Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobre sklepy internetowe. Chodzi o zakup mebli do sypialni

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karolka1234

PostWysłany: Wto 07-02-2017, 12:36    Temat postu: Dobre sklepy internetowe. Chodzi o zakup mebli do sypialni Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej :0
Potrzebuje pomocy:( muszę znaleźć jakiś fajny sklep internetowy z meblami. Niestety nie mam czasu chodzić po sklepach. Cały czas zżera praca:( Pomożecie ?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kamileczka58

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 14-02-2017, 12:07    Temat postu: Re Dobre sklepy internetowe. Chodzi o zakup mebli do sypialn Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

[quote="karolka1234"]Hej :0
Potrzebuje pomocy:( muszę znaleźć jakiś fajny sklep internetowy z meblami. Niestety nie mam czasu chodzić po sklepach. Cały czas zżera praca:( Pomożecie ?[/quote

Jeśli lubisz meble, które ma połowa społeczeństwa to polecam /reklama/
Powrót do góry

klaras1940

PostWysłany: Sro 10-05-2017, 10:49    Temat postu: Re Dobre sklepy internetowe. Chodzi o zakup mebli do sypialn Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

[quote="Kamileczka58"]
karolka1234 napisała:
Hej :0
Potrzebuje pomocy:( muszę znaleźć jakiś fajny sklep internetowy z meblami. Niestety nie mam czasu chodzić po sklepach. Cały czas zżera praca:( Pomożecie ?[/quote

Jeśli lubisz meble, które ma połowa społeczeństwa to polecam /reklama/

Ja polecam sklep internetowy z meblami drewnianymi Meblezych. Szybka dostawa, świetna jakość mebli i kontakt wzorowy.
Powrót do góry

Assure

PostWysłany: Nie 28-01-2018, 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupuje tylko meble tapicerowane. Oczywiście powodów dla których decyduje się właśnie na nie jest bardzo wiele.

Podpis Wyobrażanie sobie przyszłości to rodzaj beznadziejnej tęsknoty.
Powrót do góry

zrodlana

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 21-02-2018, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio kupowałam meble w sklepie internetowym Wiki Meble. Mogę ci polecić, bo naprawdę fajne mebelki w rozsądnej cenie. Co ważne duży wybór jeśli chodzi o style i kolory. Można dobrać coś bardziej nowoczesnego albo coś bardziej klasycznego. Nawet w realu wyglądają (moim zdaniem) lepiej niż na zdjęciach.
Powrót do góry

dowo11

PostWysłany: Pon 12-03-2018, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć. Zwracam się do Was z pewną dość istotną dla mnie kwestią. Czy znacie może jakąś naprawdę dobrą i sprawdzoną firmę z Gliwic lub okolicznych miejscowości, która zajmuję lakierwaniem regałów sklepowych? Najlepiej, żeby to było lakierowanie proszkowe (przynajmniej tak mi się na ten moment wydaje). Poszperałem na ten moment trochę w Internecie i znalazłem na przykład taką ofertę lakiernia.pl Co o niej sądzicie? Czy Waszym zdaniem warto w nią zainwestować? Moją szczególną uwagę przykuł fakt, że mają ponad dwadzieścia pięć lat doświadczenia, więc całkiem możliwe, że warto im zaufać... Co o tym myślicie?

Podpis Niezgodność krytyków miedzy sobą dowodzi zgodności artysty z sobą.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Meble Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: