Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Duchy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CyberMycha

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 01-07-2008, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wierze w duchy.. Mój dziadek zmarł kilka dni po moich 18-nastych urodzinach.. Byłam z nim bardzo związana i dlatego też bardzo przeżyłam jego śmierć.. Kilka dni po pogrzebie, gdy spałam- nad ranem coś mnie obudziło.. Poczułam chłód na całym ciele i nie wiem skąd, ale odrazu wiedziałam, że to mój zmarły dziadek do mnie przyszedł.. Może się chciał pożegnać?? Oprócz chłodu, który poczułam na ciele, zamarłam.. Nie mogłam się ruszyć ani nic powiedzieć.. żeby było ciekawiej, po chwili poczułam na swoim ramieniu "jego" dłoń.. Poruszał moim ramieniem przy tym mówiąc: Agataaa.... Agataaa... Chciał abym się odwróciła, być może z nim porozmawiała itd.. poruszał moim ramieniem tak parę razy.. Ale tak jak pisałam byłam przestraszona i sparaliżowana ze strachu i nic nie zrobiłam.. Jedyne, co to mówiłam w myślach (do dziadka) - "Idź sobie... Idź sobie..." Chyba to usłyszał, wyczuł, że nie chcę z nim rozmawiać itd.. Przestał mnie ruszać i czułam jak się oddala.. Gdy odszedł ode mnie trochę dalej, strach i paraliż powoli mnie opuszczał, więc się odwróciłam w jego stronę i wiecie, co?? Zobaczyłam go jak się oddalał, a jego postać była jak mgła.. Przezroczysta mgła.. I od tamtej pory już do mnie nie przyszedł.. Nie wiem, w jaki sposób, ale ludzkie dusze wraz ze zmarłymi duszami- gdy obcują razem, wyczuwają się i porozumiewają ze sobą.. Nie potrafię opisać, w jaki dokładnie sposób.. Ale między mną a moim dziadkiem coś takiego się wydarzyło..
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 01-07-2008, 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale mnie ciarki przeszły... Zszokowana

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 01-07-2008, 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

CyberMycha,mam ciary na plechach,moze dlatego ze przezyłam to samo.Jak tesciowa zmarła i siedziałam nad jej trumna ,to cos mi dmuchało w prawe ucho mroźnym powietrzem,nie było przeciągów, wiec co to było? ona...siedziała koło mnie...jestem tego pewna, byłam sparalizowana i wyszłam z pokoju....
Powrót do góry

CyberMycha

PostWysłany: Wto 01-07-2008, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki Nie jesteśmy same Uśmiechnięta Dobrze, że jest ktoś kto przeżył prawie to samo co ja i Ty.. Bo to oznacza, że nie zwariowałyśmy i piszemy prawdę.. Uśmiechnięta Chyba czytałam Twój post i w 100% Ci wierzę.. Bardzo uśmiechnięta Takie przypadki są możliwe.. naprawdę.. To się zdarzyło nie tylko nam.. tylko, że nie każdy o tym "głośno" mówi, a szkoda.. Smutna
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 01-07-2008, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bo nie każdy w to wierzy......ja wierze........
Powrót do góry

CyberMycha

PostWysłany: Wto 01-07-2008, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie... Wiesz, tak naprawdę kto, tego nie przeżyje raczej nie będzie wierzył, w to co mówisz.. Smutna Tak samo było ze mną.. Myslisz, że mi ktoś uwierzył jak powiedziałam o tym w domu??Niee.. Bardzo smutna Niby Mama była pod wrażeniem, i zdawało się, że mi wierzy.. ale to raczej mało prawdopodobne..
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 01-07-2008, 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:
Bo nie każdy w to wierzy......ja wierze........

Ja tez wierze, bo tez przezylam cos podobnego.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

CyberMycha

PostWysłany: Wto 01-07-2008, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka no to opowiadaj co przeżyłaś Uśmiechnięta poczytamy z miłą chęcią Uśmiechnięta
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 01-07-2008, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Raczej z dreszczem na plecach.....
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 01-07-2008, 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:
Raczej z dreszczem na plecach.....

Wiki, dlaczego z dreszczem na plecach? Przecież w żadnej z tych historii duchy, czy cokolwiek to było, nie miały złych zamiarów. Zamanifestowały tylko swoją obecnośc. Chciałabym czegoś takiego doświadczyc.
Powrót do góry

CyberMycha

PostWysłany: Wto 01-07-2008, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Wiki, dlaczego z dreszczem na plecach? Przecież w żadnej z tych historii duchy, czy cokolwiek to było, nie miały złych zamiarów. Zamanifestowały tylko swoją obecnośc. Chciałabym czegoś takiego doświadczyc.

Tak jak pisze Jowita nie ma się czego bać, jeśli duch nie ma złych zamiarów.. Tylko jak go wyczuć, co on od nas chce, jakie ma zamiary itd?? Ja się bałam.. To był pierwszy raz.. może to dlatego.. I podejrzewam, że każdy kto przeżywa coś podobnego pierwszy raz, jednak trochę się boi.. I myślę Jowita, że w Twoim przypadku nie było by inaczej, gdyby nie spodziewanie,w najmniej oczekiwanym miejscu i czasie, odwiedził Cię czyjś duch.. Uwierz mi.. Ze mną było tak samo.. Gdybym drugi raz przeżyła coś podobnego, nie zaprzeczam, że bym się nie bała.. to się dzieje automatycznie.. Jak Cię złapie ten strach i paraliż przed "nieznanym" raczej mało możesz zrobić, nie mówiąc o opanowaniu tego strachu i uspokojeniu się..
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 01-07-2008, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

CyberMycha, może wcale bym się nie bała. Zdarzyło mi się kiedyś zobaczyc coś, co wyglądało podobnie jak w Waszych opisach. Do tego doszła wyobraźnia, która spowodowała, że poczułam chłód i dziwny powiew. Dopiero rano zorientowałam się, że efekt ducha został spowodowany lustrem, szlifowanym szkłem na żyrandolu i smużką światła latarni wpadającą przez szparkę w zasłonach. Bardzo szczęśliwa
Byłam raczej zaciekawiona i lekko podekscytowana, pomimo, że oprócz mnie nikogo nie było w domu. Od tej obserwacji "ducha" w końcu zasnęłam.
Powrót do góry

CyberMycha

PostWysłany: Wto 01-07-2008, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita Widocznie masz stalowe nerwy Puszcza oko Ale tak jak piszesz dużą rolę odgrywa nasza wyobraźnia itd.. Uśmiechnięta pozdrawiam! Uśmiechnięta
Powrót do góry

Wisienkaa

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 18-07-2008, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wierzę w duchy. U nas w domu jest stary zegar kukułka, Moja Babcia bardzo go lubiła, i na jakis tydzień przed śmiercią Babci co noc wskazówki tego zegara się zatrzymywały, bo były odkręcone, po śmierci Babci to ustało..i myślę ze to ma jakis zwiazek
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 21-07-2008, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja wierzę...ale też troszkę nie chciałabym wierzyć, bo się boję

jak zmarł Mój dziadek kilka lat temu, prosiłam go przy modlitwie, żeby do mnie nie przychodził bo się bardzo boję..uszanował to
ale moja mama słyszała i widziała...dziadek przyszedł tej nocy usiadł na łóżku w moich nogach, a zaraz potem słyszała kroki i otwarcie, po czym zamknięcie drzwi..normalnie jakby ktoś wyszedł...

tu też przykład dziadka.
Brat cioteczny skręcił nóżkę i bardzo płakał, żeby mu ktoś pomasował...
ciocia szukała bandaży i maści w innym pokoju ciągle mówiła, że zaraz przyjdzie bo znaleźć nie może...
i nagle mały ucichł ...
po czasie jak ciocia poszła do pokoju Brat patrzył w kierunku drzwi i się uśmiechał, ciocia spytała co się stało?
a On: Patrz dziadek przed chwilą przeszedł obok Ciebie i poszedł do drzwi..pomasował mi nogę...
ale ciocia się odwróciła i nikogo nie było..
brat nie kłamał bo ma juz 10 lat.

jest wiele takich historii, które jak się o nich mówi przerażają ale też napawają ciekawością...

z dreszczykiem czytałam też Wasze posty..
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

Skocz do: