Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dyskoteka, pub czy domówka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 10-02-2007, 8:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z moim R. chodziliśmy na jedną naszą ulubioną dyskoteke co sobote. A było to 7 lat temu Zakłopotana , wszyscy sie tam znali i razem bawili. teraz jest tam sporo 13 latków i nie chodze. Ale kiedyś dla mnie sobota bez disco była stracona.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 10-02-2007, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
teraz jest tam sporo 13 latków i nie chodze

I w tym jest problem, że teraz na dyskoteki chodzą dzieci... Smutna
Małe Lolitki wytapetowane i odstrzelone, normalnie jak z teledysków na Vivie. Bardzo smutna
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 11-02-2007, 3:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ula i ciekawe, ze nikt nie sprawdza im dokumentow jak kupuja alkohol czy fajki...
Powrót do góry

Jewel

Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Nie 11-02-2007, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie sprawdzają bo się zrobią na 28 lat i nikt ich nie pyta ale za to mnie w Gorzowie wczoraj nie wpuścili bo nie miałam dowodu a obok mnie weszła szesnastka Diablica lub Bardzo wściekła

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

gabi32

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 12-02-2007, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

tu sie z wami zgodze , ostatnio bylam jakies 1.5 roku temu i doznalam szoku ... wchodze na sale techno i tancuje , a nagle ktos mnie klepie w ramie i mowi do mnie ''DZIEN DOBRY'' !! ja sie ogladam a tam , z bloku gdzie kiedys mieszkalam nastolatki .... gdzie z ich rodzicami prawie na Ty jestem .. doznalam szoku i stwierdzialam ze stara D*** jestem Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kasia

Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 12-02-2007, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatni raz byłam na dyskotece zanim zaszłam w ciążę. Wrażenia okropne: techno, paraliżujące światła, wszyscy z gwizdkami, ruszali się i wyglądali, jak nakręceni Przewraca oczami Oczywiście średnia wieku: 15. Rozbolała mnie głowa i musieliśmy wracać do domu. Koszmar! Po prostu za stara już jestem Śmiejąca się Śmiejąca się

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

bezbarwna

PostWysłany: Pon 12-02-2007, 20:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jeśli dyskoteki to tylko wiejskie! z disco polo, większością znajomych twarzy na parkiecie, bez techno - do którego zupełnie nie umiem tanczyć ;DD
pub - czasami zajdę.
domówki częściej.
ogólnie jestem teraz w takim wieku, że teoretycznie powinnam bawić się, szaleć i 'korzystać z życia' ;> ale ja po prostu tego nie lubię. podczas kiedy moi znajomi bawią się na imprezach do rana, ja wolę posiedzieć przy jakiejś dobrej książce, w ciepłym domu. i co najważniejsze - wyspać się. ;P
Powrót do góry

pati22

PostWysłany: Pią 06-04-2007, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatni raz na dyskotece byłam dość dawno na początku związku z moim obecnym facetem , więc ponad rok temu, ale jakoś nas nie ciągnie tam. Przeważnie wolimy sobie usiąść sami przy piwku na jakimś fajnym filmie , czy posiedzieć ze znajomymi, wyjść do kina czy posiedziec gdzieś w pubie. Zresztą właśnie tak jak piszecie na dyskotekach bawią się nastolatki a i coraz bardziej niebezpiecznie się robi.
Powrót do góry

Jewel

Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pią 06-04-2007, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pati22 popieram, ja już kupę czasu na baletach nie byłam oprócz niedawnego wyjścia. Wolę posiedzieć w domku przy piwku i obejrzeć dobry film Uśmiechnięta

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

olaja

PostWysłany: Czw 12-04-2007, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Każdą sobotę lub piątek spędzam z moim mężem i ze znajomymi w ulubionym ciągle tym samym pubie! Nie wyobrażam sobie weekendu bez pifka Język
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jewel napisała:
Pati22 popieram, ja już kupę czasu na baletach nie byłam oprócz niedawnego wyjścia. Wolę posiedzieć w domku przy piwku i obejrzeć dobry film Uśmiechnięta

Jewel ale wydaje mi sie, ze nie bylo duzo dzieci tam gdzie my bylysmy?

Ostatnio zmieniony przez Zuzka dnia Pią 13-04-2007, 10:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas wchodzi czas grillowania Złośliwa
Powrót do góry

Kasia

Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:

No właśnie, ja też mam straszną ochotę na grilla Bardzo uśmiechnięta

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kasia napisała:
wiki napisała:

No właśnie, ja też mam straszną ochotę na grilla Bardzo uśmiechnięta

I ja i ja. Złośliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez Bardzo szczęśliwa
Wczoraj odkrylam, ze na wielkich trawnikach, ktore mam niedaleko domu, ludzie robia sobie grile Podejrzliwa Wiec jak mnie bardzo przycisnie spakuje kocyk, grila i pojde na trawke Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

Skocz do: