną,ale nie przesadnie drobną twarz,

A wiesz, że inaczej bym siebie nie określiła. Puszcza oko

Powrót do góry

szarotka_

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
A wiesz, że inaczej bym siebie nie określiła. Puszcza oko

Czyżbym widziała Cię za pośrednictwem sieci?Złośliwa

A. Czechow
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 15-05-2009, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W końcu zdecydowała się na te, troszkę inne niż te na pierwszym zdjęciu:

I kupimy je poza allegro od tego sprzedawcy, jest osobą pewną, a cena okularów poza allegro wyjdzie o 10zł niższa. Puszcza oko

Powrót do góry

inka

PostWysłany: Pią 15-05-2009, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W tamtym roku w Niemczech kupilam u optyka za 30€, wzrok mi moze nie pogorszyl ale postanowilam zakupic u fachowca-okularki bardzo fajne i napewno z filtrami, na cene tez nazekam.
U fachury tez mozna zakupic po rozsadnej cenie.

Podpis "Jedyna milosc, ktora nas nigdy nie zdradzi, to milosc wlasna"_C.K.N._
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: