Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Dotyczy wademekum postępowania zapytanie i prośba o odpowied

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
student

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 25-01-2017, 6:11    Temat postu: Dotyczy wademekum postępowania zapytanie i prośba o odpowied Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam!

Mam prośbę, czy moglibyście mi podać "zdrowotne wademekum postępowania" przy wyborze warzyw i owoców, przechowywaniu ich, a także sporządzaniu z nich potraw. Wademekum postępowania ze strony kosumenta.

Podam przykłady o których już wiem:
1. najzdrowszy jest czosnek o kolorze fioletwym
2. marchewkę należy poobcinać po 1 cm z każdej strony, pozbywamy się wtedy największej ilości trucizn
3. żeby wydobyć z czosnku najzdrowsze właściwości należy go przed jedzeniem zmiażdżyć
4. owoce i warzywa przed spożyciem najlepiej umyć w ciepłej wodzie
5. rzodkiewka jest gatunkiem warzywa, które gromadzi w sobie najwięcej trucizn ze wszystkich gatunków warzyw
6. jeśli ktoś spożywa czosnek na złagodzenie przeziębienia, może go posiekać i połknąć jak tabletkę

mój mail: /MAIL/

Za odpowiedź z góry dziękuję

Student
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: