Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Duchy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rany - jak w "Szóstym zmyśle". Zszokowana Ja bym tak nie chciała.

Osobiście nie wierzę w duchy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja znalazłam taki artykulik

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciekawy ten artykuł.
Powrót do góry

szerry

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no nie wiem czy sie z tym zgodzić trudno mi sie wypowiedziec mnie nigdy zaden nie zqaszkodził ale nie mówie ,że tak nie jest wszystko jest mozliwe
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

szerry a nigdy nie probowalas czegos z tym zrobić? Iść do jakiejś "wróżki" albo coś?

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

brzydka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ta pani Wanda była kiedyś w programie "Rozmowy w toku", a całkiem niedawno mówili o niej w "Uwadze".
Osobiście w duchy wierzę, choć nie miałam bliższych spotkań (na szczęście Bardzo szczęśliwa )
Pani Wandzie jednak nie za bardzo Podejrzliwa
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oooo ta pani Wanda jest niezła...
Ludzi na kasę tak przekręca, że jeju jeju.... Śmiejąca się
Oglądałam chyba na tvp2 program, można powiedzieć, ze o niej... kanciara i tyle... Diablica lub Bardzo wściekła
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Nie 04-02-2007, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Atmosfera tematu przypomina atmosferę horroru... Jest taka mroczna. Kiedyś gdy byłam dzieckiem wierzyłam w duchy i nawet (o zgrozo!) próbowałam je wywoływać... ale to były tylko takie wygłupy. Nie pamiętam by kiedykolwiek mi się to udało.

Nie umiem wprost odpowiedzieć na pytanie czy w duchy wierzę teraz. Natomiast wiem jedno z całą pewnością: są na tym świecie rzeczy, o istnieniu których filozofom się nie śniło i które trudno wytłumaczyć racjonalnie....
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 04-02-2007, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

JUa też wywoływałam duchy, teraz bym tego nie zrobiła.
Moja kuzynka raz wywoływała i nieźle sobie strachy napędziła. Podobno dzieci małe widzą duchy, wczoraj jak byłam u brata, był tam mały chłopiec, ciągle sie przyglądał ścianom i sie uśmiechał. Może widział duchy...
Powrót do góry

szerry

PostWysłany: Nie 04-02-2007, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

znowu o strachach gadacie. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

elizunia

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Pon 19-02-2007, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jej...ale tu powiewa grozą.
Wiecie co? Ja już poważnie sie zaczęłam bać. Ja w ogóle się starsznie boję duchów, ciemności, kiedy jestem sama w domu to często musze spać przy zapalonym świetle.

Kiedys mieszkałam z rodzicami przez kilka tygodni w mieszkaniu mojej babci i prababci. Prababcia już wówczas nie żyła,a babcia była gdzie indziej.
dziewczyny, możecie mi nie wierzyć, ale w nocy obudziło mnie wołanie z kuchni:"Eliza, Eliza". Poważnie. Nie mogło mi się to przyśnić, bo byłam całkowicie przytomna. Wołanie było z kuchni, z za zamnietych drzwi. I ja wtedy poszłam, bo byłam przekonana, że mama mnie woła. Nikog nie było. Cały dom pobudziłam i spałam z kołdrą na głowie.

Inny przypadek: Szłam kiedys z imprezki o 3 w nocy (było ciemno i ja byłam całkowicie trzeźwa) z kolegą i co widzę? Ze właśnie o 3 w nocy jakiś pan w czapce Włoczykija z muminków i wielkiej płachcie, stoi nad rzeczką i łowi ryby. A to był jeden dzień przed Sylwestrem i snig był po kolana. Ja mówię :" Grzechu, tam ktoś jest" A on " gdzie" Ja:" No tam" Taka rozmowa trwała kilka minut, ja jestem święcie przekonana, że ktoś tam był. Może nie duch, więc co?
A może to famorgana?

A co Dziewczyny myślicie na temat snów? Jeszcze nie ejstem obeznana w tym forum i nie wiem czy jest tez tak temacik.
Jak to jest? Wierzycie w sny? Myślicie, że się spełniaja? czy to tylko fikcja?

ja do dziś pamietam swój sen. to było niesamowite. Śniło mi się, że siedziałam na grobie swojej rodzinie, takim dużym. Patrzyłam na cały cmentarz i na napis na grobie" Eliza C...zmarła żyjąc lat 62 (albo 63, własnie tego nie pamietam)" Myślicie, rzeczywiście, ze tyle jest mi dane pożyć?
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 19-02-2007, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej, witaj na forum. Sny są tutaj:

http://www.forum.kobiet.pl/sny-t45409.html
Powrót do góry

elizunia

PostWysłany: Pon 19-02-2007, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiki
Dziekuje Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

wsooo

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 20-02-2007, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Osobiście wierzę w to że osoby zmarłe mają jakieś odniesienie w naszym późniejszym życiu. Jednak ja najbardziej opieram się na sennikach wierzę w znaczenie snów, a wy co o tym myślicie????
Powrót do góry

LeeLoo

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 05-01-2008, 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio dowiedziałam się ciekawej rzeczy.
S. kiedyś mi mówił, że tu gdzie jest wybudowane jego osiedle stał kiedyś cmentarz niemiecki. Nie wierzyłam mu, ale zaczęłam szperać w internecie i znalazłam ciekawą stronkę, na której jego słowa niestety się potwierdziły. Jest tam nawet zdjęcie byłej kostnicy stojącej w okolicy bloku mojego S., a w szkole naprzeciwko jego okien był szpital.
Kurcze jak jego kumpel mieszkający obok w bloku mówił, że u niego w domu straszy i nic nie pomaga to ja nie wierzyłam.
Podobno nawet na ich osiedlu grasowała "czarna ręka szatana". Chodziła sobie taka czarna ręka i ludzi straszyła doprowadzając ich do obłędu, parę osób wyskoczyło nawet przez okno albo w inny sposób popełniało samobójstwo. Dopiero gdy parę lat temu sprowadzono na ich osiedle światowej sławy egzorcystów wszystko się trochę uspokoiło. Gdyby to mówił sam S. to bym go wyśmiała, ale potwierdziła to nawet jego mamuśka i siostra, a nawet te zdjęcia które znalazłam w necie.
Tato S. pracował przy budowie tego osiedla i wywożąc gruz wywozili także mnóstwo kości.
Teraz boję się u niego spać, a on mnie jeszcze straszy, że coś chyba znowu zacznie się dziać, bo ni z tego ni z owego wszystkie drzewa na podwórku zaczynają usychać.

Ja jeszcze jak S. nie znałam, miałam ok.16lat byłam na takich dniach katolickich w klasztorze we Wrocławiu razem z trzema koleżankami z klasy. Położono nas zamiast w pokoju, to już miejsca zabrakło i na takiej dużej auli. Stałe bywalczynie szeptały tylko między sobą, że wolałyby do domu wrócić niż w tej auli spać. W nocy nie wiem już czy to mi się śniło czy to była prawda, ale wydawało mi się, że coś usiadło mi na klatce piersiowej i zaczęło mnie dusić Zszokowana Obudziłam się zlana potem. W ogóle podłogi tam skrzypiały, obok łóżka stało krzesło i miałam wrażenie jakby ktoś co rusz na nie siadał(zresztą co jakiś czas i ono skrzypiało), moja przyjaciółka i druga z dziewczyn widziały czyjąś twarz na szybie.
Może to wszystko było tylko głupią wyobraźnią nastolatek, ale przyznam się szczerze, że do tej pory jak to wspominam to mam gęsią skórkę i czuję niepokój. A w ogóle od tamtej pory zauważyłam, że mój stan zdrowia się pogorszył, wykryto u mnie to jelito wrażliwe i całkiem zaczęłam się sypać.

Moderatorki przepraszam za powielenie tematu, naprawdę nie zauważyłam

Podpis Aresek w serduszku moim na zawsze...
Kocham Cię malutki Płacze
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

Skocz do: