Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dodatki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agatka1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 28-10-2006, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

buty - mam na ich punkcie bzika. Ostatnio wydawało mi się, że wszystkie już zabrałam od rodziców, a moja siostra jak robiła porządki to znalazła w pokoju jeszcze 8 par Zszokowana

Podpis Lepiej mądrze stać niż głupio biegać.
Jacek Gmoch
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 28-10-2006, 13:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do dżinksów obowiązkowo - pasek! Dodatków w postaci apaszek, szali czy też bardzo ozdobnej biżuterii raczej nie noszę wcale, ale torebki lubię bardzo.... Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Jewel

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sro 01-11-2006, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja uwielbiam buty i obowiazkowo do kazdej pary torebka w tym samy kolorze i materialu.
Apaszek nigdy nie mialam na sobie. Mi nie pasuja.
Maja ja tez sobie latem wyszlam 2 razy w chodakach na obcasie. Wogole nie praktyczne Bardzo smutna Ale wyrwalam na allegro za 50 zl.
Paski sa swietne, ale musza byc konieczne swiecace no i srebrny lub rozowy (to juz choroba).
Powrót do góry

MeYa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 09-02-2007, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Buty Zszokowana Zakochany
Paski
bransoletki Bardzo szczęśliwa

Podpis „Jeżeli nie wiesz dokąd idziesz trudno Ci będzie tam dojść”.
"Mądrość musisz sam z siebie, własną dobyć pracą" A.M.
Powrót do góry

Dukar

PostWysłany: Pią 06-04-2007, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Torebki, chusty, ciekawe nakrycia głowy.

Podpis Tak, tak, nie, nie...
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja apaszkom mówię zdecydowane nie! Jakoś mi nie pasują.
Z dodatków to paski do jeansów, coś z biżuterii (ostatnio bardziej się przerzuciłam na złoto), jakaś fajna torebka (których mam zawsze za mało), no i ładne butki (zawsze dostanę wyzywanie od D. jak kupię kolejną parę). I to chyba na tyle, aha.. jeszcze jakieś ozdoby do włosów, typu gumki lub spinki.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

agaat

Zodiak: Ryby
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 05-06-2007, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja noszę ogólnie mało dodatków - kolczyki obowiązkowo, czasem paski do spodni, bransoletki. Apaszek i chust nie lubię. Torebka i buty - to dla mnie nie dodatki. Puszcza oko
Powrót do góry

litka01

PostWysłany: Sro 20-06-2007, 9:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakieś korale, ładny pasek. Generalnie z umiarem. Jak duże kolczyki to odpuszczam sobie korale. Jak duże korale to małe kolczyki. Jak szeroki pasek to też już nie wieszam dużych paciorków.
Powrót do góry

Śnieżka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 27-06-2007, 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gdybym miała trochę więcej pieniędzy kupowałabym za nie torebki:D ale nie mam Niezdecydowana

ostatnio dodatkiem ulubionym okazała się piękna oliwkowa czapeczka z daszkiem, z kwiatuszkiem;)
Powrót do góry

Shannen

PostWysłany: Nie 01-07-2007, 2:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

- torebki
-kolczyki
-paski
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gabi32

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Nie 01-07-2007, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Apaszki, kolczyki , paski, korale . A torebki to juz rutyna .
Powrót do góry

Shannen

PostWysłany: Pon 02-07-2007, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i zapomniałam dodać,ze jeszcze mam okulary. Gdy nie założę soczewek kontaktowych noszę okulary.Traktuje jako ozdobę.I już nie zakładam kolczyków , łańcuszków itd. Nie lubie być obwieszona jak choinka. Złośliwa
Powrót do góry

anecz'ka

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 18-07-2007, 7:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

JA też nosze okulary od czasu do czasu bo teraz mam soczewki. I osobiscie nie przepadam również za naszyjnikami i kolczykami. Ale za to uwielbiam jakieś oryginalne pierścionki:)
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 18-07-2007, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja noszę okularki, z którymi myślę jest mi do twarzy. Za bardzo się raczej nie obwieszam, zawsze jakiś delikatny łańcuszek i do tego pierścionek który dostałam od M. Kolczyków w ogóle nie noszę, czasami jakiś pasek do spodni. I to by było na wszystko.

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry

julliaa

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 18-08-2007, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

*torebka (a w niej... hmm..co w niej nie ma Złośliwa )
*łancuszek od Cz; lub korale
*jak słoneczko to okularki
*paseczek
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: