Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dwoje do poprawki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 23-09-2012, 11:44    Temat postu: Dwoje do poprawki Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po wielu latach małżeństwa Kay (Meryl Streep) chce na nowo podsycić atmosferę uczuć w swoim małżeństwie. Bohaterka dowiaduje się, że w Great Hope Springs przebywa specjalista zajmujący się relacjami partnerskimi, Bernie Feld (Steve Carell). Kay postanawia nakłonić swojego sceptycznie nastawionego męża, Arnolda (Tommy Lee Jones), by wyruszył wraz z nią na intensywną terapię małżeńsko-seksualną. Wyprawa ma pomóc małżonkom pozostać razem.

Wybieracie się? Ja idę jutro z T. Zdziwiłam się trochę, że zdecydował się iść ze mną na taki bardziej babski film, ale obsada go przekonała. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anyod

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Nie 23-09-2012, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam iść w zeszłym tygodniu, ale jednak wylądowałam na "Tedzie", ponieważ bardziej godzina seansu mi odpowiadała. "Dwoje do poprawki" jest jednak wśród piorytetów filmów, które zamierzam w najbliższym czasie obejrzeć. Daj znać po powrocie z kina jak wrażenia. Uśmiechnięta

Dodam jeszcze, że Meryl Streep jest moją idolką bez dwóch zdań, a w "Żelaznej damie" przeszła samą siebie, dlatego w "Dwoje do poprawki" liczę na to samo!Uśmiechnięta

Podpis "You must give up the life you planned, in order to have the life that is waiting for you" - Joseph Campbell
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 23-09-2012, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obejrzyj sobie 'It's complicated'. To chyba będzie w podobnym klimacie do tego i na pewno Cię Streep zauroczy też. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Anyod

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 23-09-2012, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ok, dzięki! A jutro i tak czekam na relację z seansu, być może przekona mnie to do ponownego wybrania się do kina w celu zobaczenia Meryl, a nie tylko oglądnięcia filmu w internecie:P W Tobie moja nadzieja:D Udanego filmu!

Podpis "You must give up the life you planned, in order to have the life that is waiting for you" - Joseph Campbell
Powrót do góry

zielonookaa

PostWysłany: Pon 24-09-2012, 9:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chęci na wybranie się na to do kina oczywiście są. Jednak czasu nie ma zbyt wiele, więc nie wiem czy nie pozostanie mi moje domowe, internetowe kino. Złośliwa

Podpis 25.09.2011r. :*
Powrót do góry

Anyod

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 25-09-2012, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gieniusia - i jak wrażenia po filmie? Uśmiechnięta

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 25-09-2012, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anyod nie byliśmy, bo się nie wyrobiliśmy. Smutna

Powrót do góry

Anyod

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 25-09-2012, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Buuu. Złośliwa A ja tu czekam na recenzję i się doczekać nie mogę! Złośliwa Szkoda w takim razie, mam nadzieję, że jeszcze będzie Wam dane obejrzeć Meryl w akcji. Bardzo szczęśliwa Pozdrawiam.

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 02-10-2012, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byliśmy wczoraj. Uśmiechnięta Nie powiedziałabym, że to do końca komedia, dialogów do śmiechu było niewiele. Ale za to świetny scenariusz, świetna gra aktorska i został poruszony ważny temat, czyli kryzys w małżeństwie. Przez ponad połowę filmu siedziałam smutna i płakać mi się chciało i nie miałam nadziei na happy end, ale jednak był. Niewymuszony, nie przesłodzony, wywołujący uśmiech na twarzy.
I po raz kolejny przekonałam się, że filmy z Meryl Streep są zawsze dobre. Uśmiechnięta

Powrót do góry

Anyod

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 02-10-2012, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

geniusia - czyli jednak polecasz. Bardzo szczęśliwa? Czy możesz śmiało stwierdzić, że jako fanka Meryl Streep, po tym filmie moje uczucie do niej będzie jeszcze silniejsze. Bardzo szczęśliwa? Chyba się jednak wybiorę!

Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 06-01-2013, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obejrzałam wczoraj, tez nastawiałam się na komedię, ale wg mnie to raczej dramat był. Mimo to film mi się podobał. Poruszył problem, który w dzisiejszych czasach dotyczy nie tylko małżeństw z tak długim stażem, ale często też młodych małżenstw czy par. Polecam obejrzeć!

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 06-01-2013, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałam ostatnio, oczywiście też się nastawiałam na komedię, nawet obiecałam K., że się trochę pośmieje a tu lipa. Złośliwa On się trochę wynudził, dla mnie film był świetny. Polecam!
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 13-01-2013, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Film bardzo mi się podobał, gra aktorska świetna, temat poruszony naprawdę ciekawie i też uroniłam łezkę.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: