Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dyskoteka, pub czy domówka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 25-01-2009, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nawet jak bede po ślubie to będę jeździć na imprezy i eventy...
- bo mój klub
a po drugie mój Kotek jest Djem i Producentem wiec samo przez sie...
A poza tym ja po prostu to kocham robić !

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

mandy03

PostWysłany: Pon 26-01-2009, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja do tej pory lubię szalec w klubach z dziewczynami od czasu do czasu, ale też bardzo, bardzo lubię domówki ze znajomymi Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

hanka26

PostWysłany: Pon 26-01-2009, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zależy od znajomych - z niektórymi lepiej posiedzieć w domu, z innymi - wyjście do klubu obowiązkowe Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

LimaNova

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 17-02-2009, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dyskotem nie dowiedzamy wcale, jakoś nigdy nie byłam ich zwolenniczka. Wychodzimy dość często do pubów, caffejek albo poprostu do znajomych. Siedzenie w domu tez mi nie przeszakadza, lubie jak ktos nas odwiedza i lubie spędzać wieczory z mężem przed telewizorkiem lub przy dobrej ksiażce.
Powrót do góry

Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem jak najbardziej za dyskoteka!
Uwieeeeeelbiam! Bardzo szczęśliwa

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

irishangel

PostWysłany: Sro 18-02-2009, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Alva

No raczej;) Jakie plany na ostatki???

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 19-02-2009, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ooo plan jest po przeczytaniu fachowych porad kobitek logiczny:
1 Dyska - w celu poznania Lolitki bohaterki znanej powieści
2 Potem migiem do pubu aby bohaterka osiągnęła swobodę wypowiedzi językowej
3 Następnie z bohaterką piorunem na domówkę podczas której biedactwo sobie odpocznie do rana w ciepłym łóżeczku.
Dziękuję Wam drogie Foremki za cenne rady na ostatki Puszcza oko)
Powrót do góry

Alva

PostWysłany: Czw 19-02-2009, 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

irishangel napisała:
Alva

No raczej;) Jakie plany na ostatki???

Niestety zadne, bo nie mam na to czasu. Bardzo smutna
Ale jak juz wroce do Polski to na pewno odpokutuje. Moim pierwszym celem jest sensation white! Bardzo szczęśliwa

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 19-02-2009, 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja poostatkuję jutro, dostałam 2 zaproszenia do najlepszego klubu w mieście, więc zabieram koleżankę w tany Uśmiechnięta.

A w ostateczne ostatki, we wtorek mam urodzinki, więc pewnie w domku posiedzę, mama kupi mi jak co roku mały torcik, a ja wsadzę świeczkę i się opcham Bardzo szczęśliwa.
Tak to jest spędzać urodziny bez Mężczyzny i co roku mieć więcej latek Złośliwa.
Powrót do góry

irishangel

PostWysłany: Czw 19-02-2009, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Alva

Przed sensation gorąco polecam Tunnel electocity, może byłaś?
Ja tego evetu słowami nie potrafię opisać. Miażdzy!

landrynka1732

No z tego co pamiętam to macie tam kilka fajnych klubówPuszcza oko.
Tylko że teraz to mi troche nie po drodze;P.

Powrót do góry

Całkiem_Zwykła

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 20-02-2009, 7:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hehe aa ja kiedyś bardzo lubiłam dyskoteki i rożnego rodzaju masowe imprezy dopóki nie poznałam mojego M, który słucha innej muzyki niż ja i nie wyobraża sobie pójścia ze mną na disco...Ostatni raz na dyskotece byłam w czerwcu 2007 heh minęło trochę czasu !!!

Teraz nasze wyjścia to koncerty jego ulubionych kapel, jakieś kawiarenki, restauracje itp. oraz zwyczajne spotkania ze znajomymi w domku Uśmiechnięta Albo my u Nich, albo Oni u nas...
Ale przyznam szczerze że nie raz dopadnie mnie taka dzika ochota na jakieś nocne podboje, tym bardziej kiedy słucham opowiadań moich psiapsiółek Złośliwa
Powrót do góry

irishangel

PostWysłany: Pią 20-02-2009, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Całkiem_Zwykła

To trochę niefajnie, że całkiem zrezygnowałaś z tego co lubisz tym bardziej, że widać że za tym tesknisz i chodzicie tylko w miejsca bo jego gusta, myślę, że powinnaś z nim pogadać żeby chociaż ze znajomymi Cię puścił na jakąś imprezę, jeśli juz ma wysypkę na kluby;).

Powrót do góry

Alva

PostWysłany: Pią 20-02-2009, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

irishangel napisała:
Alva

Przed sensation gorąco polecam Tunnel electocity, może byłaś?
Ja tego evetu słowami nie potrafię opisać. Miażdzy!

Nie bylam. A wlasciwie... jeszcze nie bylam! Bardzo szczęśliwa
To zalezy, kiedy wroce do kraju.
Strasznie brakuje mi takich "miazdzacych" imprez, ach.... Złośliwa

Powrót do góry

irishangel

PostWysłany: Pią 20-02-2009, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bilety już są Uśmiechnięta. Ja na ElectroCity już ekpie zbieram:).

Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 21-02-2009, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja wczoraj sobie poostatkowałam na dyskotece, było super wytańczyłam się, ale jednak to męczące jeśli ma się na 8 na uczelnię Puszcza oko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10

Skocz do: