Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Drugie imię dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Imię dla dziecka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szim

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No zdecydowanie chcialabym, aby moje dzieci (poki co jeszcze nie mam) mialy drugie imiona... no i z pewnoscia beda one po kims dla mnie i mojego M. waznym... jest kilkoro kandydatow Puszcza oko zobaczymy.

Podpis "Rzeka nie narzeka na kamienie na dnie, dopasowuje je do siebie..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kate74

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje córki mają po dwa imiona, ja mam tylko jedno i dlatego chciałam, żeby miały dwa. Jedno krótsze, drugie dłuższe, jedno bardziej oryginalne, drugie "tradycyjne" (żeby miało patrona).Jak będą starsze i nie będą im się podobały imiona, które wybraliśmy jako pierwsze, to będą mogły używać drugiego. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Elizabeth

PostWysłany: Czw 12-03-2009, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

proponuję Maksymilian Julian .... brzmi ładnie? Uśmiechnięta
Powrót do góry

Cela84

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 13-03-2009, 6:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzanna Michalina - bo ładnie brzmi, jak dlamnie, i mojego J, i Filip Janusz po tatusiu. Tak samo jak mój połówek ma po swoim tacie drugie imie.
Powrót do góry

beapie

Zodiak: Lew

PostWysłany: Nie 19-07-2009, 5:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nasz synek nie ma drugiego imienia, po prostu nie czuliśmy takiej potrzeby. Ja mam drugie imię i niestety niedawno byłam w US aby poprawić NIP3 w aktualizacji, zapomniałam napisać imię.
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 25-10-2009, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lena dostanie drugie imię. Najprawdopodobniej Aleksandra. Po mojej ukochanej babci.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 25-10-2009, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

szarotka_ napisała:
Lena dostanie drugie imię. Najprawdopodobniej Aleksandra. Po mojej ukochanej babci.

Aleksandra to piękne imię. Moja córcia ma tak na pierwsze. Bardzo szczęśliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 25-10-2009, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Aleksandra to piękne imię. Moja córcia ma tak na pierwsze. Bardzo szczęśliwa

Wiem, że masz Olę. Uśmiechnięta Uważam, że fajnie pasuje do imienia Lena i nazwiska mojej córki. Brałam pod uwagę jeszcze m.in. Weronikę i Gabrielę, ale w końcu chyba padnie na imię po przodku. Babcia się ucieszy. To jej pierwsza prawnuczka. Uśmiechnięta

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

docha84

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 17-11-2009, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jaś ma drugie imię po dziadku, Franciszek. Moim zdaniem pasuje: Jan Franciszek. Uśmiechnięta
Drugie dziecko jeśli będzie chłopcem to będzie Antoni Jerzy, Antek, bo mi się podoba, a Jerzy po drugim dziadku. Uśmiechnięta
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 17-11-2009, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Natalka nie ma drugiego imienia-zwyczajnie na śmierć o nim zapomniałam, a potem mąz poszedł do urzędu i nie podał żadnego ,a syn Szymek ma na drugie Mikołaj. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Aneczka1989

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 18-11-2009, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam dwa imiona i swoim dzieciom też pewnie dam. Moje drugie imię tato mi wymyślił i nic ono nie znaczy tzn że nie jest ono po babci czy mamie. A swoim dzieciom przynajmniej jak będzie pierwszy chłopiec i dziewczynka ( bo chciała bym mieć 3 dzieci) to dam na drugie imiona moje i P. A jak będzie 3 dziecko to nie wiem jakie imię ale się coś wymyśli Uśmiechnięta.

Ale fakt jest taki, że wypełniając druczki jakieś jak trzeba wpisywać to mało miejsca tym bardziej, że mam długie nazwisko.
Powrót do góry

fef

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 21-11-2009, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam na drugie imię Agnieszka. Miałam tak mieć na pierwsze imię, ale mój ojciec, który poszedł do USC postanowił inaczej i zamienił kolejność imion Bardzo uśmiechnięta .

Moja pierwsza córka ma na drugie Pola, po moim ukochanym dziadku Pawle. Moja młodsza córeczka na drugie imię ma Sara, bo podoba nam się połączenie imion Nadia Sara. Uśmiechnięta

Podpis Przyjaciele są jak anioły, podnoszą, gdy Twoje skrzydła opadają...
04.11.2003 dziecko 15.07.2009
Powrót do góry

monika24

Zodiak: Byk

PostWysłany: Sob 01-01-2011, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Weronika Aleksandra (to drugie podobało sie mojej babci, a ze nie chcialam jej dawac na pierwsze, to dalam na drugie).

Podpis Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.Jestem przy Tobie od pierwszego grama.Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
Powrót do góry

Ewuncia

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 06-01-2011, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja córa ma Viktoria, Lena.
A jeśli kiedyś będzie synuś to chciałabym Olivier, Krzysztof. Uśmiechnięta

Podpis Ewa J.
Powrót do góry

huczus20

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mój synek nazywa się Kornel w sumie mial się nazywać Dallan ale jakoś wyszło to pierwsze i chciałam Dallan dac na drugie no ale...w USC mój ukochany narzeczony wszedl pierwszy do pokoju bo ja pilnowałam wózka na parterze z tego względu że wózek bardzo ciężki a USC na piętrze nie chciało nam się wnosić. I ten do mnie dzwoni na telefon i pyta:"Te a jak na drugie mu damy??Po mnie??Może być??" no a ja glupia zdębiałam i powiedziałam że tak:/ i żałuje. Więc moj syn nazywa się Kornel ŁUKASZ:D
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Imię dla dziecka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Skocz do: