Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dyskoteka, pub czy domówka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 21-02-2009, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

irishangel napisała:
Bilety już są Uśmiechnięta. Ja na ElectroCity już ekpie zbieram:).

Zazdroszcze... Smutny
Ja dopiero we wrzesniu wracam na stale do kraju.
Ale wtedy nadrobie zaleglosci, nie ma co! Napalony

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 21-02-2009, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W takim razie zapraszam w listopadzie na Mayday:).

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 22-02-2009, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dotka napisała:
A ja na tyle dziwaczna jestem, że nie pamiętam w swoim życiu okresu kiedy lubiłam chodzić na dyskoteki czy do pubu. Od zawsze najmilej się czuję spędzając czas w domku.

Skąd ja to znam Uśmiechnięta
Obecnie jak gdzieś wychodzę to ewentualnie na żarełko. Jeśli chodzi o imprezowanie to zwyczajnie mi się nie chce, najwyżej ze znajomymi pare godzin w domu - i wystarczy Uśmiechnięta

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Alva

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 22-02-2009, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

irishangel napisała:
W takim razie zapraszam w listopadzie na Mayday:).

Na pewno skorzystam! Radość

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 11-04-2010, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepiej domówka w towarzystwie znajomych, a jeśli już to wypad ekipą do klubu gdzie graja fajną muzykę a najlepiej gdzie jest karaoke Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 25-11-2010, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja najbardziej lubię wychodzić do pubu, potem domówka, a na końcu dyskoteka - gdzie chodzę tylko jak mnie młodsa siostra namówi Puszcza oko.
Powrót do góry

Abyss

PostWysłany: Pią 26-11-2010, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie do jakiegoś klimatycznego pubu. Domówka też może być, ale nie każdy chce udostępniać swoje lokum. Bardzo uśmiechnięta Na dyskoteki w ogólne nie chodzę, bo nie lubię. Uśmiechnięta

Podpis Pukam do drzwi kamienia.
-To ja wpuść mnie.

-Nie mam drzwi- mówi kamień.
Powrót do góry

Kobieteria

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 01-12-2010, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To zależy na co w danej chwili mam ochotę.
Na dyskoteki dość często chodziłam kilka lat temu, kiedy to czułam, że muszę wskoczyć na parkiet i szaleć całą noc, bo inaczej będę najnieszczęśliwszą osobą w świecie. Później przerzuciłam się na pub w którym pracuję i tam spędzałam każde weekendowe wieczory, a często i czas w tygodniu. Teraz, kiedy zaszłam w ciążę siedzę w domu i jak narazie nie brakuje mi tych całonocnych hulanek. Napewno przyjdzie jeszcze taki czas, gdzie zapragnę wyjść gdziekolwiek, ale póki co nie rozpaczam i przyzwyczajam się do domatorstwa. Co do domówek w moim obecnym lokum za bardzo nie dało się ich urządzać z powodu niewielkiej przestrzeni, ale zrobiło się kilka imprez w małym gronie, które znakomicie z resztą wspominam. Domówki u znajomych również były pozytywne. Wszystko zależy od nastroju i upodobań w danym dniu; czy mam ochotę tańczyć do upadłego, wyjść z domu i napić się ze znajomymi piwka w knajpce, czy zostać w domu, ale zaprosić gości. Dla mnie wszystkie możliwości są dobre, bo nie zawsze ważne gdzie, a z kim spędzam czas.

Podpis Zaręczyny: 14.02.2008
Ślub: 30.09.2010
Poród: 05.03.2011
Córeczka. <3
Powrót do góry

bwg

PostWysłany: Czw 02-12-2010, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasami zdarzy nam się wyjść na dyskotekę ale to bardzo rzadko. Częściej idziemy do jakiegoś baru Puszcza oko
Powrót do góry

Eewelka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 02-12-2010, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dyskotekami nie przepadam, wolę stanowczo posiedzieć ze znajomymi w domku, lub do pubu się wybrać. Ale mimo wszystko dom jest najprzyjemniejszym miejscem spotkań Uśmiechnięta

Podpis Szminkę z kołnierzyka mężczyzny należy usunąć razem z mężczyzną.
Powrót do góry

beciulek

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 02-12-2010, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też nienawidzę dyskotek .
Domowe imprezy są najfajniejsze.
Każda impreza uda się wtedy kiedy jest zgrane towarzystwo.
Ja lubię imprezki z moimi przyjaciółmi.

Podpis Friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly.
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 02-12-2010, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś kochałam dyskoteki i co tydzień na nich bywałam. Teraz nawet mi się o tym myśleć nie chce. Domówek też nie lubię.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Alania

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 13-12-2010, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zawsze byłam typem imprezowiczki i nawet teraz nie odpuszczam i chociaż raz w miesiącu muszę gdzieś z moim facetem albo z kumpelami wyskoczyć i się troszkę rozerwać Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 14-12-2010, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przeważają domowe imprezy. Dyskoteki sporadycznie.
Powrót do góry

Marlen18

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 15-12-2010, 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdecydowanie bardziej wole domówki Uśmiechnięta Dyskoteki i puby też są w moim grafiku, ale zdecydowanie rzadziej;)
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

Skocz do: