Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drugie imię dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Imię dla dziecka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

huczus20 napisała:
... I ten do mnie dzwoni na telefon i pyta:"Te a jak na drugie mu damy??Po mnie??Może być??" no a ja glupia zdębiałam i powiedziałam że tak:/ i żałuje. Więc moj syn nazywa się Kornel ŁUKASZ:D

I tatuś załatwił sprawę po swojemu.

Ja mam jedno imię. Jak w przyszłości będę nadawała dzieciom imiona to najprawdopodobniej też po jednym.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 09-02-2011, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój syn ma na drugie Łukasz.
Powrót do góry

Coral

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 15-03-2011, 11:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja maleńka ma Elżbieta na drugie.
Powrót do góry

kataszaa

PostWysłany: Nie 01-05-2011, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie dałam na drugie. Za dużo potem trzeba się podpisywac w urzędach. Smutna
Powrót do góry

Buncolowa

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi od zawsze podobalo sie imie Magdalena i Laura. Jesli chodzi o chlopcow, to nie zastanawialam sie nad tym. Uśmiechnięta

Osobiscie sama mam dwa imiona Weronika Izabela. Uśmiechnięta

Podpis ` Przepraszam, ze jestem soba.

Ostatnio zmieniony przez Buncolowa dnia Wto 28-06-2011, 10:43, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Anna26

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam dwa imiona, Anna, Katarzyna. Rodzicom oby dwa się podobały. Nie mogli się zdecydować, o kolejności zadecydowały pielęgniarki położne w szpitalu- tak im pasowało i tak zostało.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam jedno imię, wszyscy w mojej rodzinie mają jedno i ogólnie w moim towarzystwie każdy ma jedno. Nie przyjeło się nadawanie dwóch imion. Czasami jak zobaczę czyjś podpis i dwa imiona, to tak dziwine wygląda. Bardzo szczęśliwaZłośliwa
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mój Grzesiek ma dwa imiona Dariusz Grzegorz. I co dziwne to drugie przyjęło sie u niego bardziej, niż pierwsze. Oficjalnie prszedstawia sie Dariusz, a wszędzie (od zawsze w rodzinie, wśród znajomych) mówią na niego Grzesiek. Niedługo wychodzę za mąż i śmiałam się,że Dariusz tak obco brzmi Bardzo szczęśliwa

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podobno nie powinno się mówić do człowieka po jego drugim imieniu. Bo będzie miał życie skomplikowane. Złośliwa
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek nigdy nie słyszałam o tym, o takim powiedzeniu, przesądzie.
Ale może mieć skomplikowane-bo ze mną Bardzo szczęśliwa Bardzo uśmiechnięta Super!

Powrót do góry

Maja_82

Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna26 napisała:
A mój Grzesiek ma dwa imiona Dariusz Grzegorz. I co dziwne to drugie przyjęło sie u niego bardziej, niż pierwsze. Oficjalnie prszedstawia sie Dariusz, a wszędzie (od zawsze w rodzinie, wśród znajomych) mówią na niego Grzesiek. Niedługo wychodzę za mąż i śmiałam się,że Dariusz tak obco brzmi Bardzo szczęśliwa

Podobnie jest z moją mamą, tata się śmiał, że chodził z Alicją, a ślub wziął z Sabiną. Złośliwa
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj, tylko tak słyszałam. Nie koniecznie musi się sprawdzać. Złośliwa Chociaż mój kolega ma na imię Adrian a na drugie Wiesław. I nikt nigdy inaczej nie powiedział do niego jak Wiesio. Złośliwa I straszne życie ma ten chłopak. Złośliwa
Ale to może tylko zbieg okoliczności. Puszcza oko
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Podobno nie powinno się mówić do człowieka po jego drugim imieniu. Bo będzie miał życie skomplikowane. Złośliwa

Jasne - a ci do których się mówi używając pierwszego imienia, mają sielskie i nieskomplikowane życie. Przewraca oczami
Widzę że te przesądy coraz głupsze się robią. Złośliwa

Dzastek, a nie znasz innych ludzi którzy mają straszne życie? Czy tylko ten jeden chłopak? Śmiejąca się

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ehh Van. Ty zawsze wszędzie coś znajdziesz. Złośliwa
No pewnie, że znam. Nawet sama mam jedno imię i jakoś nie mam sielsko- anielsko.
Tylko słyszałam taki zabobon- nie wymyśliłam go. Złośliwa
Powrót do góry

milka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 28-06-2011, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A tak na prawdę po co ludziom po dwa imiona? Ja mam jedno i swoim potomkom też zamierzam dać po jednym.

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Imię dla dziecka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Skocz do: