Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dyskoteka, pub czy domówka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Ja tez Bardzo szczęśliwa
Wczoraj odkrylam, ze na wielkich trawnikach, ktore mam niedaleko domu, ludzie robia sobie grile Podejrzliwa Wiec jak mnie bardzo przycisnie spakuje kocyk, grila i pojde na trawke Puszcza oko

Ja mam podwórko, a raczej podwóreczko Puszcza oko Ale już tam grillowaliśmy w zeszłym roku. A teraz chciałabym jeszcze z niego skorzystać, bo do końca maja chcemy zmienić mieszkanie i może być tak, że nie będziemy mieli możliwości zrobić grilla. No, chyba, ze w parku Puszcza oko

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam tyle zielonego miejsca przed domem,że bym mogła zrobic grilla dla całej wioski Bardzo szczęśliwa , tylko grill stary do wymiany Puszcza oko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 13-04-2007, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiki napisała:
Ja mam tyle zielonego miejsca przed domem,że bym mogła zrobic grilla dla całej wioski Bardzo szczęśliwa , tylko grill stary do wymiany Puszcza oko

Wiki nam sie konczy w lipcu umowa na norke i jesli bedziemy zmieniac to na cos bo bedzie mialo choc maly, ale bedzie trawniczek Puszcza oko
Powrót do góry

Jewel

Zodiak chiński: Świnia
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Sob 14-04-2007, 8:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Jewel napisała:
Pati22 popieram, ja już kupę czasu na baletach nie byłam oprócz niedawnego wyjścia. Wolę posiedzieć w domku przy piwku i obejrzeć dobry film Uśmiechnięta

Jewel ale wydaje mi sie, ze nie bylo duzo dzieci tam gdzie my bylysmy?

Tam akurat nie bo to taki lokal, nie chciałam żebyśmy posżły tam gdzie gównarzeria lata Uśmiechnięta

Podpis Serduszko Razem od 11.02.2005 Serduszko
Powrót do góry

agaat

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 12-05-2007, 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi najbardziej podchodzi pub. Domówka też może być. NIe przepadam za dyskotekami i clubbingiem, dlatego naprawdę rzadko w ten sposób spędzam czas. Najczęściej chodzę do klimatycznych knajpek, gdzie można spokonie się czegoś napić. pogadać, posłuchać dobrej muzyki. Uśmiechnięta Dyskoteki są nie dla mnie - mam wrażenie, że z nich wyrosłam, bo jeszcze w liceum chętnie chodziłam. Na studiach zdecydowanie mi to przeszło. Puszcza oko
Powrót do góry

Różowa Pantera

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 31-10-2008, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na dyskoteki chodziłam jak miałam 16-20lat, potem wolałam puby, a teraz lubię tylko domowe imprezy w swoim gronie (pewnie się starzeję) i żałuję, że nie mam już 18lat...
Powrót do góry

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 02-11-2008, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam identycznie jak Różowa Pantera i również poczucie, że się starzeję.

Ale mam dziecko i w tej sytuacji do pubu raczej nie wyskoczę dlatego lepiej jak zostaniemy w domu naszym lub czyimś.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 02-11-2008, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My lubimy sobie czasem wyjść do pubu czy to we dwoje, czy ze znajomymi. Jeśli chodzi o imprezy, to za dyskoteką nie przepadam i preferuję domówki, ale ich dość mało.
Powrót do góry

Milk

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 03-11-2008, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś preferowałam dyskoteki, teraz zmierzam raczej w stronę pubów lub domówek. Domówki mi odpowiadają chyba nawet bardziej.

Ostatnio byłam na dyskotece....hm...zawyżałam średnią wieku Zakłopotana

Podpis najlepsze wciąż musi przyjść, na lepsze wciąż czekasz Ty...
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 03-11-2008, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O ,ze sto lat nie byłam na dyskotece.
Za panny to ,co sobotę bawiłam sie w takich miejscach.
Teraz jakoś nie mam takiej potrzeby.Może ze dwa razy od ślubu(6lat) używałam tego typu rozrywek.
Chyba się zestarzałam .Szybko ,co Bardzo szczęśliwa .

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 03-11-2008, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na początek domówka a jak się towarzystwo rozkręci to wówczas dyskoteka (obecnie zwana klubem). Puby - jak najbardziej ale te na takie pogaduchy, najczęściej przy kuflu wybornego piffka.
Powrót do góry

magduunia

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 06-11-2008, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja natomiast uwielbiam domówki moi znajomi tez i co jest bardzo mile najbardziej podobają im się te, które ja robięUśmiechnięta chociaż kiedyś były bardziej szalone więcej tańców i szaleństwa teraz to posiadówa przy trunkach i rozmowy do białego rana:) do pubu czasem też skoczę z moim M. bo to w jego stylu.Jest jedna Rzecz która uwielbiam najbardziej ale tylko z moja przyjaciółka impreza o nazwie indie.Mamy w gdyni klub o nazwie "ucho" i tam w sobotę odbywają sie rockowe imprezy od cure do blur jak to jest napisane i są naprawdę świetne. Nie ma tam laseczek kręcących tyłeczkami tylko osoby, które chcą sie bawić.Każda forma tańca jest dobra,ludzie którzy tam chodzą też sa naprawdę świetni,więc jeśli ktoś lubi rockowe klimaty i jest z Gdyni to polecam:)

Podpis "Czasem warto być człowiekiem choć tak łatwo zejść na psy" R.R.
Powrót do góry

emylli

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sob 08-11-2008, 0:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Słyszałam o tym klubie... ale przekrój mało indie jak od cure po blur. Niemniej zabawa musi być ok.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 08-11-2008, 0:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z racji, że moją codziennością jest taniec, to czasami lubię wyskoczyć się pobawić, ale męczą mnie miejsca gdzie jest strasznie głośno, duszno i pełno dymu a wokół stado napaleńców!
Więc ostatnio wybieram puby...
Na domówki nie chodzę w sensie imprez, aczkolwiek jakieś spotkania ze znajomymi w domu są ok Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

kati

PostWysłany: Nie 09-11-2008, 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię domówki w bardzo dobrym gronie znajomych, można pośmiać się, powygłupiać, poplotkować i włączyć jakiś film. Od czasu do czasu lubię też iść na miasto do pabu, ale to okazjonalnie np. andrzejki:)
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

Skocz do: