Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Drukarnia w Łodzi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ślub i Wesele
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
basiab

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sro 29-05-2019, 6:42    Temat postu: Drukarnia w Łodzi Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sama zaprojektowałam zaproszenia na swój ślub. Doradzicie jakąś dobrą drukarnię w Łodzi w ktorej mogę to wydrukować?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Isia

PostWysłany: Sro 29-05-2019, 8:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam wydrukowanie w Fingerprint:
https://www.fingerprint.pl
Najlepszy punkt tego typu w okolicy - specjalne zamówienia z krótkim terminem oczekiwania, zawsze porządnie i za rozsądną cenę

Zamówienie możesz złożyć:
osobiscie
telefonicznie
czy mailem

Swoją drogą pochwal się tutaj jakie zaproszenia wymyśliłaś Uśmiechnięta Sama obecnie jestem na etapie planowania swojego wesela i jeśłi chodzi o zaproszenia to mam totalną pustkę w głowie i w sumie to nie wiem na jakie mam sie zdecydować....
Powrót do góry

malusia88

PostWysłany: Sro 12-06-2019, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi znajomi ostatnio polecili druk cyfrowy oferowany przez drukarnię Cuddruk. Właśnie znalazłam już dla siebie odpowiednią ofertę u nich https://cuddruk.pl/ksiazki.html#oferta . To co mi się podoba, że szybko realizują zamówienie i można zamówić nawet jeden egzemplarz takiej książki. No i oczywiście mimo to cena cały czas pozostaje atrakcyjna.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ślub i Wesele Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: