Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Duchy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 19-01-2007, 21:45    Temat postu: Duchy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cały czas mnie korciło,zeby założyć ten temat. Temat o duszach zmarłych. Wierzycie,ze jak bliska osoba umrze, to jest koło nas, opiekuje sie, ostrzega itp.?
Ja wierze.
Jak teściowa zmarła,leżała w trumnie, a ja siedziała we dwoje z mężem sami, to poczuła mmroźny powiew w moje ucho. Nie było ani przeciągów ani mrozu. Jestem pewna,że usiadła koło mnie.
Jest dużo takich przypadków, np. mojej kuzynce za każdym razem jak ma cos sie stać, to sie u nie dziwne rzeczy dzieją, np. wraca do domu a wszystkie szafki pootwierane albo zabawki same grają, albo słychać w kuchni krojenie nożem itp. Miałyscie jakieś przeżycia z tym związane/
jak bedziecie miały chwilke to napiszcie. Ja wierze w duchy i mnie to bardzo interesuje, wręcz sie ich boje...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 19-01-2007, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aż mnie zimno przeszyło jak przeczytałam to, co napisałaś...

Ja nie wierzę w duchy, ale na wszelki wypadek wolę nie mówić o nich źle żeby im się nie narazić Śmiejąca się .

Moja babcia zmarła, kiedy moja mama miała 7 lat. Kilkanaście lat później babcia ukazała się mamie w przedpokoju. Mama stała i patrzyła na babcię, ale kiedy chciała się ruszyć żeby jej dotknąć to babcia zniknęła. Straszne to...

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 19-01-2007, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Własnie o takie doświadczenia mi chodzi. wiem,ze to przerażające, ale ludzie,którzy to przeżyli dają sobie ręke obciąć,że mówią prawde.
Powrót do góry

Kasia

Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 20-01-2007, 0:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajną porę sobie wybrałam na przeczytanie Twojego posta, wiki Puszcza oko A miałam iść na dwór palić Cool
Ja wierzę w to, że mój dziadek (ojciec mojej mamy), który zmarł 19 lat temu czasami do nas przychodzi. Ale nie boję się tego, bo dziadek nas bardzo kochał i wiem, że nie zrobiłby nam krzywdy.
Może to głupio zabrzmi, ale wiem, że Ala go widziała. Kilka razy było tak, że Ala zapatrzyła się gdzieś w przestrzeń i się uśmiechała, albo coś mówiła w tamtym kierunku. Odnosiło się wrażenie, że ktoś tam stoi i ja wiem, że to był On.
Mój tato miał kiedyś straszną przygodę ze swoim ojcem. Jego ojciec zmarł, jak tato miał 7 lat. Moja siostra, jak się urodziła, była bardzo poważnie chora. Którejś nocy dziadek przyszedł do mojego taty i chciał, żeby tato mu dał na ręce moją siostrę. Tato powiedział, że nie. Kłócili się tak chwilę, bo dziadek bardzo chciał ją przytulić, ale tato był uparty i nie dał jej. Powiedział, że jak mu ją da, to on jej nie odda. I dziadek odszedł. Mój ojciec do dziś nie potrafi powiedzieć, czy to był sen, czy jawa.

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa

Ostatnio zmieniony przez Kasia dnia Sob 20-01-2007, 12:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 20-01-2007, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ze małe dzieci widzą swoje babcie czy dziadków zmarłych-jestem przekonana na 100%.
Powrót do góry

Jewel

Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Czw 25-01-2007, 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój kolega zakłada alarmy i kamery przemysłowe na dużych magazynach. I pewnego razu przyszli rano zobaczyć nagranie i oczom nie wierzył. Widział białe smugi, które krążyły obok hali. Mówił, że to były duchy, które nie przechodziły przez przeszkody tylko je omijały. Przez bramę nie przechodziły tylko górą ją omijały aha i jak słyszały jakieś auto, które przejechało to uciekały. Nie wiem czy to jest prawda ale właściciel zabrał nagranie i wysłał gdzieś do ekspertyzy.

Ja nie mogę oglądać programu NIE DO WIARY bo potem się boję.

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

szerry

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no skoro juz poruszyłyście ten temat- to wam powiem ,choć pewnie sie bedziecie śmiały w monitory ,ale cóz .
Ja wierze i to mocno -dlaczego nie tylko dlatego ,że ktos tam je kiedys moze widział , moze miał jakis kontakt taki czy inny.
Ja poiprostu- je widze i to bardzo często - dla mnie to normalne jest -mam taki dar czy ja to tam nazwiecie!
Nie jest to fajne bo trzeba sie do tego przyzwyczaic niestety ,ze stoja tuz obok. Czasem przychodza i jak nie chce nic zadziałac tz udaje ,ze ich nie widze to sa naprawde uparte przychodzą po kilka razy. One domagaja sie uwagi i tyle -moze im to jakoś pomaga-nie wiem ale tak mam. Wiem teraz mnie macie za wariatke -ale trudno przyzwyczaiłam sie . Skonsternowana Skonsternowana
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zszokowana Zszokowana Zszokowana Szerry sama nie wiem co mam o tym myśleć.... Skonsternowana
A jak te duchy wyglądają??? Podejrzliwa Tak jak ludzie?? Podejrzliwa
Powrót do góry

szerry

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

normalnie tak jak postacie sa tylko takie dziwne jakby nie posiadały nastrojów -wiesz o czym mówie- tz ani nie sa złe ani sie nie usmiechaja poprostu stoja i patrzą .Moze one chca uczestniczyć w zyciu dalej nie wiem! moze to sa dusze ,które nie chca sie pogodzić z tym ,ze musza odejść nie wiem i nie zastanawiam się bo to idzie zwariowac
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

w jaki sposób ty dajesz im tą uwage? Mówisz do nich? Nie boisz sie? Nie denerwuje Cie że sie patrzą jak robisz różne rzeczy?
Może masz nawiedzony dom, może tam ktoś tam zmarł?
Powrót do góry

szerry

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiesz co nie wiem moze ale mi sie to zdażało i tez w moim domu rodzinnym siostra mówiła mi ze ja musze miec jaks aure czy cos takiego ale wszyscy sie smiali od małego ze mnie wiec przestałam o tym mówic i udawałam ze nic takiego sie nie dzieje ,ze tego nie ma! teraz poprostu nie zastanawiam sie jak sie zjawiaja i mam w miare dzien to poprostu ich zauwarze wiesz tak jakbym popatrzyła na ciebie i jak cos robie to staram sie od czasu do czasu spogladac to sa ze mna tak chilke potem odchodza nagle patrzysz a nikogo nie ma i wtedy czasem mam wrazenie ze to sie nie dzieje ze nigdy nic takiego nie miało miejsca. a czasem kiedy nie zwracam uwagi to stoja i stoja i patrza i patzra czasem gadm ale bardziej do siebie niz do nich tak dla odwagi. Nigdy mi nic nie zrobiły i nie sadze by chciały ale ludzki strach mi nie pozwala sie przemóc.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym sie bała być sama!
To są takie same postacie czy za kazdym razem inne? Może powinnaś do nich cos mówić, może czekają na to . Aż mnie ciarki przechodzą...
Powrót do góry

szerry

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

różnie raz mi sie zdazyło ,że przyszła kobieta ,która juz wczesniej była ale teraz przyszła w towarzystwie drugiej kobiety ale tylko raz tak miałam raczej pojawiaja sie pojedynczo. w te wakacje widziałam dziewczynke -nigdy wczesniej dzieci mi sie nie pokazywały! to było na mazurach u mijej ciotki! ale nikomu nie powiedziałam ona kiedy na nia spojrzałam to wskazała na mnie palcem i wyszla! wtedy to miałam pietra jak nic.ale tak to spoko mówie kwestia przyzwyczajenia.boje sie ze jak zaczne gadc to moga cos chciac i co wtedy!!!!?
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niesamowite. Aż trudno uwierzyć. Ja akurat wierze w duchy i to mnie interesuje.
Powrót do góry

szerry

PostWysłany: Pon 29-01-2007, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiesz co powiem ci,ze to jest niesamowite bo teraz sobie przeczytała twój profil i ja sie urodziłam 3 marca !!!!! a ty 4 woooow i ja tez jestem ryba!!!!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

Skocz do: