Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dyskoteka, pub czy domówka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
penelope

PostWysłany: Wto 25-11-2008, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to ja zrobiłam się chyba mało imprezowa ostatnio, cały czas przesiaduje w domu, a wcześniej nie było weekendu bez wyjścia do knajpy, dyskoteki (jakieś pół roku temu), teraz mnie się nie chcę i wymyślam tysiące powodów aby nie łazić za często gdziekolwiek.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mocca

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 12-12-2008, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też ostatnio jakoś się zasiedziałam. Czasem wychodzimy do znajomych, czasem nawet do pubu, czy na tańce. Ale jakoś oboje wolimy posiedzieć w domu, we własnym towarzystwie. Jakoś zrobiło się dla mnie za głośno i za hucznie w takich przybytkach Uśmiechnięta A jeszcze rok temu też- nie było weekendu, żebym gdzieś nie latała. I to zazwyczaj i w piątek, i w sobotę Uśmiechnięta Chyba się postarzałam. Ale też często- po prostu muszę wyjść i spotkać się z przyjaciółmi i połazić po mieście Puszcza oko
Powrót do góry

dasy123

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 12-12-2008, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ufff, no to nie jest ze mną tak źle, myślałam że gnuśnieje albo się starzeję. Bardzo szczęśliwa Kiedyś, za czasow liceum i studiow lazilam na dyskoteki, do pubow (z ktorych najczescieje uciekalismy potanczyc), teraz wole imprezy domowe, piwko, pogaduchy do rana i cicha muzyka w tle. Moze powodem tego jest to, ze zaczelam pracowac i zwyczajnie nie chce mi sie nigdzie wylazic, wole poogladac filmy w domu pod kocykiem albo spacery. Uśmiechnięta

Podpis Są ludzie których potrzebuję. Są ludzie których kocham. I są ludzie tacy jak Ty, których się potrzebuje bo się ich tak bardzo kocha.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 12-12-2008, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dasy ja na studiach jestem, 21 lat mam, a już mi się nie chce chodzić Bardzo szczęśliwa.
Ale być może z tego względu, że mam też pracę i to nie jedną i 2 kierunki więc nawał obowiązków...
Aczkolwiek czasami dobrą imprezą nie pogardzę Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

kati

PostWysłany: Nie 14-12-2008, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co proponujecie na sylwestra domówka czy gdzieś na mieście w jakiś pubie? A może na świeżym powietrzu na jakimś koncercie?
Powrót do góry

kakafoniaa

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 16-12-2008, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na sylwestra miała być knajpa, ale jakoś nie wyszło, więc będzie dom. Smutna Ale to nie może tak się skończyć, przecież ja muszę w tą noc poznać jakiś ciekawy męski okaz. Puszcza oko
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wszystko ma swoje plusy i minusy. Ale jestem raczej klubowiczką, a najbardziej kocham duże eventy, jak MayDay czy Tunnel Electrocity.

Uwagi  Proszę pamiętać o kropkach na końcu zdania! Emotka nie zastępuje kropki.

gieniusia.
Powrót do góry

smile

PostWysłany: Pią 16-01-2009, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo różnie,
zależy jak się ułoży sytuacja, mogę się dobrze bawic wszędzie, gdzie jest dobra muza:)

Podpis Tu i teraz.
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 24-01-2009, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zdecydowanie ostatnio stałam sie typem domówkowym. Zwłaszcza w znanym mi, sprawdzonym gronie. Uśmiechnięta
Mamy taką grupę znajomych, z którymi wiemy, że impreza zawsze będzie udana.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Miss G

Zodiak: Waga

PostWysłany: Sob 24-01-2009, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubię ze znajomymi posiedzieć w pubie. Domówki odpadają, bo nie mamy warunków, a na dyskoteke już nikt nie ma ochoty Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Sob 24-01-2009, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To zależy od nastroju. Najczęściej domówki, czasem jakiś pub. Dyskoteka rzadko, aczkolwiek nie wykluczam Bardzo szczęśliwa

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

Aneta

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 24-01-2009, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na dyskotece nie byłam ładnych parę lat... ale jakoś nie brakuje mi tego.
Lubię posiedzieć spokojnie w domciu, albo wyjść do pubu - lubię gadać, a w dyskotece to jest prawie nie możliwe.
Powrót do góry

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 25-01-2009, 9:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Za dyskotekami nie przepadam. Uwielbiam za to wyjść do pubu ze znajomymi, albo spotkać się na koncercie, żeby wspólnie się pobawić. Domówka owszem, chętnie, ale najlepiej u kogoś w domu, bo mój już mi się znudził Puszcza oko Złośliwa .

Podpis Desde que sinta a brisa fresca no meu cabelo
E ver o sol brilhar forte nas folhas
Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 25-01-2009, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja z klubów szybko nie zrezygnuje- tym bardziej ze mam w planach swój otworzyć Uśmiechnięta.!

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

Wisienkaa987

Zodiak: Panna

PostWysłany: Nie 25-01-2009, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

hehe mi się też nie chce już chodzić na imprezy choć jeszcze nie jestem po ślubie Puszcza oko razem s Przyjaciółką której też się już nie chce chodzić stwierdziłysmy ze się starzejemy;) Mnie osobiście jakoś nie ciągnie teraz na ipmrezy, może dlatego, że cały tydzień chodzę do pracy w co drugi weekend mam zajęcia na studiach. Za to baaardzo lubię wyskoczyć na pizze z moim M... i jego znajomymi Uśmiechnięta Albo lubię jak wyjeżdżamy na parę dni np w góry, wtedy świetnie się bawimy wszyscy Uśmiechnięta a do pubu to w sumie średnio mnie ciągnie pewnie przez to że nie palę a tym wszyscy palą i nie znoszę śmierdzieć papierosami a niestety jak się wyjdzie z knajpy to się strasznie śmierdzi!!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

Skocz do: