Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drugie imię dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Imię dla dziecka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sylwia.wk

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Czw 06-07-2006, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas wybór drugiego imiona byl szybki w 5min i jest dominik.

Podpis sylwia i dorianek
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

maja

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 06-07-2006, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie się podoba pomysł z drugim imieniem zarówno po np.ojcu czy innym przodku, jak i według dnia w którym przychodzimy na świat... Nasz synek bedzie Mikołaj Bartosz-po tatusiu.

Podpis Pragniemy żyć razem i razem się cieszyć
Razem dzielić niebo i razem w nim grzeszyć
żonka od 28 sierpnia 2004 r.
w duecie od 09 czerwca 1998 r.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 06-07-2006, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zapomniałam już o tym wątku. Śmiejąca się

Ale postawiłam na swoim i drugie imię jest. Bardzo szczęśliwa

Podpis Złośliwa

Ostatnio zmieniony przez Edzia dnia Sob 16-04-2011, 20:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 06-07-2006, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia - nie napisałaś jak ma na drugie.
Powrót do góry

Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 06-07-2006, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My nie mielismy pomyslu na drugie imie i Maya dostala tylko jedno. Podoba mi sie jesli w rodzinie jest jakas tradycja nadawania imion (np. na te sama litere, po dziadkach itp) U nas takiej nie ma wiec Maya to po prostu Maya.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 07-07-2006, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 napisała:
Edzia - nie napisałaś jak ma na drugie.

Maksymilian Michał Uśmiechnięta

Drugie imię u nas musiało być w miarę krótkie (bo pierwsze jest długie Puszcza oko ) no i też chciałam na M. poza tym mój brat to Michał, ale to akurat miało drugorzędne znaczenie Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Agatka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 13-07-2006, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Michas na drugie ma imię po swoim tatusiu. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

obsessione
Gość

PostWysłany: Wto 08-08-2006, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja osobiście nie chciałabym żeby moje dziecko miało drugie imię. To tylko kłopot w urzędach, na dokumentach, itp. Ewentualnie podczas chrztu mogłabym nadać drugie, ale tak żeby nie trzeba było wpisywać go we wszystkie papiery.
Ja, moja siostra i moi rodzice nie mamy drugich imion i jest mi to na rękę Puszcza oko
Powrót do góry

Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 09-08-2006, 9:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Alicja Wiktoria
Tak nam jakoś pasowało, zupełnie bez powodu.
Stwierdziliśmy, że jak damy po jednej babci, to się druga obrazi Uśmiechnięta Ja na przykład mam imię po babci, ale trudno powiedzieć po której, bo obie Anny
Pewnie by tak nie było Uśmiechnięta Zresztą, mnie się nie podoba dawanie imion po dziadkach, albo ogólnie po kimś. Puszcza oko
Powrót do góry

ModerateYield

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 09-08-2006, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

obsessione napisała:
Ja osobiście nie chciałabym żeby moje dziecko miało drugie imię. To tylko kłopot w urzędach, na dokumentach, itp. Ewentualnie podczas chrztu mogłabym nadać drugie, ale tak żeby nie trzeba było wpisywać go we wszystkie papiery.
Ja, moja siostra i moi rodzice nie mamy drugich imion i jest mi to na rękę Puszcza oko

żyje już kilka lat na tym świecie Puszcza oko
i NIGDY mi moje drugie imie nie przeszkadzało w żadnym urzedzie,
ja podpisując się używam inicjału swojego drugiego imienia -bo lubie
a wygląda to tak Iksińska Y. Zetowicz

a Maksymilian Michał fajowo
Powrót do góry

agatka1984

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 09-08-2006, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi też drugie imię nigdy nie przeszkadzało w niczym oprócz tego, że jest brzydkie Złośliwa
Powrót do góry

sylwia.wk

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 11-08-2006, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi takze.

Podpis sylwia i dorianek
Powrót do góry

Kolinka

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 11-08-2006, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Drugie imię mi nie przeszkadza. Na co dzień i tak używam tylko jednego. Moje dzieci - jeśli tylko nam starczy inwenecji twórczej tez pewnie będą miały dwa imiona.

Podpis szczęśliwa żonka od 30.09.2006
Powrót do góry

obsessione
Gość

PostWysłany: Sro 16-08-2006, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No nie wiem jak to jest, ale nasłuchałm się że to tylko kłopot w wypełnianiu dokumentów itp... Nie wiem bo nie mam drugiego imienia ale mam strasznie dlugie nazwisko wiec nawet nie chcialabym miec.
Pozdrawiam
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Czw 17-08-2006, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

obsessione napisała:
No nie wiem jak to jest, ale nasłuchałm się że to tylko kłopot w wypełnianiu dokumentów itp... Nie wiem bo nie mam drugiego imienia ale mam strasznie dlugie nazwisko wiec nawet nie chcialabym miec.
Pozdrawiam

Ja mam dwa imiena i jakoś nigdy nie miałam kłopotu z żadnymi papierami. Do tego chcę mieć dwu-członowe nazwisko i też jakoś nie widzę w tym wielkiej tragedii, mimo że ludzie mówią Przewraca oczami . Braknie paniusiom w okienku kratek - ich problem Cool

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Imię dla dziecka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

Skocz do: