Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Dodatki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 06-12-2008, 23:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

joanna1984 napisała:
Nieodzownym dodatkiem jest oczywiście torebka, ale o tym chyba nie trzeba nawet wspominać.

Dokładnie, nie trzeba- to chyba coś oczywistego Bardzo uśmiechnięta. Ciężko sobie wyobrazić kobietę bez torebki lub czegoś torebkopodobnego (np. plecaczek) Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mysza0110

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 23-01-2009, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dość standardowo - uwielbiam torebki, buty, kompleciki bielizny Uśmiechnięta
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 23-01-2009, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam tego mnóstwo i na każdą okazję, lubię się bawić modą paski, rękawiczki, apaszki, chustki, torebki getry etc uwielbiam je łączyć na różne sposoby:).

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 23-01-2009, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ech.. ja lubię torebki, paski też choć mam ich bardzo mało. Smutna

Nom, ale kiedyś nadrobię. Bardzo szczęśliwa

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

supriyo

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 28-05-2009, 0:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

torebka, a raczej w moim przypadku torba nie jest przeze mnie traktowana jako dodatek, to niemalze przedluzenie mojego ciala Uśmiechnięta nie wyobrazam ruszyc sie z domu bez torby, w ktorej nosze wszystko, co najpotrzebniejsze Uśmiechnięta

do dodatkow zaliczylabym z kolei wszelkiego rodzaju bizuterie i chustki.
gdybym mogla i gdyby w Polsce bylo wystarczajaco chlodno to nie rozstawalabym sie z apaszkami, szalikami i chustkami Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 28-05-2009, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

supriyo napisała:
torebka, a raczej w moim przypadku torba nie jest przeze mnie traktowana jako dodatek, to niemalze przedluzenie mojego ciala Uśmiechnięta nie wyobrazam ruszyc sie z domu bez torby, w ktorej nosze wszystko, co najpotrzebniejsze Uśmiechnięta

Mam zupełnie to samo. Złośliwa
A jak jakimś cudem zdarzy mi się wyjść z domu bez torebki, to czuję się strasznie "łyso". Złośliwa

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 28-05-2009, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio przekonałam się do szali z H&M. Przechodziłam pół zimy w pożyczonym od współlokatorki i teraz czuję się 'łyso' bez. Śmiejąca się

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

irishangel

PostWysłany: Pią 29-05-2009, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

CO do torebki to samo mam, ale czasem trzeba przyznac jest to niewygodne szczególnie na imprezach:).

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 29-05-2009, 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To fakt, na imprezach nie jest to wygodne. Ale mimo wszystko nie potrafie zrezygnować z torebki i z wielu cennych rzeczy w niej się znajdujących, które mogą nie jeden raz przydać się w trakcie imprezy. Złośliwa

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

Anielica

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 30-05-2009, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie torebka na imprezie przeszkadza, wymyśliłam więc ostatnio, że muszę sobie sprawić jakąś maleńką do przewieszenia.

Wtedy będzie ze mną, nieuciążliwa i będzie bezpieczna Uśmiechnięta
Powrót do góry

irishangel

PostWysłany: Sob 30-05-2009, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko że do malutkiej malutko się mieści:P.

Powrót do góry

Anielica

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sob 30-05-2009, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fakt, choć na imprezie, to dużo nie jest potrzebne.
Powrót do góry

irishangel

PostWysłany: Sob 30-05-2009, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj Mi jest:) Zawsze pełna kosmetyczka, grzebienie, czesto buty, ubranie na zmiane, portfel, komórka, plastry, tabletki, gumka do włosów chusteczki, lusterko etc

Także ten dodatek jest błogosławieństwem i przekleństwem;P.

Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 31-05-2009, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Irish to ty na imprezę idziesz z pełnym wyposażeniem. Uśmiechnięta

Ja uwielbiam dodatki, mozna się nimi bardzo fajnie bawić, urozmaicać swój strój. Wszelkie kolczyki, apaszki, branzoletki, torebeczki.
Bez torebki się praktycznie nie ruszam z domu. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

squirrel's

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 31-05-2009, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

irishangel napisała:
CO do torebki to samo mam, ale czasem trzeba przyznac jest to niewygodne szczególnie na imprezach:).

A to na imprezy to taką małą przekładaną przez ramię i nie ma problemu Puszcza oko

Dodatki to u mnie to obowiązkowo torebka właśnie, kolczyki, apaszka - tzn. szalik zwiewny, no i coś na rękę

Podpis chyba jeszcze nikt nie miał tak jak my. Ooooo
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

Skocz do: