Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Dowóz dziecka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> O rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KamiZ

PostWysłany: Sob 22-09-2018, 17:43    Temat postu: Dowóz dziecka Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie wiele z Was dowozi dziecko do szkoły/przedszkola autem i po południu je odbiera. To taka nasza szara rzeczywistość Puszcza oko I to nie jest u mnie problem. Z mężem mamy samochody (firmowe) więc z dowozem nie ma problemu. Zawsze tak sobie organizujemy czas by dowieźć. Gorzej z odbiorem, bo pracujemy w różnych miejscach i nie zawsze możemy dojechać na czas. Często nas ratują teściowie odbierając dziecko. Problem jaki mamy to fotelik. Szkoła nie pozwala zostawić fotelika. Tłumaczy to nie braniem odpowiedzialności za niego itd. Problem w tym, że musielibyśmy mieć w praktyce 3 foteliki - w każdym samochodzie, by skutecznie i bezpiecznie odbierać dziecko ze szkoły. Jak sobie z tym radzicie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Olcia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 23-09-2018, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj znam ten problem;) Szczególnie kiedy mąż zapomni zabrać ze sobą fotelika,co zdarza mu się od czasu do czasu.Niedawno natknęłam się na reklamę takiego urządzenia,coś w rodzaju pasa,który wczepia się w pas bezpieczeństwa,podobno można go stosować zamiast fotelika u dzieci trochę starszych.zastanawiam się czy rzeczywiście jest to bezpieczne rozwiązanie,bo jeżeli tak to byłoby to idealne urządzenie dla nas
Powrót do góry

KamiZ

PostWysłany: Sro 26-09-2018, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Olcia napisała:
Oj znam ten problem;) Szczególnie kiedy mąż zapomni zabrać ze sobą fotelika,co zdarza mu się od czasu do czasu.Niedawno natknęłam się na reklamę takiego urządzenia,coś w rodzaju pasa,który wczepia się w pas bezpieczeństwa,podobno można go stosować zamiast fotelika u dzieci trochę starszych.zastanawiam się czy rzeczywiście jest to bezpieczne rozwiązanie,bo jeżeli tak to byłoby to idealne urządzenie dla nas

A możesz napisać jak nazywał się ten pas?
Powrót do góry

Malq

PostWysłany: Czw 27-09-2018, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje dziecko zawsze w tornistrze ma taki adapter do pasów bezpieczeństwa czyli Smart Kid Belt. W chwili gdy odbierają go ze szkoły dziadkowie nie muszą mieć fotelika w aucie gdyż dzięki temu urządzeniu moja pociecha zostaje przypięta pasami, które dopasowane są do jego wymiaru. Urządzenie to ma tylko 120 gram więc nie obciąża tornistra, łatwo się je montuje, a dziecko podróżuje bezpiecznie.
Powrót do góry

KamiZ

PostWysłany: Pon 08-10-2018, 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo ciekawe rozwiązanie. Nie znałam go wcześniej. Znałam foteliki i te podkładki, które nie wzbudzają mojego zaufania. Ten pas wygląda ciekawie. Trochę poczytałam, pooglądałam też filmy na youtube. Całkiem dobrze to wygląda. Malq czyli polecasz to rozwiązanie?
Powrót do góry

Malq

PostWysłany: Pon 22-10-2018, 18:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem bardzo zadowolona. Nawet ostatnio doczytałam, że SKB jest honorowane w całej Unii Europejskiej więc świetnie sprawdzi się podczas wyjazdów wakacyjnych, gdzie zazwyczaj wypożyczamy auto.
Powrót do góry

szpileczka909

PostWysłany: Czw 08-11-2018, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podkładki według mnie też nie są całkiem mądrym rozwiązaniem więc znalazłam takie coś https://smartkidbelt.com/pl/ Pasy nie zajmują dużo miejsca i maja certyfikaty bezpieczenstwa a w zyciu codziennym się sprawdzaja. Poczytajcie i sami oceńcie ich wartość.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> O rodzinie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: