Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dyskoteka, pub czy domówka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dedorena7

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 14-06-2014, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To się chyba z czasem zmienia, najpierw były disco, potem puby a na starość zostają domówki Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Julianka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 27-06-2014, 15:32    Temat postu: Dyskoteka, pub,czy domówka Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystko zależy od sytuacji,co to ma być i kto będzie na danej imprezie.
Powrót do góry

pankejk

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 12-09-2014, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Domówka, nigdy nie przepadałam za dyskotekami, a i za pubem co raz mniej Puszcza oko
Powrót do góry

marbisek

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pon 03-11-2014, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie domówka, ale czasami z koleżankami do pubu na piwko też się wyskoczy.
Powrót do góry

greeneye119

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 16-12-2014, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem pub jest najlepszy Bardzo szczęśliwa Disco najmniej mi odpowiada ;p

Podpis "Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość."
Powrót do góry

fiana

PostWysłany: Pon 29-12-2014, 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie najbardziej odpowiada domówka, bo wstęp tam mają tylko osoby wybrane, ale najczesciej jesteśmy w pubie, bo wychodzi taniej niż dyskoteka

Podpis Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
Powrót do góry

wypalona29

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 18-01-2015, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zdecydowanie wole posiedziec w domu w gronie znajomych UśmiechniętaUśmiechnięta jakos na wyjscia nie mam ochoty...może jestem z abardzo zmeczona praca i codziennymi obowiązkami??

Podpis My kind of love
Powrót do góry

Galina90

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 10-02-2015, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio domówka Bardzo szczęśliwa kiedyś tylko impreza Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

malakobietka

PostWysłany: Wto 17-02-2015, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepiej impreza w klubie a potem domówka Uśmiechnięta
Powrót do góry

leszczyńska

PostWysłany: Nie 22-02-2015, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nienawidzę dyskotek, ale uwielbiam domówki! Z moim lubym oczywiście Uśmiechnięta
Powrót do góry

supercaro

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pon 23-02-2015, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię domówki za to, że ma się tam pełną kontrolę nad listą gości, muzyką, menu itp. Ale od czasu do czas fajnie jest pójść na mecz do pubu, żeby poczuć wspólne emocje Puszcza oko
Powrót do góry

różyczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 23-02-2015, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja chyba powoli wyrastam z dyskotek. Coraz częściej dostrzegam walory domówek.
Powrót do góry

Ala002

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 23-02-2015, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze wolałam domówki. Jakoś bardziej kameralnie.
Powrót do góry

Gocha26

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 12-05-2015, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też lubię posiedzieć w domu, jest bardziej spokojne, a tez można potańczyć coś fajnego zorganizować w swoim gronie...
Powrót do góry

Wellness

PostWysłany: Sro 27-05-2015, 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedys najbardziej lubilam jezdzic na jakies dyskoteki, w ostatnim czasie wole do jakiwgos pubu pojsc , spokojnie usiasc, wypic drinka. A domowki zawsze byly dla mnie ekstra i sa do tej pory - babski wieczor w takiej formie plus winko -ekstra:-)
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

Skocz do: